Jump to content
Dogomania

Sakuś za TM :(:(


Beatkaa

Recommended Posts

[quote name='lilk_a']ja tak zrozumiałam
Kajka_72 napisała "Nie jest to jednak dysplazja jak sugerowano, a [COLOR=red][I]zmiana pourazowa do usuniecia[/I][/COLOR]."
tzn że gdyby nie operacja to Sako chyba by nie wstał[/QUOTE]

domniemać nie ma co ;) ważne by operacja się powiodła i dała pożądany efekt.
Sako by warto przechrzcić na Adasia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Czyli bez tej diagnostyki i operacji , Sako sam by nie wstał ?[/QUOTE]
Nie Vectro:( z pewnoscia nie!
Dodam jeszcze ,ze Sakus w klinice byl bardzo laskawy :-P nie klapal ,a dal sie fajnie glaskac co w jego wypadku jest sukcesem. Niestety pies zaufania do ludzi sie dopiero uczy. Dziw bierze,ze po kilku miesiacach z czlowiekiem ,zamiast sie lepiej zsocjalizowac - nabral dystansu.
Jeszcze jedna informacja - wazna i potwierdzona dowodami. SAKUS trafiajac do cz. Wazyl 32 kg. Taka wage ma w ksiazeczce. Dzisiaj byl wazony i wazyl 20,5, a to juz klucha po karmie dla "papikow" :-(

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajka_72']
Jeszcze jedna informacja - wazna i potwierdzona dowodami. SAKUS trafiajac do cz. Wazyl 32 kg. Taka wage ma w ksiazeczce. Dzisiaj byl wazony i wazyl 20,5, a to juz klucha po karmie dla "papikow" :-([/QUOTE]:(nie mogę uwierzyc.
20 kg ONka. Ale co, jak mięsni prawie z tyłu nie miał biedak:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Schudł 12 kg??? To dla czlowieka, wiekszego i cięższego , jest dużo!! Dla psa to niewyobrażalnie dużo. Retro i Toro też TAM schudli latem - ale posty gdzie była o tym dyskusja usunięto , jako ziejące jadem itp.[/QUOTE]

czyli kto jest gruby i chce schudnąć ,to do raju musi wpaść do czarodziejki?

Link to comment
Share on other sites

Wciąż jestem pod wrażeniem tego, co dla Sakusia robi Winter!!!!!!!!!!!!!
Zaglądam tu, czytam te posty i uwierzyć w to wszystko wciąż trudno.....

Sakuniu! Będę dzisiaj cały dzień myślami przy Tobie i z niecierpliwością - pewnie nie tylko ja - będziemy zaglądać tu na wątek, czekając na wiadomości.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...