Jump to content
Dogomania

Dwa piękne ONki, skrajnie zaniedbane już we wspólnym CUDOWNYM DS:)))


anett

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ewa dzięki, one i tak nie znają nic innego jak kojec i w hotelu będą w kojcu ale do Dębogóry to koszt transportu wyniesie tyle co miesiąc w hotelu + kastracje

Miesiąc w hotelu wystarczy na wykastrowanie, poznanie chłopaków i znalezienie domów - tak sobie założyłam;) więc potrzebujemy 900zł żeby uratować te psy....

Każda jednorazowa wpłata ratuje ich doopy:-(

Link to comment
Share on other sites

Jatem na zaproszenie ale nie mam jak pomóc. Może to:
Taki problematyczny wątek mi ktoś podesłał. Uczucia mam mieszane, ale może dla nich to byłoby lepsze niż to co mają
[url]http://www.dogomania.pl/threads/209597-szukam-DUZEGO-przyzwyczajonego-do-%C5%BCycia-w-kojcu-na-ogrodzie-psa?p=17071885#post17071885[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Dzięki za obecność i podrzucanie:lol: może tak ktoś je wypatrzy...

Mysza obawiam się, że one mogły by mieć niezłe używanie wśród tego drobiu:cool3: i kotów dodatkowo...[/QUOTE]
Jak się zastanowić to też się obawiam:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']czasami przeklinam dzien w krorym zarejestrowalam sie na dogomanie bo te psy doprowadzaja mnie do szalu rozpaczy i nieprzespanych nocy o portfelu nie wspomne:) ale pomoc skromnie finasowo dopiero bede mogla w lipcu mala kwota[/QUOTE]


Wpisuje sie w pełni.
Coraz nas tu więcej :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja na zaproszenie. A kiedy zwolni się jakiś boks u Wiosny? Macie jakiś termin już umówiony? Jak się kasa znajdzie to od razu bierzecie psy?
Dorzucę jakiś grosz i ja. Jutro zobaczę co tam się u mnie na koncie dzieje i ile mogę dołożyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makrela']... A kiedy zwolni się jakiś boks u Wiosny? Macie jakiś termin już umówiony? Jak się kasa znajdzie to od razu bierzecie psy?
...[/QUOTE]

Mam nadzieję, że u Wiosny jest to kwestia tygodnia - dwóch, chociaż znowu Wiosna zgarnęła jakąś biedę, którą mieli po prostu na wsi zabić - bo się przybłąkała i pchała do domu !!
Dzięki ogromne wszystkim za pomoc!!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie na watku Ivora takiego fajnego haszcxzaka zbierane są deklaracje stałe po zł. 3,60.
Jak się zbierze 100 deklaracji, to będzie pełna suma na hotel.
Zróbmy tak i my moze - zbierzmy się co kto moze.
Ja deklaruje 10 zł. stałej dla chłopaków od lipca.

Link to comment
Share on other sites

Ewa wielkie dzięki!!:lol:
ale dla psiaków nie trzeba deklaracji stałych (optymistka:cool1:) - z tym zawsze największy problem bo ludzie podeklarowani na maxa i czasy takie, że nie wiadomo co będzie za 2 miechy a dla ONków ratunkiem są deklaracje jednorazowe !! te trochę łatwiej zebrać a jak pisałam daję im miesiąc na zdobycie domów:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

OK Anetko w takim razie zmieniam deklarację - przekazę parę dyszek na koniec czerwca i coś w lipcu.
Zobaczę ile zdołam bo mam pod opieką bardzo chorą ONkę Daszkę, leki to majątek.
Zresztą, jednorazową pomoc dla misków już wcześniej obiecałam.
Może Dziadka namówię on też kocha ONki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...