Jump to content
Dogomania

Kraków - 6 czarnych szczeniaków, będą małe + mama. Czyli przyszła suka na budowę...


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jagienka prosiła o wizyte przed adopcyjną . Dom fajowy.ZWIERZOLUBNI.Pani troche boi sie sterylki (lęk o sunię),ale myśle ,ze w końcu dała sie przekonac,ze to nie takie straszne,a może zapobiec wielu innym chorobom w przyszłosci.

W razie czego jestem na miejscu i moge pomóc,gdyby zaszła taka potrzeba. Trzymam kciuki za udane adopcje wszystkich szczeniaczków.

Link to comment
Share on other sites

To fakt... mają dziewczyny swoje charakterki...

Wiadomości od Hugo, który teraz nazywa się Szako:
"(...)Jedziemy sie zaszczepic w piątek lub sobote. A Szako..., istne szalenstwo w połączeniu z moimi dziećmi. Bardzo szybko się zaaklimatyzował, juz w sobotę biegał za maluchami. Noce są spokojne i bez żadnego zgrzytu zostaje sam w domu. Opanował zalatwiane sie na gazetę. Apetyt mu dopisuje i już ma swoje ulubuine miejsce do spania, oczywiści nie swój kocyk, bo to beeee... ale sofa i poduszki...."

Cudny filozof, który za młodu osiwiał na brodzie przez swoje szalone siostry :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Javena zrobiła wizytę w tym domu pod Oświęcimiem :) Dziękuję Javena bardzo!!!!!! :loveu:
Z Panią jestem umówiona na 25.06 wtedy sobie wybierze, który maluch jest dla niej najodpowiedniejszy :) Będzie miała trudny wybór ;)[/QUOTE]
Super, że domek dla Malucha będzie :):)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, czy Sunia jeszcze karmi Maluchy??

Rudzia-Bianca poszukuje karmiącej Suni, ze śmietnika do lecznicy w Myślenicach ktoś przyniósł
kilkudniowego oseska;)
Gdybyście coś wiedzieli, proszę zaglądnijcie na wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209789-POTRZEBNA-MAMKA-DLA-KILKUDNIOWEGO-SZCZENIAKA-prosimy-o-pomoc-okolice-KRAKOWA[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Kochani, czy Sunia jeszcze karmi Maluchy??

Rudzia-Bianca poszukuje karmiącej Suni, ze śmietnika do lecznicy w Myślenicach ktoś przyniósł
kilkudniowego oseska;)
Gdybyście coś wiedzieli, proszę zaglądnijcie na wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209789-POTRZEBNA-MAMKA-DLA-KILKUDNIOWEGO-SZCZENIAKA-prosimy-o-pomoc-okolice-KRAKOWA[/URL][/QUOTE]
No własnie widziałam, ale nie wiem czy Dede jeszcze ma pokarm, bo w sobotę już widziałam, że jej się brzuch bardzo widocznie zmniejszył, a maluchy jedzą suchą karmę, a to było 1,5 tyg temu...

I jest problem znowu, bo jesteśmy na minusie, a w sobotę szykuje się szczepienie wszystkich, jestem przerażona, bo za samą Dede wyjdzie 80 zł, nie mówiąc o dzieciarni... :shock: A za hotel... ostatnio zapłaciłyśmy za marzec... Może ktoś ma ochotę zrobić bazar jak dam mu fanty? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze raz będę wystawiać rzeczy te co teraz są, lecz to po rozliczeniu. Ale co chciałam zrobić to wstawić katalog Avonu i prowizję przekazać dla Was, lecz pisałam w tej sprawie do Czarodziejki, napisała mi że da mi znać i do dzis się nie odezwała(to było ponad 3 tyg temu!) a się upominałam jeszcze w między czasie.... Zobaczymy jak to będzie, choć niestety z tego bazarku mało wyjdzie :(

Link to comment
Share on other sites

Paulina :loveu: Nic się nie martw, każda złotówka się liczy!!! A z tym katalogiem, to ktos kiedys tak wystawiał, ale chyba zabronili w końcu. Co tak mi się wydaje...
Tutaj jest taki wątek gdzie mozna pytać o takie rzeczy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/28037-Wszelkie-pytania-na-temat-BAZARKU-zadajemy-TUTAJ!?p=17066374#post17066374[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja czytałam o tym i pisałam w tej sprawie do Czarodziejki, ponieważ na taki bazarek moderatorzy musza wyrazić zgodę, a Czarodziejka nawet mi nie odpisała czy się zgadzają czy nie... No cóż będe dręczyć moderatorów w tej sprawie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']Ja czytałam o tym i pisałam w tej sprawie do Czarodziejki, ponieważ na taki bazarek moderatorzy musza wyrazić zgodę, a Czarodziejka nawet mi nie odpisała czy się zgadzają czy nie... No cóż będe dręczyć moderatorów w tej sprawie :D[/QUOTE]
Aha... o kurcze to nie fajnie strasznie. Ale taki bazar byłby superowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Aha... o kurcze to nie fajnie strasznie. Ale taki bazar byłby superowy :)[/QUOTE]

no właśnie chciałam katalog podpiąć do tego bazarku, wiesz jak ktoś kupi coś z katalogu to może coś drobnego by kupił np. bluzkę dodatkowo, bo za przesyłkę płaci raz i na odwrót :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Jagienko powiedz mi ile będą kosztować szczepienia jednego brzdąca ?[/QUOTE]
Maluchy są małe, ważą ok 2 kg, jak zerkałam na necie to ceny oscylują w granicach 25-40 zł, ale nie wiem ile dokładnie wyjdzie u tych weterynarzy... Mam nadzieję, że w sumie nie będzie wszystko kosztować więcej niż 200 zł.

[quote name='Javena'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/209837-Sp%C3%B3jrz-w-trzeci-wymiar-Chichot-losu-buciki-inne-drobiazgi?p=17102850#post17102850"]http://www.dogomania.pl/threads/209837-Sp%C3%B3jrz-w-trzeci-wymiar-Chichot-losu-buciki-inne-drobiazgi?p=17102850#post17102850[/URL]

LINK DO BAZARKU.[/QUOTE]
[B]Javena[/B], bardzo dziękuję!!!!!! :Rose:

Ja też zrobiłam skromny bazar:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209829-Plecaki-torby-maskotki-nóż-mechaniczny-i-inne-na-Kraków-do-04.07-godz-18[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Do Chełmka ,która ma iść? Już jakas wybrana?[/QUOTE]
Na żywo Pani będzie wybierać, ale po przeczytaniu wątku i zobaczeniu nowej porcji zdjęć na tapecie jest Zorka właśnie :) Strasznie mi szkoda Beri dzikuska... Bo Zorka to harpagon, ona sobie zawsze poradzi, Melisa jest tuż tuż za nią jeżeli chodzi o pewność siebie, natomiast Beri jest taka biedna, przestraszona... nie wiem co z nią będzie jak utknie w hotelu...

Pani, która zstanawiała się nad Melisą, niestety nic nie poczuła jak ją zobaczyła i wzięła innego szczeniaka, który jej skradł serce od razu, ale prosiła, żeby dać znac jak Dede nie będzie mogła znaleźć domu... nic nie obiecuje, ale ją wzruszyła ta wymęczona Mama i jeżeli jej koty zaakceptują psa w domu i oni by ogarnęli tyle zwierzaków to... będą się zastanawiać. Oczywiście się nie nastawiam na nic, ale miło bardzo, że ktoś docenił Dedulca.

Także póki co jedna dziewczyna idzie do domu w sobotę, a reszta nie ma wielbicieli :sad:

[B]andanka[/B] :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...