Jump to content
Dogomania

Kraków - Staruszek Rudik juz w nowym, cudownym domku!!!!


kiwi

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dopiero pierwszy raz zauważyłam ten wątek :roll: Trochę dużo ostatnio sie pojawiło nowych krakowskich psiaków i to pewnie dlatego się pogubiłam.

Ale cudo z niego i takie biedniutkie. Jakbym tak nie miała już czwórki swoich, w tym dwóch chorych, to chyba bym go wzięła...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']Foksia na bank byla z nim w niedziele na spacerku ;)[/quote]
Jasne, że Rudik zaliczył spacerek w niedziele i miche kurczaka z ryżem :lol: Rudik jest w boksie A1 gdzie są same starsze lub chore psiaki i tym boksem zajmuje się w każdy weekend Foksia i Dżekuś z latoroślą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']dobrze, ze chociaż Foksia i Dzekus bywają u Rudika:loveu:

czy on w ogóle w schronisku ma szansę na dom? biedaczysko...[/quote]

Niestety ani Rudik ani pieski z jego boksu (wszystkie w potrzebie) nie maja szans na adopcje w schronisku. Do schroniska przychodza przeważnie ludzie ,którzy szukaja szczeniąt lub młoych zdrowych piesków. Mnie za kazdym razem serce się kraje jak te wszystkie bidy lepia się do nas ,potwierdzi to Jagieńka ,która sama w niedziele o mało sie nie popłakala jak się dowiedziała ,że Pomponowi maja uciąć łapkę bo rana się nie goi ,a nie można w warunkach schroniska zrobic mu operacji.
Rudik jak przychodzimy musi być wyprowadzony przez nas jako pierwszy bo tak patrzy litościwie. Jak widzi rodzinke z dziećmi to uwaznie się im przygląda i nie chce w tym momencie spacerować. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']Beatko wolimy isc do Rudika na zywo, trzeba pisac co u niego slychac bo hopanie szybko znudzi czytelnikow ;)[/quote]
Ja jak zwykle w niedziele będe u Rudika ale co nowego może byc w schronisku, stale się tylko boje żeby w boksie nie nastapiły jakies zmiany bo pani ,która wyprowadzała boks h 1 ostatnio powiedziała ,ze juz nie wyprowadza bo jak nastapiły zmiany piesków to raz się pogryzły i juz ich nie wyprowadza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...