Jump to content
Dogomania

Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)


Tola

Recommended Posts

[quote name='Tola']Chciałam podziękowac w imieniu Frajdy Wam wszystkim tutaj na wątku - za troskę, pomoc i cenne rady.
Bez nich nie byłoby takiego zakończenia:lol:
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
[CENTER] [B]Frajducha odnaleziona[/B][/CENTER]

[LEFT]Jesli ktos byłby chętny pomóc Frajdzie, która w hoteliku u Murki bedzie czekała na nowy dom - podaję konto - z dopiskiem[B] Frajda[/B].[/LEFT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]22-400 Zamość ul. Kilińskiego 5[/FONT][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 BGŻ S.A. O/Zamość[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
czy to konto moge podac na FB czy tylko na PW?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cleo2008']Dziewczyny swietne wiadomosci, dziekuje tym, ktore [B]czynnie[/B] sie przyczynily do tego, ze reszta z nas mogla sobie dzisiaj "golnac" z radosci :pepsi: i pozdrawiam wszystkie cioteczki ktore dzielnie sekundowaly zza okienek :cool2:
Dorzucam sie do skladki, tylko podajcie paypal jakis, bo inaczej sie nie da...[/QUOTE]


Już mi się oczy świecą do Malibu, które dzisiaj pochłonę w sporych ilościach:oops::multi::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Już mi się oczy świecą do Malibu, które dzisiaj pochłonę w sporych ilościach:oops::multi::evil_lol:[/QUOTE]

A ja zaraz otwieram butelkę czerwonego wina:cool3:
A moze wszyscy tutaj wypijemy za zdrowie i szczęsliwy dom dla Frajdy:drink1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jelena Muklanowiczówna']A ja mam takie pytanie: co z osobami, które adoptowały Frajdę? Zostaną wyciągnięte w stosunku do nich jakieś konsekwencje?[/QUOTE]
Tz kontktował się z prawnikiem jeszcze jak szukalismy Frajdy - nie ma szans, bo nie udowodnimy umyslnego działania:roll:, zaden prokurator nie rozpocznie sprawy...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, ze wszyscy, którzy kibicowali Frajdzie w jej drodze do hoteliku - pozostana tutaj z nami i będą trzymac kciuki za ten prawdziwy dom.
[quote name='Anula']Oczywiście skoro Frajda będzie szukała nowego domku ale myślę,że bardzo a bardzo dobrze sprawdzonego i hotelikuje Frajdusię Murka to wpłacę 20zł na dobry początek.Tolu dziękuję bardzo za tak sprawną akcję.
I jeszcze mi się coś narzuciło na myśl,że jak 2 x 2 byli Państwo Frajdy porzucili ją na bank,skoro Frajda nie bała się tego Pana,chodziła z nim do lasu itp.[/QUOTE]
Anula - bardzo dziękuję:)

Nigdy nie dowiemy się, jak było naprawdę.
Wiele rzeczy nie rozumiem.
Na początku nie wierzyłam, ze mozna wywiezc sunię i tak zostawić.
Ale widziałam te tereny - moim zdaniem tak mała suczka nie dała rady w ciagu 3 dni pokonac ponad 10 km - wsród zarosli, krzaków.
No i kolejny fakt - nikt z tego domu nie zadzwonił, nie zapytał czy mamy wiadomosci o Frajdze, czy się znalazła...
Ktos, kto zgubił psa powinien go szukac, współpracowac.
A tego zabrakło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Mam nadzieję, ze wszyscy, którzy kibicowali Frajdzie w jej drodze do hoteliku - pozostana tutaj z nami i będą trzymac kciuki za ten prawdziwy dom.[/QUOTE]

No ja na pewno będę, ta mała pchełka bardzo mi zapadła w serce:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Zadra dzwoniła dzisiaj do byłego właściciela Frajdy z prosbą o odesłanie książeczki.[/QUOTE]

...i co on na to? Mówiłyście mu, że sunia się odnalazła?

Tola, bardzo się cieszę z odnalezienia malutkiej:) To wielkie szczęście:) No i dzięki Ci za bieżące relecje telefoniczne;)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie. Wyraził tylko zdziwienie, ze "tak daleko zaszła". Nic więcej.
Obiecał, ze odesle książeczkę zdrowia.

[B][U]Doszły wpłaty:[/U][/B]
[B]Anula - 20 zł[/B]
[B] P. Basia z Zamościa - 20zł[/B]

Bardzo dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...