Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej cioteczki moje no w końcu mam chwile czasu i mogę odsapnąc na dogo:diabloti:
u nas narazie nic ciekawego wszystko po straemu, dzisiaj nie miałam żadnych szokujacych przeżyć ani nic. Ołaziłam sie jedynie jak głupia po miescie i wlasnie weszlam do domkQ. Jedyne moje pocieszenie z dzisiejszego dnia to nowe spodnie :multi:

[quote name='Laguna007']Hej i jak było z tym kolegą:smile: i co u Tiny słchać? podoba jej sie śnieg i mroz na dworku? bo moja sonia niechce chodzic na spacery wogle czekma na odpwoeidz buziaki[/quote]

Hej :) no z kolegą było znośnie :) nie nażekam pogadaliśmy troche :)
a Tince sie śnieżek niezbyt podoba, tzn. przez chwile tylko biega jak szalona a potem doopka jej marznie i chce do domQ :eviltong:

[quote name='barbara.h'] he,he moja też tak śpi nawet w tej chwili :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Heeej Basiu :)

[quote name='anka11']heheh :-DD: fajna fotka :P a ja cem wiecej :p (pewnie bedzie taka odpowiedz : to sobie poczekasz...) :-D a w ogle ie bylo mnie ok 4 godz a tu juz 3 strony zaleglosci :p[/quote]

No tak to sobie poczekasz :eviltong: nie no tak szczerze to statnio w ogole nie mam czasu na nowe fotki, nie wiem jakos mam tak napiety straasznie grafik, ale teraz wekeend to mysle że cos sie pojawi juz niedługo..:D
A co do tych zaległosci... hmm.. widzisz musisz wchodzic co 20 min :diabloti:

[quote name='Paulina_mickey'] Czyżby pani Piwińska?[/quote]

nie, Chyla :mad:

[quote name='g_o_n_i_a']Edytko, oj wspolczuje problemow z naczycielami. Trzymaj się kochana :calus:
My od angielskiego mamy taką dziwną babkę, ze w podobnej sytuacji do Twojej upomniala moją koleżankę i teraz się na nia uparła. Niedawno wyszło na to, ze koleżanka jest brzuchomówcą, bo ona nic nie mowila, a nauczycielka powiedziala, ze widziala jej ruch ust. :evil_lol:[/quote]

no wiesz ja czesto mam zatargi z nauczycielami, a moze nie zatargi tylko one zawsze sie mnie czepiają jak ja nic nie robie, no i ja zawsze potem zaczynam niepotrzebna konwersacje z nauczycielem, no ale cóż tak juz mam....:roll:

[quote name='Samturia']Suuper nóżki ;-)[/quote]

no prawie jak modelki :eviltong:

[quote name='Marta_Ares']Hej Edytko jak tam po spotkaniu???[/quote]

Geh Martuś :) no po spotkaniu moze byc :) nawet fajnie było tylko straaasznie zmarzłam wtedy... ale dobrze że miał mnie kto ogrzac :oops::evil_lol:

[quote name='Cerber']Czesc kochaniutka, co tam u Ciebie słychać???[/quote]

Hej :) u nas super... wszystko po staremu :)
aby do przodu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Ja tez mam dziwna pania od anglika , ale mnie sie nie czepia , narazie!!![/FONT][/SIZE][/QUOTE]

no to chyba wszystkie babki od anglika mają zryte mózgi :evil_lol:

[quote name='Tina.Sara']HEEEEEEEEEJJJJJJJJJ :multi:[/QUOTE]

Witoooj :multi::multi:

[quote name='anka11']czesc :smile:
co tam slychac???[/QUOTE]

Hej :)
wszystko po staremu :eviltong::eviltong:

[quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]No wlasnie Edyto, czyzby Tina CIE pogryzla???:eviltong:[/FONT][/SIZE][/QUOTE]

No jeszcze do tego nie doszło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[I][B]ChiQuita bardzo szkoda że przecicytowali cię na aukcji pocztówkowej[/B][/I]

[I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38628"]>>TU<<[/URL] Zapraszam do licytacji !! Pieniądze zostaną przekazane na Kruszynkę aby opłacić tymczas u Neris !! [/B][/I]
[B][/B]
[B][I]A swoja drogą to na foteczki czekamy ponieważ nie ma co [/I][/B]
[B][I]oglądać .... tak jak u mnie :mdrmed: . [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14'][I][B]ChiQuita bardzo szkoda że przecicytowali cię na aukcji pocztówkowej[/B][/I]

[I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38628"]>>TU<<[/URL] Zapraszam do licytacji !! Pieniądze zostaną przekazane na Kruszynkę aby opłacić tymczas u Neris !! [/B][/I]

[B][I]A swoja drogą to na foteczki czekamy ponieważ nie ma co [/I][/B]
[B][I]oglądać .... tak jak u mnie :mdrmed: . [/I][/B][/quote]

No pocztówek nie dostane ale przynajmniej wiecej pieniazkow bedzie :multi:
wiem wiem u mnie nudno jest strasznie ale ja sie nie łamie i sobie odiwedzam galerie innych dogomaniaczek, jestem taka zmeczona ze mi sie niechce o! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...