Jump to content
Dogomania

Skopał mnie, złamał przednią łapę. Tylnie porażone.. Mały KUBA za TM.


togaa

Recommended Posts

[quote name='ona03']Jak to dobrze, że jest ktoś :loveu::loveu::loveu:......, ja już mam odciski od nożyczek :cool3:, cały dzień cięłam lawendę :evil_lol:, [B]Kubuniu,[/B] ją też wystawimy :):):)[/QUOTE]

ale jakie miałaś doznania zapachowe !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]DLA WAS CIOTKI, SPECJALNA BIŻUTERIA ODMŁADZAJĄCA, DOCHÓD ZASILI KONTO KUBUSIA[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210097-Bi%C5%BCuteria-dla-Kubusia-do-10-lipca-2011-r.-do-godziny-20-00?p=17131720#post17131720[/url]



PRZYPOMINAM O KAGAŃCACH, KTO MA BOKSERKI ALBO INNE KRÓTKONOSE PSIAKI

[url]http://www.dogomania.pl/newreply.php?p=17130743&noquote=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Kubusiu jak twoja łapka? i twoje zachowanie?[/QUOTE]

Nie dobrze z [B]Kubusiem[/B]...:shake:.
[B]Kuba[/B] wieczorem miał silne zaburzenia równowagi. Obijał sie o wszystko, nie mogł zejść z 3 schodków tylko z nich spadł......Plątały mu sie łapki, ruchy niezborne,wygladał jak pijany..
Dzwonilismy do zaprzyjaznionych wet. ale wszyscy poza Bielskiem.
Dopiero jutro po południu mamy wizytę. Na szczeście je i pije...

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie plagi egipskie uwzięły sie na tego nieszczęsnego psa.
U [B]Kuby[/B] jest podejrzenie wypadnięcia dysku.
Może przy wyżeraniu tych nieszczęsnych drzwi sobie "narobił" .? Musiał to robić w nienaturalnej pozycji bo przecież przednia łapa sztywna..
Ręce opadają...
Jutro szersza diagnostyka a dzisiaj dostał calą masę bolesnych zastrzyków; Nivalin itp.
W dodatku dobrał sie wczesniej do gipsowego opatrunku więc musi miec na łepku abazur, co już dla biedaka jest prawdziwą udręką..

Straszne...Przednia łapka zagipsowana a tylnie prawie z niedowładem...Nie może na nich ustać...:-(

Link to comment
Share on other sites

:shake::-(Diagnoza potwierdziła się. U [B]Kuby[/B] stwierdzono wysunięcie dysku...:-(:-(
Nie wiem co my mamy z Nim zrobić...
Jesli zostanie u Irenki, to resztką sił bedzie dalej demontował drzwi i doprowadzi do całkowitego paraliżu...
Wsadzić go do klatki kenelowej to będzie nieludzkie.? Psychicznie tego ten nieszczęsny pies nie wytrzyma....

Łeb pęka po dzisiejszym dniu....Jak mu pomóc ?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iskra14']Biedaczysko, mogę przesłać kilka złoty tylko poproszę o nr konta na PW[/QUOTE]
[B]Kubuś[/B] :loveu: pięknie dziękuje :loveu:, na razie wstawiam tu, bo nie wiem, czy ktoś czasami już nie wysłał PW :)

[B][I][FONT=Tahoma][COLOR=#8b0000]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec, ul.Folwark 8[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[B][I][COLOR=darkred][FONT=Arial][SIZE=3]nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=darkred][FONT=Times New Roman]tytułem : Pomoc dla Kubusia od ( Twój nick )[/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=#8b0000][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=#8b0000][/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie potrafiliśmy pomóc Kubusiowi ani też nie mogliśmy patrzeć na jego cierpienie…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Podjęliśmy najtrudniejszą decyzję.. To wielki ciężar..[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nie mogę więcej.. Może później.. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman]Przepraszam Cię Kubusiu, przepraszam wszystkich…..[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...