Jump to content
Dogomania

Niewidoma Malina ma guza nerki- potrzebna na cito kosztowna operacja!!!!


Kinia1984

Recommended Posts

[quote name='Kinia1984']z tego co ja wiem i patrze po wpisach to u fiery oprocz maliny jest: grafit na BDT od marchewa, Aza na BDT od wojtusia i owieczki, Velvet i Crazy na płatnym od obraczus87 i dziewczyn i Graf... tyle naliczylam...[/QUOTE]


ja tyle naliczylam psow z dogo po wpisach Fiery...

Link to comment
Share on other sites

nie czytalam wsyzstkiego...ale mnie się ten dt nie bardzo podobal odkąd trafiła tam "nasza' aza z tego wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186814-Wszyscy-je-opu%C5%9Bcili-teraz-na-nowo-walcz%C4%85-o-prze%C5%BCycie!-Brak-%28-Pom%C3%B3%C5%BCcie?p=17745567#post17745567[/url]

informacji jak na lekarstwo, zdjęć zero...tłumaczyłam sobie, ze to bdt tylko za karmę, więc czego to wymagać...nikt jej psa na siłe nie wciskał, sama chciala...nagle zaczęla pisa, ze suka ponoć tak szczeka, ze sąsiedzi się burzą (w poprzednim miejscu tego nie robiła)...no i tak przejrzałam na szybko posty i doliczyłam się 6 ! psow z dogo u niej na płatnym tymczasie...no i pomyslałam sobie, ze pewnie chce wziąść coś jeszcze i dlatego bezpłatnego każe zabierać bo "szczeka"...


czy ktoś, kto był u Fiery widział "naszą " Azę? tak z ciekawości pytam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guliwer89']jeszcze jest napewno Mundzia od Awit jeszcze podobno cieczki nie miała ale to będzie trzeba potwierdzić bo ma około roku :( Jakbyście potrzebowali transportu dla Malinki piszcie do mnie coś się wymyśli[/QUOTE]
dzieki:) tylko narazie nie ma pomyslu gdzie ja przewieźć...

Link to comment
Share on other sites

post z 02.10.
[quote name='Kinia1984']Rozmawiałam z Fierą , jutro o 14 jedzie z Malina i szczeniakami do weta.
[/QUOTE]

03.10. , czyli w poniedzialek, szczeniaki mialy zostac uspione.
Kinia:
[QUOTE]własnie rozmawiałam z Pania Doktor ktora przyjęła Malinę dzisiaj, potwierdziła uspanie 5 szczeniaków.[/QUOTE]

Czy wstawisz fakture pani doktor za ten zabieg ?
Ale precyzyjna, nie jakies tam "zabiegi weterynaryjne" tylko napisane literami : eutanazja xxx szczeniakow po suce Malina z jaskra, nr. chipa...(jesli ma, nie wiem).
Inaczej nie uwierze ze ta oszustka dala szczeniaki uspic.
Bo oszustka jest - nic tego nie zmieni. Oszukala ludzi od ktorych brala pieniadze , klamiac, mataczac, wymyslajac coraz to inne powody czemu nie utrzymywac scislego kontaktu i nie informujac o stanie rzeczy.
Moze sie wymowic swoja glupota (nie wiedziala ze niekastrowany samiec i suka w cieczce to takie rzeczy maja w glowie), slepota (nie widziala ze suka brzuchata i ze jej sie w brzuchu cos rusza, raz tu, raz tam), moze twierdzic ze jest wierzaca i ze zycie poczete jest swiete, moze zwalic wine na kogos kto jej wmowil ze szczeniaki znajda wspanialy dom czy to zagranica (takie rzeczy sie zdarzaja...) czy w Polsce, moze ktos nawet jej dal juz zadatek na te szczeniaki ? Tymbardziej ze sa tam jeszcze inne suki byc moze JUZ szczenne !
Czy wystawiala przynajmniej faktury za sumy ktore otrzymywala ?
Jesli nie, to natychmiast zawiadomic us.
Kinia, Ty masz jej dane, jesli nie ma faktur - urzad skarbowy niech sie wezmie za nia !
Z forum moze sobie zniknac, przed us nie ma ucieczki .

SBD - dobrze mnie zrozumialas.

Link to comment
Share on other sites

Zlikwiduj DT? Nie, to za mało.Fiera, ja tobie życzę, żeby to, co zrobiłaś, do końca życia śniło ci się po nocach.Te martwe szczenięta, które dzięki twojemu kaprysowi przyszły na świat i żyły 1 dzień. Te biało-czarne krówki.Niech cię to prześladuje do końca życia.
A teraz już wiesz, Kiniu, że [B]nie można nikomu ufać[/B]? I sprawdzać 50 razy.Ja o tym dowiedziałam się zbyt boleśnie.

Link to comment
Share on other sites

O, Rewelacja! Coś się spotykamy na określonych wątkach. Najpierw próbowałaś skopać Lukę, teraz mnie.To przyjedź i zobacz moją "rozmnażalnię".Niech sie domyślę, od kogo to wiesz.Już wiem.To łatwe.Tylko ta osoba u mnie nigdy nie była. Więc publicznie, na forum rozpowszechniasz pomówienia.O czym cię uprzejmie informuję i uprzedzam.

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie nie jestem autorką wątku, ale chyba Lilek i Rewelacja powinny swoje nieporozumienia wyjaśnić poza tym tematem.

Co do Aldonka22.
To jest nowe dt. niesprawdzone. Oczywiście, nie oznacza to, że złe, ale uważam, że ceny jak na nowe dt sa kosmiczne.
Wg mnie nowe dt powinno jednak przez kilka miesięcy - 3-4 byc bezpłatne (poza karmą i wetem) i bardzo nadzorowane.
Jeśli opinie będą dobre, wtedy można ustalać ceny.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zgadzam się z Wellington - to uśpienie to może być po prostu kolejna ściema cwanej gapy.[/B] Wokół Fiery, w jej gminie, funkcjonowało parę pseudohodowli mikrusów - może ją ten 'przepis na pranie' zachwycił i nauczyła się jak to się robi, a przykrywka DT z dogo bardzo dobra.

Rewelacja w towarzystwie bąków się nie puszcza, nie beka się i po tyłku nie drapie - chyba, że jest się ..... 'rewelacyjnie dobrze wychowaną' plotkarą. Jeśli Lilek 'mnoży byty' Twoim zdaniem, to moim zdaniem w miejscu gdzie powinnaś mieć dwie pomarszczone półkule bawią się wypławki białe.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co nie wiem ale to juz chyba bylby szczyt zeby weterynarz miała byc w to zamieszana...Rozmawialam z nią przez telefon, nie miala pojecia że zadzwonię...Ze szczegółami wyjaśniła mi jaki jest stan Maliny co należy zrobić , że szczeniaki były spore i dobrze że nic sie nie stało...

Link to comment
Share on other sites

Kiniu, nie rozumiem Twoich obiekcji.Każdy uczciwy weterynarz nie będzie miał oporów przed wystawieniem zaświadczenia/faktury ze szczegółowym opisem.Tym bardziej, że sytuacja jest skomplikowana.Brak takiego dokumentu opublikowanego na wątku będzie świadectwem zaufania do poczynań osoby, która to zaufanie straciła nieodwołalnie I bez wątpienia będzie polem do domysłów.
Inga, ogromnie się cieszę, że tak strzeżesz każdego mojego słowa.Chwalebne to wielce z tym, że dobrze byłoby, żebyś zwróciła uwagę na ten drobny i nic nie znaczący fakt, że post drogiej cioteczki Rewelacji pojawił się na długo przed moją odpowiedzią na jej wytworną wypowiedź.

Link to comment
Share on other sites

to nie są obiekcje...:) przed wizytą Fiery w lecznicy 2 razy mówiłam żeby koniecznie wzieła zaświadczenie z pieczątką że dnia tego i tego uspano ślepy miot ...szt..., zaraz po opuszczeniu przez Fiere kliniki zadzwoniła i powiedziała że ma na kartce to co podano Malinie i zaświadczenie o uspaniu ślepego miotu. Czekam na skan tych dokumentów od Fiery na maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']Wiecie co nie wiem ale to juz chyba bylby szczyt zeby weterynarz miała byc w to zamieszana...Rozmawialam z nią przez telefon, nie miala pojecia że zadzwonię...Ze szczegółami wyjaśniła mi jaki jest stan Maliny co należy zrobić , że szczeniaki były spore i dobrze że nic sie nie stało...[/QUOTE]
Kinia nie bulwersuj się - naprawdę takie rzeczy się dzieją i póki nie ma kwita nic nie wiemy na pewno. Zakładamy, że wszystko jest OK. więc wystawienie normalnego rachunku za usługę będzie także ok. Tylko tyle. Oszczędność na ew. Vat-e nie ma tu już żadnego znaczenia. I jeszcze jedno, ja widziałem, zupełnym przypadkiem, skutki wylewu u suńki chorej na jaskrę podczas porodu - szczeniaki i Ona zostały poddane eutanazji - nie było innego wyboru. Cieszmy się w takim razie, ale ..... oszczędnie.

PS. Wypławek biały = Wikipedia albo Encyklopedia - prymitywny robal wypełniony parenchymą.

Link to comment
Share on other sites

Doszło do sytuacji, do której dojść nie powinno NIGDY!

[B]Ale skoro już tyle osób pojawiło sie na wątku - to może posypią sie pomysły odnośnie NOWEGO DOMOWEGO DT, ale takiego, na którego w tej chwili stać Malinkę.[/B]

PROSIMY również o jednorazowe oraz stałe deklaracje.

PRZYPOMNĘ, że Malinka w dalszym ciągu przebywa u Fiery.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...