Jump to content
Dogomania

Caillou i Sweetie - i Sudety w tle


Patmol

Recommended Posts

  • 2 years later...

ale ten czas szybko minął

u nas wszystko dobrze

wycieczkujemy się, kiedy sie da

ostatnio/ w niedzielę  byliśmy w wąwozie myśliborskim, to blisko nas i często tam jeżdzimy

jest tam bardzo czysty strumyk Jawornik, z którego psy piją

a w niedziele sie okazało, że wprawdzie sniegu nie ma. ale strumyk cały, na całej długości zamarzł

to białe to jest własnie strumyk
4509d521ac9f.jpg
na wierzchu porządnie zmarznięty
psy były zadziwione, no bo gdzie sie woda podziała????
a woda była, ale pod lodem -Caiilou sie napiła z przerębli, a Sweetie sie bała

c42634d6e870.jpg

13801a8f3e43.jpg

Link to comment
Share on other sites

O, jak fajnie Patmol, że się odezwałaś :-) Dawno Was tu nie było. Brakuje jeszcze zdjecia Sweetie. Zmieniła się? Byłam kiedyś kilka dni w Myśliborzu. Zwiedziliśmy cała okolicę. Spałam w takim jakimś Centrum Edukacyjnym. Slicznie tam jest. Mam wiele dobrych wspomnień

Link to comment
Share on other sites

Postaram sie wstawic jakieś zdjęcie sweetie.   Nie zmienila sie. Może jest odrobinę grubsza niz byla.

Dzisiaj tez byliśmy w w wawozie, piekna pogoda byla.  ja caillou mialam na lince treningowej, i zrobilam jej kilka zdjęć, a sweetie szła z moim mężem na pasie biodrowym, więc są na zdjeciach razem jedynie, a nie bylby chyba zadowolony gdybym go wstawiala na forum.

W Myśliborzu i okolicach jest bardzo ładnie. Jawor tez jest ładny. I Gory Kaczawskie,zaraz dalej, i Wąwóz Siedmica - pewnie byliście, bo mozna dojsc do niego przez wąwóz myśliborski.

Poproszono mnie o wizyte pa dla psa z dogo, i weszlam poczytać o psie, no i od razu zajrzalam na swoje konto.

 

 

j

Link to comment
Share on other sites

To wklej u mnie zdjecia. Malamuty są piękne. Bardzo, no ale mieszkam na 4 piętrze, to myślałem o mniejszym psie, w typie szpica.

Lajki bardzo mi sie podobaly, ale charakterem to nijak do miasta sie nadaja.

I do pipi  na dt trafil szczeniak od dzikiej suki, biszkoptowy, troche w typie szpica ,-idealny dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Patmol napisał:

Widze ze tez do lasu chodziliscie. Wyglada na takiego zrownowazonego psa

Tak, Bari był bardzo zrównoważonym, spokojnym psem...Kwintesencja malamuta...jedyną jego wadą było to, że nie akceptowal samców. ale nigdy pierwszy nie zaatakowł, tylko sprowokowany...Był dosyć ostrozny do obcych osób, nie pozwalal sie glaskać, wolał z pewnej odleglości obserwować, co sie dzieje. Miałam wrażenie, że on po prostu czuwał...siadał albo stał i patrzył na osobe z ktorą rozmawiam...Bardzo bezpiecznie czułam sie w jego obecności..On budził respekt...

_DSC5917.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kazan tez piękny. Ma bardzo ładne ubarwienie -bardzo takie lubię u psów.

Nie wiedziałam, że malamuty lubią wodę.

Moja Caillou wody nie lubi. Do rzeki wchodzi tylko i wyłącznie jak są wielkie upały, tylko do kolanek i NIE WOLNO na nią chlapać I przed wejściem do rzeki   10 minut sprawdza czy woda jest odpowiednio czysta.

Mam ją 7 lat. ani razu jej nie kąpałam. Ale moknie co roku w górach kilka razy, wiec w sumie te dwa prysznice w roku ma.

 

przez jaki program wstawiacie zdjęcia na dogo?

ja wstawiam przez zapodajnet, ale wychodzą  małe bardzo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...