Jump to content
Dogomania

NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

droga spoko:) miałam obawy jak sie dwa pieski w aucie zachowają ale tylko troszkę powarkiwali...potem każdy rozłożył się po swojej stronie tylnego siedzenia i kimały:) teraz bobi zaprzyjaźnia się z moim Demolem przez siatkę...Kube musiałam zamknąć w domu bo się awanturował....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']To jest pies z kopalni...wyrąbał mi mega dziurę na podwórku...robił podkop do Demola:)[/QUOTE]

Zdolniacha ..heheheh :cool3::cool2:.Mozna go polecac jako pomoc w ogrodku .Po co machac lopata ? Bobi wykopie dolek ..:haha:

Link to comment
Share on other sites

weterynarz powiedział że poza oczkami Bobi to okaz zdrowia...osłuchiwał go kilka razy bo mówi ze dziwne żeby 11 letni(bo tyle ma faktycznie) pies miał takie serducho..no i ząbki też extra... poziom cukru idealny....no ale właśnie...oczka...według weta nie ma co psa męczyć powiedział że operacja byłaby bardzo skomplikowana i jeszcze bardziej droga...miałoby to polagac na wstawianiu czegoś w oczko ..już nie pamiętam o co dokładnie chodziło ale wg niego tylko by się piesek umęczył.....jeśli chcecie pojadę z nim do innego weta skonsultować te oczy...
Bobi biega sobie właśnie po pięterku...ogląda pomieszczenia...po schodach wejść i zejść nie da rady bo są śliskie ....trzeba go wnosić i znosić...obijał się absolutnie o wszystko...ale po paru obwąchaniach tej części podwórka która jest dla niego ...zasuwa już jakby widział...no i teraz już mi na hop łądnie z autka wyskoczył i nie potknął się...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']CIOTECZKI PILNE PYTANIE: czy któraś z Was może użyczyć Bobiemu PAYPALa??? To pilne, osoba z zagranicy chce mu pomóc i prosi o to, bo nie ma sensu marnować dla banków pieniędzy, które mogłyby być przeznaczone na diagnostykę i leczenie Bobiego![/QUOTE]

[quote name='Kalva']ponawiam PILNE pytanie - kto ma PAYPAL??? Bobi dostałby wsparcie - pomyślcie![/QUOTE]

Ja mam PayPala i mogę "użyczyć".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Janik']Ja mam PayPala i mogę "użyczyć".[/QUOTE]

Kasiu, jak zawsze jesteś niezawodna! Bardzo dziękuję i proszę byś mi przesłała (może na fb?) od razu podam tej pani, która chce wspomóc Bobiego.

Słuchajcie co do oczu to tak jakby u człowieka pytać o stan wzroku internistę - ogólnie i po łebkach coś powie, ale wet nie ma zbyt rozwiniętej okulistyki, Bobi powinien iść do psiego okulisty - wymarzona byłaby wizyta u chyba najlepszego w tej dziedzinie lekarza, którego pewnie wszystkie dawno znacie, a który pomógł niejednemu "beznadziejnemu" przypadkowi zobaczyć świat - chodzi mi o dr Garncarza, zorientuję się ile kosztuje wizyta, no i dojazd, bo fani z fb też bardzo chcieliby, żeby Bobi choć trochę widział i my przecież też, a przypadek nie jest beznadziejny! Chyba, że ktoś zna innego okulistę w pełni profesjonalnego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...