Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Dobra, czyli póki co 1:0 dla niedzieli, tak? Mnie jest obojętne.

Mnie też obojętnie a przyznam,że bardzo bym chciała wybrać się wreszcie na jakiś dogomaniacko-treningowy spacerek :wink:

Niedziela,Pola Mokotowskie-OK-mnie obojętnie.

I mam takie pytanko-ważne dla mnie :D

Oprócz suni chciałabym zabrać psiaka-żeby zobaczył roześmiane,bawiące się psiaki-dlatego pytam-czy będzie jakiś inny chłopak na spacerku?

Jak tak-to odpada :-?

Pies do suk nie jest zaczepny-bywa i szalenie tolerancyjny-jeżeli ktoś ma jednak obawy-proszę napisać.... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to Kenia była kiedys mała? :baby:

A apropo spacerku, to ja niestety sie nie wybieram, ale jestem za tym żebyście Wy sie wybrali ;) Na polowym torze agilitowym dawno nie byłam, ale módlcie sie, żeby huśtawka jeszcze egzystowała ... kurcze te miejskie żule wszystko potrafia zniszczyć ... :grab:

Link to comment
Share on other sites

kurcze szkoda.... ja już wczoraj trzymałam taką mowę do Fabii że hej... Za tydzień nas nie będzie bo mamy zlio belgomaniaków - 3 dniowy! koło zielonej góry - będą fotki!!!

A z tym torem na polach - to jest to rozpacz! po prostu jest zdewastowany i niebezpieczny. Pełno szkła po butelkach, a przeszkody... szkoda gadać...

Link to comment
Share on other sites

Tynka,

ja się domyślam, żę skoro to teren publiczny to przeszkody są w opłakanym stanie. A na sprzątanie terenu "przed" byłam przygotowana.

Myślę, że spotkać sie możemy, zobaczymy jak to wszystko wygląda i zdecydujemy czy da sie tam poćwiczyć.

Jak nie to zwyczajnie pospacerujemy z psiakami po polach i już. Myślę, że nie będą zmartwione tym faktem :)

Link to comment
Share on other sites

Oooo ... Jak widze i Ania-Bajeczka sie uaktywnila :-)

Fakt, nie powinnam wypowiadac sie w sprawie treningu bo przeciez i tak weekend mam zawalony praca, ale z tego co widac na trawnikach, jest strasznie mokro i slisko. Oczywiscie na to "mokro i slisko" patrze z perspektywy mojego psa, czyli z 15 centymetrow nad ziemia i 2 kg wagi :lol:

Jednak z drugiej strony wiem, ze sa psy i przwodnicy o wodniackich doswiadczeniach (patrz Flaire i Misia), ktorym zadna woda nie straszna ;)

pozdrawiam i zycze udanego spaceru/treningu czyli cokolwiek sie wydarzy :-)

Link to comment
Share on other sites

A tak z innej beczki; czy ktos ma doswiadczenie z zatykaniem sie gruczolow okoloodbytowych u psa? Bo biedny Hektorek ma problem.

feeeee ... przy sniadaniu taki temat ;)

Maja i ja mamy doswiadczenia w tym temacie :( a o co konkretnie chodzi: o sposob oczyszczania, czy o profilaktyke?

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie oto słowo ELKI :

W niedziele Ela nie może się z nami spotkac na spacerze, bo jako, że treningu miało nie być to się umówiła z kimś innym :evil: (jak ona mogła)

Natomiast w sobotę jak najbardziej, godz. 10.00 Pola Mokotowskie (pomnik Jazdy Polskiej)

Natomiast Ci, którym Sobota nie pasuje niech przyjdą w Niedziele na zwykly Dogomaniacki spacerek. To już moja li tylko propozycja jest. :lol:

No to jak?

Link to comment
Share on other sites

No więc taaaak...

W sobotę tak jak napisała Pati idziemy na spaceek po Polach Mokotowskich. W niedzielę ja niestety nie moge bo rano jadę kupić sobie wreszcie jakieś niedziurawe buty a potem jadę oglądać szczeniaka znajomych... Mam nadzieję, że mi wybaczycie...:)

Lenka

Dzięki za troskę o mnie i Orkana... Jakoś przeżyłam i nawet dzisiaj mi szło lepiej niż w środę! :D

Hej Aniu!!

Miło Cię tu widzieć! Mam nadzieję, że idziesz z nami na spacerek... :P

Link to comment
Share on other sites

A kto planuje nie być jutro??

Buty kupię na stadionie X-lecia :lol:

Sylwia!!!!

Ja biorę Brutusa, więc jak twoje cudo ma mi go zjeść to może lepiej niech on będzie z nami duchem..! :P

Mokka

Chcesz jakieś dziurawe buty?? Coś Ci mogę u siebie znależć...:D

Flaire

Dołączy do nas jutro choć na chwilkę?? :D

Link to comment
Share on other sites

Elka, dzięki, ale chyba jutro nie dam rady. Całą noc poprawiałam eseje, jestem jeszcze w pracy :o , jutro mam 9 osób na obiedzie, a na zakupach nawet jeszcze nie byłam (no, kupiłam u rzeźnika mięso na zrazy, ale zdaje mi się, że mi je źle pocięli - nawet nie miałam czasu się przyjrzeć :( ).

Ale w niedzielę chętnie bym na jakiś spacerek poszła...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...