Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='MARS']A to psa się pocztą kupuje? A jak by miał wadę zgryzu lub jedno jądro też byś zostawiła? [/quote]

Poczta sie psy kupuje i to czesto , gdzie Ty zyjesz MARS ?
Cytujesz mnie a mnie chyba nie czytasz :crazyeye:
Jezeli zostawilam psa z HD D/D ED 2 i OCD w dwoch ramionach to sobie chyba bym zyczyla miec psa z wada zgryzu lub z jednym jadrem zamiast z dysplazja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasiek'][B]Szkoda mi tylko tych ludzi bo akurat tu w niczym nie zawinili:shake:.[/B]
[/quote][B] Nie zaluj siebie ,nie trzeba bylo zaczynac. ;)[/B]
[B][quote]Jeżeli chodzi o robienie chlewu to akurat Ty jesteś w tym dobra a nawet śmiem twierdzić że doskonała:evil_lol::evil_lol:[/quote][/B]
[B]Widzisz akurat ten cytat o chlewie nie jest moj.[/B]
[B][quote]Z ilu for wyleciałaś z hukiem kretaczu?:hand::hand::hand::hand:[/quote][/B]
Piszac tak to juz deska ratunku :lol:
Kto robi chlew i kto jest kretaczem to sam udowodniles piszac tu na tym forum .Wystarczy Ciebie poczytac . I uwagi forumowiczow.
A mozesz napisac za co mnie wyrzuciles ? i innych w tym samym czasie rowniez ?
[b]Nieetyczny chodowca boi sie siostr milosierdzia .[/b]
Jasiu piszez o sobie ze masz CTR-a piszesz o sobie ze jestes hodowca
ale jak piszesz tutaj o sobie z jakim to nie jestes doswiadczeniem hodowlanym ,kazdy tutaj to pikus nikt na niczym sie nie zna -
ktora hodowla tak pisze wszedzie o sobie i ktora ma takie doswiadczenie
wsrod Czarnych Terierow- nie ma nikt watpliwosci:shake:
Zreszta nawet sie nie starales za bardzo.

[B]A TO JEST NAJLEPSZE !!!!!!!!![/B]

[quote name='"Laluna"']Hodowca jest odpowiedzialny za psy które rozmnaza jest wiele sytuacji kiedy pies wraca do hodowcy bo hodowca był [B]nieuczciwy.[/B]
I tutaj Jasiu mylisz sie, jezeli hodowca [B]nie jest uczciwy [/B]to nabywaca ma pełne prawo zwrócic psa. [B]Nie wyszukuj wiec rzeczy o których nie masz pojecia.[/B][/quote]

[quote name='"Jasiek"']Do Laluny;wiem wiecej jak Ci się wydaje:diabloti: [/quote]

[B]BRAWO ZA SZCZEROSC !!! [/B]
Doswiadczenia w tej sytuacji nikt Ci nie odbierze .
[B]MARS [/B]Tez poczta byly odsylane .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']???? a jak kupisz z Ameryki ? pojedziesz po niego ?
Jestes hodowca ? nigdy poczta nie wyslales ?[/quote]
szczerze mowiac Iwono-patrzac na egzemplarze ctrow-wystawianych na Westminster-2005,6 i 7-gdybym byla hodowca ,lub pasjonatka tej rasy-w zyciu nie zdecydowalabym sie na kupno psa tej rasy z tego kraju-ale moze jakos to uscislisz.......-watpie-by byl to odbior szczeniaka za krycie,lub tez egzemplarz super-wiem ktore kraje przoduja w hodowli tej rasy i Ty zapewne tez-wiec nie gadaj-ze musialas ze Stanow-bo sie na to nie nabiore,,,,,,:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moja droga Iwono-jesli myslisz-ze mozesz tu napisac kazda bzdure i byc niezauwazona,niezrozumiana-lub tez liczysz na to,ze oponenci sa abnegatami-to serdecznie Ci wspolczuje-zeby nie byc goloslowana-proponuje-tak jak wstawilas ladnego CTR-a wystawianego przez Jaska-wstaw te gwiazde importowana z USa-zeby nikt nie mial watpliowsci-ze Ty-przeciwnik kopiowania-postawilas na anatomie w imie hodowli-nie zwazajac na kopiowanie-wtedy wsiem udowodnisz-jakam nieobeznana-jest okazja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']Czy moze mi ktos wytlumaczyc o czym pisze Lutomask ??????:crazyeye:
Mysle ze jestes kolejna co czytasz posty bez zrozumienia.
Poczytaj moje posty jeszcze raz .[/quote]
tak najlatwiej napisac....
w koncu odioir szczeniaka ze stanow to jak zakup ludwika do mycia naczyn w sklepie-mozna nie wiedziec co sie bierze-kupujemy w ciemno-jak ivory,,-a potem nagle-bum!-kopiowany-Kobieto-bron sie-bo cos Ci sie miesza w zeznaniach!

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]LALUNA[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8241301#post8241301"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Vectra kopiowanie ogonów nie robi sie w narkozie, tnie sie na zywca, co najwzyej miejscowo znieczula, ale to tez watpliwe.[/I]

[quote name='"Jasiek"']Matko święta kto Ci takich głupot naopowiadał.Na jakiego żywca.Szczenięta są miejscowo znieczulane i to nie byle jakim środkiem znieczulajacym.Wet ktory to robi bez znieczulenia to nie wet to najzwyklejszy konował[/quote]

[quote name='"Berek"']Advocates for Animals
[FONT=Verdana][SIZE=2]10 Queensferry Street[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Edinburgh[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Scotland EH2 4PG[/SIZE][/FONT]

[SIZE=2][B][FONT=Verdana]1.[/FONT][/B][B][FONT=Verdana]Procedura cięcia ogonów[/FONT][/B][/SIZE]

[FONT=Verdana][SIZE=2]Procedura ta obejmuje amputację większej części ogona. Przeprowadza się ją zazwyczaj u szczeniąt w wieku 2- 5 dni, używając nożyczek, cążków do paznokci; czasami stosuje się procedurę zakładania gumowej opaski uciskowej która- przez odcięcie dopływu krwi - powoduje zmartwienie i odpadnięcie ogonka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Zabieg przeprowadzany jest przez weterynarza, aczkolwiek w niektórych przypadkach przeprowadzają go nielegalnie sami hodowcy.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B]Nie używa się zazwyczaj anestezy ani nawet środków uśmierzających ból.[/B] [/SIZE][/FONT][/quote]

Popytalam sie hodowcow (polskich) tych ktorzy odstapili od kopiowania,
wet nie podaje miejscowego znieczulenia, nawet odradza twierdzac ze niepotrzebne, lub szkodliwe.
Tna na zywca ! Opowiadali mi jak szczeniaki reaguja:-(

Link to comment
Share on other sites

To ja sie wtrace...

Iwona jak widzisz w banerku mam kopiowane CC, i w jakis "dziwny" sposob mala miala robione znieczulenie podczas zabiegu. Po powrocie do domu nie zauwazylam zeby jakos cierpiala:roll: No chyba ze gonienie kotow, zabawa z drugim psem i wilczy apetyt jest Twoim zdaniem objawem cierpienia...

Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie:
- kopiowanie jest be, dopóki nie kupujemy psa
- kopiowanie jest złe, ale mniejsze zło, kiedy stawiamy sobie za cel "hodowlę"
- psy z kopiowanym ogonem mają problemy z równowagą, porozumiewaniem się z innymi zwierzętami, a także posiadają traumę po ciężkich przeżyciach z czasów szczenięctwa... ALE!!! Jest wyjątek! Pies jest od tego wszystkiego uwolniony, kiedy będzie miał szczęście urodzić się z naturalnie skróconym ogonem.

Jak to sie mówi... [b]hipokryzja[/b]?

Mam nadzieję, że tego laluna nie skasuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']Dlaczego chcesz ze mna o tym dyskutowac , dyskutuj z tym co to napisal .
Kazdy Twoj post jest dla mnie niezrozumialy:crazyeye:[/quote]


tak -wiem!
dlatego zapraszam na czat-czekam tam na Ciebie-zebys mogla mnie zrozumiec-.....
a ja wtedy moze dowiem sie-jak sie kopiuje cazkami do paznokci?.........:crazyeye:



czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-przyjdz koniecznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']tak -wiem!
dlatego zapraszam na czat-czekam tam na Ciebie-zebys mogla mnie zrozumiec-.....
a ja wtedy moze dowiem sie-jak sie kopiuje cazkami do paznokci?.........:crazyeye:



czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-przyjdz koniecznie![/quote]
Dlaczego mam z Toba rozmawiac o czyms o czym tu na forum napisalam a Ty nie umiesz odczytac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Tą wypowiedzą udowodniłaś, jaką masz wiedzę na temat kopiowania.

"powtarzam to co usłyszałam...."[/quote]
Mnie wystarczy co mowia weci, co mowia niektorzy hodowcy,no jeszcze
ogladnelam filmik - nie musze jeszcze temu sie przygladac , nie bawi mnie sadyzm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...