Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okej, dopóki mnie ktoś oficjalnie nie wyprowadzi z błędu, ja zakładam weekendowy rozkład zajęć jak następuje:

sobota, 10:00, trening czegoś tam, miejsce do uzgodnienia

niedziela, 16:00, spotkanie, chez moi

Co do miejsca na sobotę, to -zakładając, że boisko nie będzie miało odpowiednich warunków - popieram Wind w propozycji Kabat. Łatwy dojazd metrem i powinien się znależć odpowiedni teren żeby coś poćwiczyć, bo miejsca jest sporo.

Co Wy na to?

Aaa, jeszcze co do niedzieli - liczę na tort cytrynowy (exoda) i faworki (PATIszon). Czy ktoś inny jeszcze cos przyniesie?

Link to comment
Share on other sites

Wind, Ty kiedys mialas zrobic cos czego ja jeszcze nie probowalam, to chyba miala byc jakas kawa czy coos takiego :roll: tak mi sie przypomnialo przy okazji :D

Szczerze powiem ze tort cytrynowy byl taki sobie wiec jeszcze sie zastanowie nad nim...

Link to comment
Share on other sites

No wiec po kolei!! Najpierw imiennie!!

Witamy Kaspra i jego Pana!!!:P

Pati

Przepraszam, ze obudzilam... :oops:

WSZYSCY :P

Jesli chodzi o sobote to jestem jak najbardziej za i moze to byc las kabacki!!:P

Jesli chodzi o niedziele to rozumiem ze na :BIG: i :eating: i :beerchug: i :pepsi: i :HUT012: no i oczywiscie :laola: sa zaproszeni wszyscy Cavanowcy nie tylko dogomaniacy!! :P

Link to comment
Share on other sites

A... zapomnialam!! Ja moge na niedziele upiec ciasto i jak mi sie uda to skombinuje butelke domowego, mlodziutkiego i slodkiego winka!! Ostrzegam, ze dobre i mocne!!:P Mocy co prawda w pierwszym momencie nie czuc za to po jakims czasie az za bardzo!!:P

Wind

Ty nie pracujesz?? Moze chcesz sie ze mna do hurtowni zoologicznej przejechac w piatek przed poludniem??

Link to comment
Share on other sites

Elka:

a czy Cavanowcy się do dogomaniaków nie zaliczają? :hmmmm:

Ja sie niestety znowu wybijam z grupy i nie stawie się na spacero-meeting bo wy kurcze coraz dalej (ode mnie) jeździcie :wink: a tak na serio to ja nie wiem jak to jest ale znowu nie mam czasu ...

A poza tym to ostatni tydzien przed feriami bedzie i tak sie sklada, że szkoły mają to do siebie, że lubią wtedy dręczyc biednych uczniów :-?

I z uwagi na to, że dzisiaj od wyjścia do szkoły do teraz bylam w domu w sumie jakies 3 - 4 godziny to ide do wyra nabrać siły i ochoty na dzień jutrzejszy ;)

Dobranoc wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

Elka,

Pracuje, pracuje, ale czasami mam cos wolnego bo musze odpoczac po przepracowanym weekendzie. Poki co mam piatek troche luzniejszy, ale bede to wiedziec na 100% jutro. Moge miec jakas probe, wiec dam znac jutro :-)

A gdzie ta hurtownia, ze zapytam?

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Exodziu,

Jak tam neostradka???

a dziekuje - bardzo dobrze :D w koncu moge zapomniec o off line!

Jesli tort cytrynowy nie bardzo jest medialny, to moze pokusisz sie o zrobienie poczuszkow z roza ... mniam, mniam ... uwielbiam takie Albo jakas strucelke???

ale jak to sie robi? bo nie wiem :niewiem: chyba nie bede na Was experymentowac i wymysle jakas NIEPODZIANKE :D

Link to comment
Share on other sites

Mokka

Napisalam "chyba" na Natolinie ale moja orientacja w terenie jest tragiczna!! :oops:

Jesli chodzi o sobote to ja jak najbardziej juz sie na to nastawilam i bede wysylac smski do tych, ktorzy tu nie zagladaja, zeby wiedzieli o treningu...:P

Mysle ze wyjscie na Tesco jest ok na spotkanie tylko ze tam sporo ludzi chodzi, wiec moze jakies 10m za wejciem do sklepu w strone lasu sie ustawmy zeby nikomu nie przeszkadzac... :P

Link to comment
Share on other sites

Ok, w takim razie badzmy wszyscy o 10.00 przy zajezdni autobusowej przy TESCO.

Czyli, jesli ktos jedzie Metrem wysiada na stacji Kabaty, wychodzi wyjsciem prowadzacym do TESCO, idzie dalej chodnikiem w kierunku hipermarketu i przed soba widzi zarowno hale TESCO jak i duzy plac zajezdni autobusowej (w tle jest las Kabacki). Spotkajmy sie na chodniku, ktory jest miedzy ogrodzeniem hipermarketu a placem zajezdni.

Jezeli ktos bedzie jechal autkiem to parkuje na parkingu TESCO, wysiada z pojazdu i idzie pare metrow w kierunku przystankow autobusowych.

Czy jasne?

Elka,

Ul. Jutrzenki jest we Wlochach ;) To chyba nie jest Natolin :lol:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

A ja tylko jeszcze chciałam dodać, bo chyba ktoś się pytał, że na niedzielę oczywiście zaproszona jest cała drużyna, a nie tylko jej dogomaniacka część.

Adresem podzielę się w sobotę, a do tego czasu pamiętajcie tylko, że

niedziela, 16:00, u mnie, bez psów, ale z poczęstunkiem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...