Jump to content
Dogomania

Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..


Revenge

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika55']Czyli co? A może jego "pan" ma zwyczaj wcale nierzadki pieska wypuszczać żeby sobie pobiegał?:angryy:[/QUOTE]

To tez może być realne ,ale ten pies od jakiegoś czasu bląka się po okolicy chyba i wygląda chyba na to ,że nie ma teraz domu ... Może ktoś go zlapal wczoraj lub dziś i zatrzymal sobie ,jesli byl taki ufny i garnął się do ludzi ...?Byly fot. na forum Jaworzna i inf, gdzie pies bywa -albo ktoś go zlapal na ulicy ....
Co do Revenge -może ktoras z jej znajomych/z profilu/ ma kontakt tel. do niej ? albo ktoś z tego bazarku jej ? Zresztą wiemy ,gdzie bywa pies i Revenge innych inf. chyba nie poda,tym bardziej ,ze pies nie siedzi w jednym miejscu ...Glownie chodzi chyba teraz o przeniesienie wątku do wlaściwego dzialu ,co musi chyba zgłosić sama zalożycielka wątku.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204602-Pomoc-Sophie%21-Bazarek-trwa-do-3.04.2011-do-godziny-20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/204602-Pomoc-Sophie!-Bazarek-trwa-do-3.04.2011-do-godziny-20.00[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tylko takie wiesci, ze pani z jednego salonu dla psów, powiedziała ze podobnego psa strzygła i skontaktuje się z właścicielami czy to czasem nie ten psiak i da znać, ale nic nie dzwoniła. Na osiedlu popatrzyc za psiakiem niestety nie byłam bo nie dałam rady, ale mam nadzieje ze sie znajdzie albo jest juz bezpieczny

Link to comment
Share on other sites

Ja także liczylam ,że dziś pies będzie złapany i zabierze go blueberry ,gdzie będzie bezpieczny a tu żadnych wiadomości.Nie wspomnę już ,że mloda Revenge zapadła się jakby pod ziemię i może tylko zagląda czasem na watek,by poczytać,jak inne ciotki martwią się o fajnego,milego i pięknego psa z ulicy. Co prawda,wiemy już gdzie bywa pies ,ale pies-podbnie jak i zalożycielka wątku -także zapadł się pod ziemię. Może zle jednak się stalo ,że na tym forum Jaworzna podawane byly ulice ,gdzie ten pies koczuje często,bo ulatwilo to różnym ludziom dotarcie do psa,albo ktoś go przechwycil tak z marszu,a ulicy...? Byle tylko nie trafil do zlych ludzi albo na lancuch ...:shake:
Gdybysmy wczoraj wczesniej wiedzieli o tych podawanych ulicach ,to może by udalo się psa wczoraj zlapac ...Jesli to ten pies o kotrym mowila ta kobieta z salonu psich,to dziwne,że psa nie szukali zaraz albo pies sam nie wrocil do domu .Chyba,że to dom nie w samym Jaworznie ,a dalej znacznie.Powinni wlaściele wczesniej juz rozwieszać ogloszenia,jesli zaginąl im pies.
Zakar-a nie masz tel. do tego salonu ? Moze warto jutro popytac,czy o tego psa chodzi i czy ci ludzie zabrali swego psa ?

Link to comment
Share on other sites

Mnie sie wydaje ze to raczej nie ten pies o którym mówiła ta kobieta z salonu, bo co nie szukali by go? a ona mi tylko powiedziała, że zna ludzi którzy maja podobnego i przedzwoni do tych właścicieli, ale nie jest pewna czy to ten. Jutro tam zadzwonie i spytam. A może ktoś go przygarnął i jesli tak jest to oby trafił w dobre ręce

Link to comment
Share on other sites

Boże Święty jak ja was przepraszam cioteczki:placz::placz::placz:
Jestem chora mam gorączke idt itp... mama nie pozwalała wejść na komputer, bo jestem chora mam leżeć i się wyleczyć... Przepraszam was baaaaaaardzoo !:placz:
No wiec sprawa wygląda następująco, Przeglądałam różne ogłoszenia i nie widziałam żadnych o nim..:shake: Czy nikt nie szuka takiego pięknego skarbu?
Ostatni raz widziałam psiaka jakoś we wtorek koło godziny 17. Szedł w kierunku ulicy Klonowej. [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/687/profwa.jpg/[/IMG]Mam tylko zdjęcie pyszczka z profilu, może być ?

Link to comment
Share on other sites

No ,ale do tego to konieczne jest by Revenge miala wpisany w tel.nr tel.do blueberry-no i tel.przy sobie -bo czas wtedy bardzo liczy się.Jesli jednak Revenge nie wychodzi z domu i mama nie dopuszcza jej do kompa przez kilka dni,bo ma podwyższoną goraczkę :roll:-to nic tu Revenge nam teraz nie pomoże. Tel.do blueberry jest na wątku podany.Wątek okazuje się chyba za pozno zalożony,bo akurat tego samego dnia pies zniknął ,w slad za Revenge chyba. Czasem nieszczęścia chodzą parami :cool3:.Gdyby Revenge miala kontakt tel. z kimś tamtego popoludnia ,pies bylby chyba zabrany z ulicy,albo gdybyśmy znali z forum Jaworzno nazwy ulic,gdzie pies kręcil się wtedy. Chyba nie będzie trzeba już zmieniać prowadzącego wątek-bo wątek już jest chyba niepotrzebny:pies zniknął.

Link to comment
Share on other sites

Ja tak raczej na zapas piszę,hipotetycznie tylko :razz:. Sama mam nadzieję ,że ten pies jednak znajdzie się tam i pozwoli sobie pomóc.
To mlody chyba pies i raczej nie polecial za suczką z cieczką,ale raczej został porzucony .Może nawet nie byl świeżo strzyżony,tylko to sierść b.mlodego psa.Kto wie...Byle tylko nic złego mu się nie stało . A moze cioteczki by prędzej dowiedzialy się o tym psie ,gdyby mialy przy sobie fotkę psa i pokazywaly ludziom w tamtym mieście ? Może tak robią nawet.

Link to comment
Share on other sites

blueberry ja Cię plissss- [B]NIE ZNIECHĘCAJ SIĘ!!!!!!![/B]
Dasz radę dziś obskoczyć tą Klonowa???
jeśli uważasz, że z paliwem na szukanie jest krucho to proszę Cię daj nam znać to Ci prześlemy zwrot.
O której dziś robisz kolejne poszukiwania?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, jeśli tylko coś się dowiem/znajdę psiaka dam znać :)
A póki co znikam z komputera, bo wiecie.. mamuśka..:roll:
No to trzymajcie się ciepło i bądźcie dobrej myśli jutro będę już na pewno:oops:
To papa:kiss_2::kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...