Jump to content
Dogomania

Mika U MNIE FIKA


deszczowa

Recommended Posts

Asiaf do mnie zadzwoniła, że w lecznicy jest sunia, sunia, którą wyrodni opiekunowie przynieśli do uśpienia, choć była z nimi 5 lat, jest zdrowa i ładna...
a bo tak....

pojechałam po nią...leżała zrezygnowana, biedna....
boi się wszystkiego...
musiała być bita...
ma powiększone sutki - chyba niedawno jeszcze miała szczeniaki...
niedługo dowiem się więcej, ale na razie chciałam, żeby się uspokoiła...

jest nieufna i lękliwa...ale potrzebuje ciepła...patrzy na mnie z coraz większym zaufaniem...podchodzi żeby głaskać...Barusia omija, na razie jest załamana...

A najbardziej płakać się chciało, jak po wieczornym spacerze zaczęła wyć do jej smyczy (pańciowie oddali ją w całym wyposażeniu :angryy:). Zdjęłam tę smycz i położyłam jej na posłanku...położyła się na niej smutno...
ech....

to Mika...ma 5 lat i jest kompletnie załamana...nawet nie zostawiono jej imienia...nic....
tel. 0512 536 413
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[IMG]http://upload.miau.pl/2/6480.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='deszczowa']
A najbardziej płakać się chciało, jak po wieczornym spacerze zaczęła wyć do jej smyczy (pańciowie oddali ją w całym wyposażeniu :angryy:). Zdjęłam tę smycz i położyłam jej na posłanku...położyła się na niej smutno...
ech....

to Mika...ma 5 lat i jest kompletnie załamana...nawet nie zostawiono jej imienia...nic....
[IMG]http://upload.miau.pl/2/6480.jpg[/IMG][/quote]

Sunia szuka nowego i kochajacego domu :-(

Link to comment
Share on other sites

Normalnie, nóż się otwiera!!!! :angryy: :angryy: :angryy: A jak to wygląda od strony prawnej, czy ktos wie, czy można sobie ot tak przyjść do weta i zażądać uśpienia zdrowego, nieagresywnego psa????

Deszczówka, kochana jesteś, że wzięłaś ją na razie do siebie. Biedna, musi strasznie cierpieć :-( Eh, te psy, tęsknią nawet za oprawcą i potworem...
:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

od strony prawnej to wet nie ma prawa uśpić zdrowego psa. jeśli chodzi o właściciela - to nie wiem :shake:

co do małej - je z apetytem, zaczęła już machać na mój widok ogonkiem, a jak przychodzę, to skacze do góry. trochę się jeszcze trzęsie i głównie to leży na swoim posłanku w przedpokoju smutnie, ale już rano powitała mnie przy moim łóżku.
mimo początkowej niechęci do mojego psa, teraz nawet sama próbuje do niego podejść. ([SIZE=1]moj Barusiek się rozchorował wczoraj - mam nadzieję, że to nic poważnego i że to nie z zazdrości[/SIZE]:shake:).
Mika ładnie chodzi na smyczy, załatwia się tylko na dworze i potrzebuje dużo miłości. Nadstawiła mi wczoraj też do głaskania swoje brzunio...
zaraz wkleję zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

Deszczowa, niemogłabyś jednego psiaka na tydzień podrzucać, a nie codziennie :cool3: , Ludzie nas wyklną jak będziemy im skrzynki zawalać, a zresztą najgorsze jest to, że większość już miejscówek nie ma:shake: !
Sunia śliczna, a "właściciele" oczywiście do uśpienia!

Link to comment
Share on other sites

ja już wiem, dlaczego sunia tak ogląda się za małymi dziećmi i merda ogonkiem:placz:

ona została przyprowadzona do lecznicy przez matkę z dzieckiem!!! ładne wychowanie wyrodnej kobiety:angryy:

Mika jest coraz weselsza, pozwala sobie już przyjść i wskoczyć na kanapę. Ale jest przy tym bardzo subtelna i delikatna. Grzecznie śpi całą noc na swoim posłanku, ale tylko się rano poruszę, przybiega ucieszona, że już wstaję :placz:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj po powrocie z pracy Mika nie chciała nic jeść...Dzięki Asif1 cała chora gromadka - ja, Baruś i Mikunia udaliśmy się do lekarza. Była akurat Pani Doktor, która nie pozwoliła uśpić Miki.
Opisała nam, żę ta wstrętna baba powiedziała, że jak suni nie uśpi to ona ją utopi!!!:angryy:
Mika była strasznie zapchlona pozatym wtedy.
Teraz dostała zapalenia sutków, ma antybiotyk i specjalne tabletki. I już wieczorem odzyskała apetyt i wigor, a dziś zaczepiała (po raz pierwszy) mojego Baruśka do zabawy i kładła się blisko niego na kanapie. Miał trochę zdziwioną minkę, ale nie denerwował się na małą.

I dziś po raz pierwszy Mika nie wyła, jak wychodziłam do pracy...:loveu:

cała gromadka powoli więc dochodzi do siebie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja nie wiem, kto daje ludziom prawo do dawania i odbierania zycia jakiemukolwiek stworzonku.???:angryy::angryy::angryy:
ok, rozumiem - zabija sie swinie tak? i krowy bo je jemy... w jakims celu... ( choc i tego zniesc nie moge...):shake:
najpierw ma sie psiaka w rodzine, a potem przyprowadza sie go do weta - pani doktorze, znudzil mi sie psie, prosze go uspic.

?????????????? insane!!!!! no jak to jest mozliwie?? skad biora sie Ci debile?????:angryy::angryy::angryy:

sunia kochana!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

ja najbardziej nie mogę się nadziwić, jak można iść tak z psem do weta, z taką myślą, tak iść patrząc się mu w oczy wydać wyrok...i sobie pójść wolno...

ja myślę też, że taki piesek czuje, że jest niechciany i strasznie to przeżywa tam w tej poczekalni na śmierć...

:-(

Link to comment
Share on other sites

wiecie co? ja juz sama nie wiem.. to taka walka z wiatrakmi.. znajdujesz psiakowi dom, a potem ten dom z niego rezygnuje... albo co innego ( jak w przypadku mojej ukochanej Coli [U][url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2334643#post2334643[/url][/U] )

jak np glupi wlasiciela, przyprowadzaja psa do uspienia :/

Link to comment
Share on other sites

Sunia była bardzo dzielna u waterynarza, nie bała się, śmiało wchodziła do gabinetu w przeciwieństwie do innych chorych:evil_lol:
A sunia jest cudowna, przytulasta i mimo, że tak ją potraktowano nadal kocha ludzi (to dzięki Tobie Deszczowa:loveu: )
A oto zdjęcia malutkiej:
[IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Picture2407.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Picture2406.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...