Jump to content
Dogomania

LARA dostała szansę od losu - ma dom!! Trzymajcie kciuki za operację!!


MonikaAron

Recommended Posts

[FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS][B][FONT=Arial][SIZE=4]Lara to około 3 letnia suczka w typie owczarka niemieckiego.[/SIZE][/FONT][/B][/FONT]
[SIZE=4]Suczka przyjaźnie nastawiona do ludzi, ufna. W kontaktach ze swoimi psimi współtowarzyszami dość otwarta, ale czasami potrafi pokazać ząbki. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Lara wręcz lgnie do ludzi, lubi się głaskać, przytulać. Radość sprawiają jej wygłupy w wodzie oraz zabawy z piłką. Niestety w swoim krótkim życiu wiele już przeszła. Człowiek nie raz ją zawiódł, ona jednak czeka i z nadzieją wypatruje swojego nowego właściciela. Pierwiastek „pilnowania i czujności” Lara ma we krwi. Pilnuje swojego opiekuna, zabawek:)[FONT=Comic Sans MS][FONT=Arial], no i przede wszystkim swojego legowiska. Potrafi być zaborcza, więc dla jednych powyższe cechy mogą wydać się jej wadami, dla drugi zaś są bezcennymi zaletami:). U Larusi wykryto dysplazję. Czeka ją kosztowna operacja i wymagana później rekonwalescencja najlepiej w domu tymczasowym lub stałym. Pomóżcie Larze!!!! [/FONT][/FONT][/SIZE]


[LEFT][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Arial]Szczepiona: TAK[/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/LEFT]

[SIZE=4][B]Odrobaczona: TAK[/B] [/SIZE][/FONT]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7N0nCScvxB4/Tdlq4l4R9tI/AAAAAAAA2FQ/betsyvr1VIk/s640/DSC_7352.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7UOpWfI5PbM/TdlrAK1_u3I/AAAAAAAA2Fg/qsTI9UBL44Y/s640/DSC_7356%252520%2525282%252529.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BOJOnD5t56E/Tdlqji7ZYmI/AAAAAAAA2Es/GyaWYaZmgZs/s640/DSC_7342.JPG[/IMG]
A tak właśnie wyglądał pierwszy spacer Lary.



[LEFT][FONT=Arial][SIZE=4]Kontakt w sprawie adopcji: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4]telefon: 508 082 774[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[FONT=Arial][SIZE=4]e- mail: [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Arial][SIZE=4][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL]

[FONT=Arial][SIZE=4]Wpłaty z dopiskiem: "OPERACJA LARY"[/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][FONT=Arial]Konto bankowe: 93156000132367056920790001[/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Arial]FUNDACJA S.O.S. DLA ZWIERZĄT [/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Arial]41-508 Chorzów - Maciejkowice ul. Antoniów 1 [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro sobota. Nasz dzień spotkań:) Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze.
Mam pytanie i ogromną prośbę. W czwartki nie jestem w stanie odwiedzać Lary, czy ktoś z osób nie mających stałych psów mógłby w czwartki wychodzić z Larą???? Będę bardzo wdzięczna, Lara z pewnością również.

Link to comment
Share on other sites

Ok, jeśli to nie problem to zdjęcia prześlę jutro.

Mamy z Larą super wiadomość, którą chcemy się ze wszystkimi podzielić:) Wczoraj w schronisku okazało się,że Lara ma dużą szansę na dom tymczasowy i to jeszcze w nadchodzącym tygodniu!!!:) Larusia to kochane psisko, swoje już przeszła. Mam nadzieję, że znajdzie swoje miejsce, swój bezpieczny dom:) Trzymajcie kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

dziś postaram się pójść z wizytą do domu tymczasowego i wydrukować zdjęcia Lary, mam nadzieję, że się spodoba. Nie wiem tylko jak ja dostarczę, bo akurat we wtorek i w środę pracuję do 17, dopiero w czwartek do 16, ale jak będą zdecydowani to najwyżej poproszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Niestety pani się rozmyśliła, chyba zbyt szczerze z nią rozmawiałam, mówiłam że bycie domem tymczasowym nie jest łatwe od strony psychicznej, że nie da się nie przywiązać do psa. Dziś zadzwoniła do mnie, bo byłyśmy umówione na wizytę i powiedziała, że to przemyślała i że nie da rady, bo na pewno od razu by pokochała psa, a nie jest w dobrej kondycji zdrowotnej, za jakiś czas idzie do szpitala. Sama teraz nie wiem i jestem w kropce czy dobrze zrobiłam mówiąc jej o negatywnych stronach czy może miałam tylko podkreślać pozytywy... jak mam zrobić następnym razem, żeby nie odstraszyć potencjalnego domu tymczasowego...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...