Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flaire,

Zdjatka suuper :-) I opisik tez niczego sobie.

Sajko,

Czuje, ze bedziesz sie musiala baaardzo napracowac aby zredagowac i wstawic to wszystko co Ci podsylamy :-) Potem zacznie sie wymiana zdjec na lepsze, potem na bardziej zasluzone (np. z pucharami z zawodow i wystaw), potem trzeba bedzie uzupelnic stronke o nowe sukcesy a w dalszej przyszlosci o potomstwo naszych zasluzonych psich kolezanek ;) Czeka Cie wiec ciaaaagla pracka :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

No pięknie!! Ja wlasnie wykorzystuje ostatnie chwile spokojnego siedzenia przed komputerem zanim wroci moj brat!!

Sajko

postaram sie jutro wymodzic cos o Brutusie tylko ze zdjecia mojego psiaka ma albo lenka albo potrzebny skaner...

A na usprawiedliwienie Brutusa wygłodnialego jesli chodzi o treningi trzeba powiedziec ze bardzo sie staral a demolka slalomu byla niechcacy i nie tylko jemu sie przytrafiala... :D

Wind

czy bywasz w sklepie zoologicznym na stoklosach i pytalas skad tam maja nasze ulotki?? :)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co wam powiem?? Swietnie sie czuje jako mlodszy dogomaniak a nie amator!! :D

Lenka wyslij ta fotke do mnie na meila przy okazji....

A teraz na poważnie!!

Na razie oglnie szczegolowo omowimu na treningu albo jak bede miala wiecej czasu...

Magdag Ziolowska z Fortu wpadla na pomysl zorganizowania seminarium agility ze wszystkimi instruktorami z Polski. Zreszta wkleje wam meila ktorego dostalam to bedzie lepiej i latewiej...

oto on:

Witam Wszystkich,

Mam do Was pytanie, czy nie przyjechalibyscie na seminarium do nas do

klubu w trzeci weekend kwietnia, to jest chyba 17-18 kwietnia?

Planujemy zrobic seminarium z wszystkimi mozliwymi trenerami z polski:

mam nadzieje, ze sie zgodza, ale planujemy: Agata Kordos, Kasia

Darowska, Beata Banaszak, Leszek Kalisz, Justyna Wlodarczyk, Ela

Urbanska, Wanda Ratajczyk, Dorota Znajkiewicz, Anna Calomfirescu i Magda

Ziolkowska jesli oczywiscie wszyscy sie zgodza.

Trenerzy nie dostaja zaplaty i musza przyjechac na wlasny koszt, ale

fundujemy im hotel i obiady.

Kazdy klub, ktory wystawia trenera ma prawo wystawic 4 psy w cenie (na

prazie proponowana) 60 zl (z wyzywieniem i noclegiem) i dowolna ilosc

psow w cenie (na razie proponowana) 80zl tez z wyzywieniem i noclegiem.

Pozdrawiam,

Magda Ziolkowska

Chcialabym wiedziec co wy na to i kto wstepnie deklarowalby chec uczesnictwa bo ilosc miejs ograniczona!!

Bardzo mi zalezy na przemyslanych odpowiedziach!! :D

Link to comment
Share on other sites

postaram sie jutro wymodzic cos o Brutusie tylko ze zdjecia mojego psiaka ma albo lenka albo potrzebny skaner...

Ja mam ładne zdjęcia Brutusa, nie podczas skoku, ale ładne. Niestety wszystkie odbiły mi się od twojej skrzynki, więc nie dostaniesz ich mailem :niewiem:

Ps. Ja mam skaner jakby co. Zadzwoń do mnie to się jakoś umówimy i zeskanuje Ci kilka fotek :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem jednej rzeczy (pewnie więcej, ale na razie jednej): czy to jest seminarium dla trenerów, czy tez seminarium dla zawodników agility z udziałem wielu trenerów? I na czym polega to "wystawianie" psów? Czy to będzie połączone z zawodami? Czy też "wystawianie psów" w tym wypadku znaczy, że pies (i, jak rozumiem, przewodnik) bierze udział w seminarium?

W każdym razie, ja z Misią chętnie wezmę udział, pod warunkiem, że nie Misia nie będzie wtedy jeszcze w zaawansowanej ciąży. Ale na pewno nie powinnyśmy być jednym z psów po zniżkowej cenie.

Link to comment
Share on other sites

To jest seminarium dla trenerów, ale trener bez zawodnika to nie trener, więc zabierają ze soba zawodników, coby pokazać czego ich nauczyli i dla czego tak mało. action-smiley-042.gif

Mam do Was pytanie, czy nie przyjechalibyscie na seminarium do nas do

klubu w trzeci weekend kwietnia, to jest chyba 17-18 kwietnia?

:wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Elka

Ja byłam w tym sklepie, o który pytałaś. Jeśli to ten sam oczywiście - tuż obok stacji metra Stokłosy. Mają tam nasze ulotki, a pani, która sprzedaje powiedziała, że zna Ciebie i Brutusa, a także Niukę i jej pieski. Wydawało mi się, że ulotki ma od Ciebie (chociaż tego chyba nie powiedziała wprost, ale tak wydedukowałam).

Link to comment
Share on other sites

No to sie wyjasnila sprawa sklepu... :D Ja pracowalam w tym sklepie przez 2 tygodnie w wkacje na zastepstwo... A te panie ze sklepu znam chyba od 10 lat!! :D

Czy ktos oprocz Flaire i Lenka zglasza sie na seminarim?

Ma byc ono prowadzone przez wszystkich trenerow w Polsce dla zawodnikow. W tym ze kazdy trener moze "wystawic 4 psy itd chodzi o to, ze jesli je wezme w tym udzial to 4 pary psio ludzkie z CAVANO beda miec seminarium po 60 zl a reszta po 80! Dalej czekam na zgloszenia...

Link to comment
Share on other sites

hejka dziewczyny

sorki, że Alternatywa nie dopisała - pańcia i pies pochorowani ale już jest lepiej (pies ok, pani....)

mamy zamiar dotrzeć w przyszłym tygodniu

widziałam zdjęcie - prosze o podpis od lewej stoją..... :)

czy to są dwa szelciaki????

Link to comment
Share on other sites

Wind:

seminarium jest po to, żeby się właśnie nauczyć - nie ważne czy ćwiczysz miesiąc czy rok czy pare lat. Niuka mówiła, że jak ona była ostatnio na seminarium to było kilka piesków zupelnie "zielonych" a Wy juz przeciez wiecie co to jest przeszkoda i jak sie "korzysta" z palisady ( mam nadzieje :D )

Ola

od lewej stoją:

Ania z Bellą

Agnieszka z Cecil i Keti

Flaire z Miśką (to sie wie ;) )

Pati z Kenią ( patrz wyżej :P)

Ania z Aską

Elka z Brutusem

Ida i Funny

w domysle: Lenka z Nasą, które wczesniej urwały sie z treningu ;)

Link to comment
Share on other sites

no tak... wada wpadania raz dziennie na forum ;) - 3 strony do przeczytania :P

Sajko

1. czepie sie leciutko :P Majeczka cudowna nei jest najmlodszym psiakiem w klubie :P sa jeszcze 3 papusie ;)

2. czy to Ty pisalas te info o psoakach? czy to kazdy Ci przeslal? ;) moze bylabys sklonna napisac tak fajne info i o moich? :) bo ja neistety z braku dostatecznej ilosci czasu ktora mialabym poswiecic na pisanie o moim henryku i tolci przepuszczam w pisanie wypracowan na polski :-? wogole porazka...

Elka

czyzbys zapomniala o mnie ze sie na seminarium zglosilam? czy ze wzgledu na to ze ja jestem chonorowym uczestnikiem sem ze juz nawet o mnei nie wspominalas? :P :lol:

Wind

Lenka powiedziala prawde :) na seminarium na ktorym bylam bylo kilka "zielonym maxymalnie" a juz po jednym treningu (nastepnego dnia)zasuwali jak stare dziady ;)

i nie ma co mowic ze wy sie nie nadajecie tylko isc - bo 60 czy 80 zl to naprawde NIEDUZO

Link to comment
Share on other sites

Lenka, Niuka

Dzieki za slowa otuchy. No to jesli Elka nie bedzie miala nic przeciwko bardzo chetnie pojeziemy na to seminarium :-) Obiecuje, ze do kwietnia podciagniemy sie w technice i nie narobimy wstydu Klubowi Cavano :-)

Niuka,

Z tego co wiem, to kazdy cos tam skrobie we wlasnym zakresie i wysyla do Sajko. Ona to zgrabnie redaguje, laczy ze zdjeciami i mamy efekt koncowy.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Flaire

obiecuje poprawe ;) jak tylko uda mi sie wpadac czesciej :)

wlasnie teraz ledwie wylaczylam stronke, weszlam na poczte a juz bylo ze nowa wiad na dogomanii ;) ledwie wyszlam i juz ;)

wypracowania za bardzo o henrysiu sie nie da, trudno cos napisac o henryczku kiedy temat jest 'poznalam sekrety bogow - napisz na podstawie mitologii' :-?

Wind

a jedz ;) zobaczysz tez jak w innych klubach rozwiazuja problemy z poszczegolnymi przeszkodami i torami :) mi takie seminarium duzo dalo ;) - zaczelam dwa razy wiecej myslec o tym co robie :P

ja nie wiem czy dam rade cos o nim napisac - bo jakbym zaczela to pewnie bym nei skonczyla - cala historia :lol: od samego poczatku by poszla :lol:

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze to co teraz napisze nie wiaze sie z agility, ale jakos nie moge sie powstrzymac :)

Otoz wczoraj nauczylam Majke nowej komendy pt. rób słabiznę.

Na ta komende Majka pada na bok niczym sniety karp :lol: Ja wiem, ze moglam ja czegos bardziej konstruktywnego nauczyc, ale jakby to powiedziala Flaire, komenda ta przydatna nie jest ale wplywa na motywacje przewodnika. I tak jest w tym przypdaku ;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

trudno cos napisac o henryczku kiedy temat jest 'poznalam sekrety bogow
Ależ niuka - to wymarzony temat o Heniu i jego występie na ostatnich zawodach (dobrze pamiętam :wink: ?). Wtedy właśnie poznałaś sekrety bogów.... Teraz tylko połączyć z mitologią i done!
Link to comment
Share on other sites

a jedz zobaczysz tez jak w innych klubach rozwiazuja problemy z poszczegolnymi przeszkodami i torami mi takie seminarium duzo dalo - zaczelam dwa razy wiecej myslec o tym co robie

Prawie polozylam sie ze smiechu :lol: Niuka delikatnie dala mi do zrozumienie, ze mysle co najmniej dwa razy za malo ;) Dobrze Niuka, pojade i miejmy nadzieje, ruszy to moje szare komorki do myslenia na torze ;) Bo inaczej to biada im :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...