Jump to content
Dogomania

Przytulisko Znajdki - wątek przeprowadzkowy ..... Kolejne nieszczęście... :(


bric-a-brac

Recommended Posts

Dobrze, trzeźwy, że podniosłeś wątek, bo nieco spadł od rana, bardzo to wskazane :) Bez względu na treść postu, którego nawet nie czytałam poznawszy poprzednie - szkoda czasu...
Bric-a-brac, szkoda, że kasy nie mam, bo chętnie coś bym na bazarku kupiła, na pieski Bajk21 warto kupić nawet duble, na pewno pieniądze pójdą na psiaki, bez względu na bredzenie różnych trzeźwych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka dlatego nie oczekuję zbyt wiele od fanów p. Joli, porozmawiamy kiedy rzeczywiście vbędzie musiała sie wyprowadzić( hahahaha), a teraz żegnam na jakiś czas, bo są ważniejsze wątki do przeczytania, gdzie bieda autentyczna piszczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TEnTRZEZWY']Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka dlatego nie oczekuję zbyt wiele od fanów p. Joli, porozmawiamy kiedy rzeczywiście vbędzie musiała sie wyprowadzić( hahahaha), a teraz żegnam na jakiś czas, bo są ważniejsze wątki do przeczytania, gdzie bieda autentyczna piszczy[/QUOTE]
To ze umiesz czytac to juz wiemy, wiec zamiast czytac zacznij dzialac bo jak na razie zawisc Cie zzera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TEnTRZEZWY']Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka dlatego nie oczekuję zbyt wiele od fanów p. Joli, porozmawiamy kiedy rzeczywiście vbędzie musiała sie wyprowadzić( hahahaha), a teraz żegnam na jakiś czas, bo są ważniejsze wątki do przeczytania, gdzie bieda autentyczna piszczy[/QUOTE]Czy czytanie wątków gdzie "bieda aż piszczy" sprawia Ci "Przyjemność"?A może chcesz pomóc?Opiekunki i opiekunowie psów czekają na każdą pomoc fizyczną lub finansową. z przyjemnością obejrzę wątek na którym takiej pomocy udzieliłeś.Chętnie też poczytam o psie którego adoptowałeś lub pomogłeś jakiemuś zwierzęciu.Powiedz o co ci chodzi kto chce pomaga lub nie pomaga komu chce i jak chce.Czy chcesz ograniczyć to prawo?A może chcesz by Tobie ktoś pomógł?Napisz nie krępuj się.
To co robisz jest po prostu niesmaczne nawet obrzydliwe.Jeśli masz dowody przedstaw je ale bez dowodów to co robisz nazywa się pomówieniem.
Przepraszam inne osoby czytające wątek ale no nie wytrzymałem.

Link to comment
Share on other sites

[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT]
Dzięki naszej koleżance, ktora pożyczyła kaskę, dopuki nie dostaniemy kredytu, dzialka, którą widzialyście na zdjęciach poprzednio, obecnie wygląda tak.

[IMG]http://images50.fotosik.pl/961/1aa13abb89cb5b35gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/951/74ea78d1e1664710gen.jpg[/IMG]

A to będzie sześć kojcy dla psiaków tylko potrzeba jeszcze paneli ogrodzeniowych na przody, blachy na dach , cementu na wylewki i parenaście wywrotek ziemi do wyrównania terenu.

[IMG]http://images35.fotosik.pl/764/e0cfe1e16a6ed0aagen.jpg[/IMG]

A jeśli chodzi o tego trzezwego inaczej, to jak chce może się ze mną zamienić, będzie mial działkę ze zwierzakami i co miesiąc kupę kasy do zapłacenia w banku. Zapraszam do podmianki.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Ogrodzenie super! Będzie Pani zadowolona, bo sama mam z 3 stron podobny beton i nie żałuję. A życzliwi i tak się mobilizują, żeby pomóc na miarę możliwości;)

Kora, dziękujemy za bazarki :Rose:

Gdyby ktoś miał w domu niepotrzebne rzeczy, zachęcam do przerobienia ich na bazar...

Zdjęcia przeklejam na początek.

Link to comment
Share on other sites

Czy dla kotów-nerkowców też jeszcze potrzebna?
Ania (ta co była w Michałowicach) zamiast prezentu dla siebie od kolegów w pracy poprosiła o datki (!) na zwierzaki :multi: I teraz chciała by kupić karmę, ale prosi o wskazówki jaką.

Link to comment
Share on other sites

Onka ze szczeniorkami potrzebuje na pewno ogłoszeń, tu wcześniej Paros wklejała foty, Ola im nawet film zmontowała, ale nie mamy tekstów. I dużo zwierząt, zdjęcia ma, ale tekstów brak. Więc pomoc w postaci tekściarki jest potrzebna. Tak samo z tymi pakietami od Katcherine, żeby je wykorzystać potrzeba tekstów. Pani Jolu, a może te dwa podarowane pakiety wykorzystać na wznowienie ogłoszeń dla Białej i Rudej?

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][FONT=Arial]Biała – cudowna śnieżna sunia szuka domu.[/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial] [/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial]Oto ja - Biała. Jak wskazuje na to moje imię mam piękną białą sierść i wspaniałe długie nogi. Uwielbiam spacery, każdy jest dla mnie cudownym momentem. Bieganie to mój żywioł. Ale nie obawiajcie się, wiem co to posłuszeństwo. Na zawołanie wrócę do Ciebie i będę czekać na dalsze wskazówki. Odkryjmy razem świat psich sportów. Marzyłeś kiedyś o starcie na zawodach agility albo fly ball, a może chcesz po prostu pobawić się ze mną frisbee? Wybierz sam, ja kocham każdą aktywność fizyczna i mam nadzieję, że Ty też. Po powrocie do domu odpocznę sobie spokojnie w oczekiwaniu na kolejny spacer. Jak większość kobiet kocham porządek, tak więc nie obawiaj się umiem się zachować w mieszkaniu i wiem że „psie sprawy” załatwia się na dworze. Nie musisz się także obawiać, że będę się chciała rozmnożyć, bo jestem już wysterylizowaną sunią. Jeśli przyszedłby ci pomysł odwiedzenia groomera nie mam nic przeciwko. Wiem, że mój wizerunek świadczy o mnie, więc wszelkie zabiegi pielęgnacyjne znoszę z anielską cierpliwością. Jak każdy marzę by do końca moich dni móc wpatrywać się z czułością w oczy Pańci/Pana i wiedzieć, że to już mój przewodnik na całe psie życie. Może to właśnie TY? [/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial] [/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER]Sunia przebywa w domu tymczasowym w woj. mazowieckim.[/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER]Jeśli jednak skradnie serce komuś z daleka, wspólnymi siłami zorganizujemy transport.
Kontakt: Małgorzata 602 105 148
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[LEFT]
[/CENTER][/LEFT]
[CENTER][LEFT][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black]o tej mowa? :)[/COLOR]
[/EMAIL][/CENTER][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam za offa, ale jeśli macie chwilę - zajrzyjcie. Psiak już, już miał jechać do DS i zachorował na prawo - walczy o życie!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-ma-PARWO%21%21%21%21%21-jest-w-b.-z%C5%82ym-stanie%21%21%21%21-B%C5%82agam-o-wsparcie-na-leki.?p=17174925#post17174925"]http://www.dogomania.pl/threads/2062...5#post17174925[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']ja niestety tylko ogłoszenia moge robić, bo jam beztalencie literackie[/QUOTE]

Pomoc ogłoszeniowa mile widziana ;) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/210248-Szczeniaki-w-typie-On-ka-ich-mama-!?p=17180545&viewfull=1#post17180545[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...