Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Flaire

:lol: ok, nastepnym razem w wypracowaniu bede juz pamietac o heniu ;)

Wind

ja tu mowilam o sobie ze takie seminarium przynosi korzysci :)

ale powiem Ci tez tak ;)

ludzie poczatkujacy nie patrza na tor tak jak ludzie zaawansowani, ale zmienia sie to z czasem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze, pójdzie sie człowiek dokształcic, a jak wraca to od razu lawina postów ;)

Widze, że objawiło wam się nowe oblicze Niuki tzw. profesorskie alter-ego i mimo że rzadko to sie zdarza to musze przyznać, że ... mądrze gada :D

I pragnę nadmienić, że okreslenie śnięty karp jest po prostu fascynujące i jak przemawia do odbiorcy :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Lenka

hehe

jak milo ze ktos mnie docenia ;)

Wind

zapomnialam dodac jeszcze ze wlasnie takie seminaria (zawody tez) sa pretextem do tego by "wczesniej" zaczac myslec :)

jest naprawde teraz super okazja bo takie seminaria zazwyczaj sa kilka razy drozsze :-?

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mnie cieszą nasze treningi i myśl o naszych przyszłych, wiosennych, klubowych zawodach. Natomiast jeżeli wypowiedzi na topicu "nadaje się?" na forum Sport dobrze reprezentują podejście ludzi startujących na innych (międzyklubowych) zawodach, to prawdę mówiąc nie interesuje mnie startowanie w takich zawodach. Muszę powiedzieć, że sport agility jest tam, w moim przkonaniu, reprezentowany fatalnie. Nie dopisuję się tam (dopisałam się raz), bo nie chcę dodawać do tej atmosfery, ale chcę Wam wszystkim tutaj oficjalnie podziękować, że u nas jest inaczej, i że u nas każdy pies i właściciel czuje się jak wartościowy członek drużyny.

Link to comment
Share on other sites

jakby to powiedziala Flaire, komenda ta przydatna nie jest
No nie wiem, Wind... Widziałam gdzieś niedawno, chyba na Animal Planet, jak niektóre ptaki unikają śmierci w pazurach ptaków drapieżnych udając padlinę - przewracają się na grzbiet łapkami do góry. Więc Majce też się może ta komenda przydać!
Link to comment
Share on other sites

Natomiast jeżeli wypowiedzi na topicu "nadaje się?" na forum Sport dobrze reprezentują podejście ludzi startujących na innych (międzyklubowych) zawodach, to prawdę mówiąc nie interesuje mnie startowanie w takich zawodach. .

Ja już dawno przestałam się wypowiadac na tamtym Forum. Szkoda, że panuje tam taka atmosfera i to dzieki osobie, która powinna swiecic dobrym przykładem na Forum.

Mam nadzieje, że atmosfera na zawodach jest troche lepsza niz opisala to Mami, jednak ja z doswiadczenia moge sie domyslac jaka panuje w niektorych klubach, skoro jej czlonkowie wszystko wiedza najlepiej i nikomu nie przepuszcza jesli chodzi o ciagłe zwracanie uwagi.

W kazdym razie Cavano rprezentuje sie bardzo licznie, wiec mamy duza szanse zmienic panujaca opinie o niezdrowej rywalizacji na lepsza. :wink:

Denerwuje mnie tylko to, że zamiast wypowiadac się na Sporcie i propagowac ten fajny sposob zpedzania czasu z psem, ukrywamy sie na Terierach, gdzie mało kto nas może znalezć... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Pati, są tacy, którzy nas tu znajdują, chociaż prawdą jest, że wpadają na nas przypadkiem i dziwią się, że taki fajny topik jest tak dobrze ukryty.

A poza tym tutaj możesz zamieścić dowolną ilość zdjęć (bardziej lub mniej udanych :D ) i nikomu to nie przeszkadza. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam, a właściwie żegnam, bo zaraz wyjeżdżam (na szczęście tylko do końca tygodnia :lol:

Niuka, parę podstawowych słów to każdy o swoim piesiu skrobie, a ja to lekko przerabiam i tyle. Sama z siebie nic nie piszę :nono:

Elka, ja też poproszę o wpisanie na seminarium. A co tam, zaszaleję :bigcool:

O Majce napisałam, że jest najlżejszą i jedną z najmłodszych zawodniczek, Niuka, zanim zaczniesz pisać te wypracowania podszkol się w czytaniu :HUT012:

Wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia w weekend :D

Link to comment
Share on other sites

Ale pamiętajcie, że w każdej chwili mogę nas przenieść na Sport - wystarczy jedno słowo. Oczywiście najpierw sprzątnęłabym trochę :wink: .

Inny sposób to opuścić ten topic i założyć nowy na Sportcie. Albo założyć nowy nie opuszczając tego na początku i zobaczyć, jak pójdzie.

Oczywiście nie chcę nas stąd wyrzucać, bo myślę, że najważniejsze dla nas jest mieć gdzie swobodnie pogadać. W drugiej kolejności warto propagować sport i klub. Jeszcze jeden sposób na osiągnięcie obu celów to nadal gadać tu, a obserwować co się dzieje tam i ewentualnie zapraszać zainteresowanych ludzików tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, ze jednak najlepiej byłoby skorzystać z drugiej propozycji. W razie czego jak cos sie tam zacznie psuc bedziemy mogli wrocic "do siebie"!

W takim razie lista na seminarium wyglada nastepujaco:

Niuka

Lenka

Sajko

Wind

Jesli kogos pominelam to krzyczec!!

Po za tym probuje wynegocjowac obnizenie kosztow dla mieszancow Warszawy i okolic, ktorzy beda sobie codiennie dojezdzac na seminarium, zebyscie nie musieli placic za nocleg i jedzonko ale jeszcze nie wiem czy mi sie uda... Oczywiscie jesli w planach seminarium jest jakies ognicho czy cos w tym stylu to cos tam zaplacimy :D

Ola

Bedziesz bardzo mile widziana na najblizszych zajeciach jesli tylko powoda pozwoli nam je poprowadzic bo jak narazie to wszystko sie roztapia i jest mokro i slisko!!

Jak bede miala wiesci o seminarium to od razu napisze!!

Link to comment
Share on other sites

smutne jest to ze od razu nastawiacie sie negatywnie do roberta... :( bo to naprawde fajny czlowiek. na zawodach super sie z nim gada ;)

a co do atmosfery zawodow - a co mami o zawodach wie? :P

w tym roku wkroczyla tak super atmosfera ze z tego co pamietam na osatnich zawodach biegalismy z parowka w reku, tanczylismy w przerwach przy muzyce :lol: to jeszcze prawie kazdy przywiozl ciasto i czestowal wszystkich po koleji :)) bylo bardzo przyjemnie, a pecice? a karczew? a poza tym na klubowych nie bedziesz widziala wlasciwie roznicy, gdyz wszyscy jestesmy z tego samego klubu i biegamy juz prawie tak samo :) (potem kazdy bedzie wybieral najbardziej dogodna trase dla siebie :)) a na zawodach otwartych patrzycie jakie rozwiazania maja inni zawodnicy z innych klubow :)

Sajko

coz ja biedna moge powiedziec ;) jutro zabiore sie za pisanie o henku i tolce...

ja w miare dokladnie czytam :oops: tyle ze jak masz ponad 3 strony do przeczytania to jakos starasz sie szybciej... :oops:

Elka

no dawaj dawaj... ja czekam

pozdr

Link to comment
Share on other sites

WITAM, HEJ HEJ!!! Wrocilam z Zakopca bardzo zahartowana i juz nie moge doczekac sie soboty, Pati jedziemy???

Duzo mialam do przeczytania, ale juz jestem po i wiem co tu sie dzieje.

Sajko, wysle Ci jeszcze jedno zdjecie a wlasciwie dwa, tylko musze zrobic Karuni zdjecie jak cwiczy na agility, bo wstyd zeby tyle czasu nie miala zadnego zdjecia z treningow.

Flaire i Pati nie powinny sie niczego wstydzic Beeeeti!!! mi sie nie podoba to co napisales(as):

Przeciez obie jestescie moderatorami i dobrze wiecie ze to wlasnie wy powinnyscie pilnowac tego aby na forum pisano zgodnie z dzialami i tematami topiców.

Ja wiem ze moge tu sobie napisac ze pierwszy raz w zyciu jezdzilam na nartach i ze bardzo mi sie to spodobalo i ze nikt tego nie wytnie!!! Jest mi obojetne czy ten temat bedzie w sporcie czy tutaj ale nie jest mi obojetne to ze ktos bedzie wycinal moj tekst! I jeszcze jedno:

A poza tym tutaj możesz zamieścić dowolną ilość zdjęć (bardziej lub mniej udanych ) i nikomu to nie przeszkadza

Ja chce pisac, czytac, smiac sie a nie denerwowac tym ze komus cos przeszkadza!

Link to comment
Share on other sites

WITAM, HEJ HEJ!!! Wrocilam z Zakopca bardzo zahartowana i juz nie moge doczekac sie soboty, Pati jedziemy???

!

Tak Jest! Stawie się w sobotę z Kobrą w umówionym miejscu , o umówionej porze... 8)

Wezmę aparat to zrobie Wam zdjęcia.

Chociaz, nie wiem czy zajęcia sie odbędą, gdyz jutro zabieram naszą Panią Trener do mnie do stajni w celu wsadzenia jej na konia, to znaczy na Orkana, a to jest taki Lukas tylko ciut większy...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Flaire

oczywiscie ze jest inna atmosfera! :D tzn zdrowa rywalizacja :P wszyscy sobie kibicuja i ciesza sie z dobrych przebiegow konkurencji! ;) (mam racje lenka prawda? :P)

czasami zdazaja sie takie wyrzutki ale i oni sie poprawiaja ;)

poprostu na sporcie robull chyba zbytnio przejal sie swoja rola :-?

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...