Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='LALUNA']Jest taki malutki problem. W Czechach nie honorują, baa tam nawet nie ma ze przyjmują z kopiowanymi uszami które były kopiowane przed wejściem ustawy.
I jeszcze taki inny mały szczegół. Dawno temu miałam pekińczyka, niestety zostało uszkodził sobie oko i mimo iż miałam zaswiadczenie od weta i na wystawy przyjmowali go, oceniano poza konkurencja. Sędzia tłumaczył to w ten sposób, ze jest to wystawa piękności. Wiec i tutaj owszem ocenią, ale poza konkurencja, bo jakby nie było jest to pies który ma amputowany ogon, wiec kaleki, a to wystawa pięknosci.[/quote]

Poki co to przyszlosciowe wizje.Obecnie bardzo czesto te amputowane pieknosci wskakuja na pudla..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Poki co to przyszlosciowe wizje.Obecnie bardzo czesto te amputowane pieknosci wskakuja na pudla..[/QUOTE]
Bo teraz nikt nie musi przekładać zaswiadczenia weterynaryjnego ze amputowano z powodu wypadku, ale kiedy to się zacznie beda traktowane jako upośledzedzenie piękności i oceniane poza konkurencją, jak zwykle w takich przypadkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Myślisz, ze to tak prosto działa: veci robią tylko to co potrafią ???
[/quote]

Przynajmniej tak powinno być a że w praktyce bywa z tym różnie to już inna sprawa.Kochaniutkie nie martwcie się tak tym kopiowaniem bo faktycznie za jakiś czas będzie można ze świecą szukać na wystawie kopiowanego psa (szczegółnie z uszami )bo fachowcy którzy to do tej pory to robili/robią wymrą jak dinozaury ale póki co jeszcze zyją i mam nadzieję że wyszkolą swoich następców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Zakaz powinien byc wprowadzony z terminem przyszłościowym. Przykładowo: obowiązuje dajmy na to psy urodzone po 1. 1. 08. Data jest oczywiście ,,z kosmosu". Chodzi mi o to, ze gdyby taki zakaz miał się pojawić to człownkowie ZK musiliby być wcześniej poinformowani.
Innaczej sobie tego nie wyobrażam bo odbiłoby się to na psach. Poprostu.[/quote]
Zakaz istnieje od 10. lat. Kopiowanie jest niezgodne z prawem. Wprowadzenie vacatio legis nie wchodzi w grę.
Członkowie Zk doskonale wiedzą o tym.
Udają, że nie wiedzą.
A który nie udaje, ten jest głąb i musi dostać za swoje :mad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Zapamiętajmy tę informację :lol:.[/quote]

[quote name='Jasiek']Przynajmniej tak powinno być a że w praktyce bywa z tym różnie to już inna sprawa.Kochaniutkie nie martwcie się tak tym kopiowaniem bo faktycznie za jakiś czas będzie można ze świecą szukać na wystawie kopiowanego psa (szczegółnie z uszami )bo fachowcy którzy to do tej pory to robili/robią wymrą jak dinozaury ale póki co jeszcze zyją i mam nadzieję że wyszkolą swoich następców.[/quote]

...albo kopiujący veci wymrą jak dinozaury z powodu niesprzyjających warunków otoczenia :diabloti:
Jasiek przyznałeś, ze kopiowanie to niedługo będzie śpiewka przeszłości. Nie wierze ! Ale sie cieszę. Czyżby Twoje nawrócenie było bliskie ? :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Znam wiele osob ktore posiadaja kopiowane psy nie wystawiajac je.Wystawy nie sa wiec wielka przeszkoda.[/quote]
Doskonale.
A zatem zróbmy to!
Dziewczyny, mamy nowego sojusznika :multi:.
maxxel, podpiszesz naszą PETYCJĘ o wprowadzenie zakazu uczestniczenia psów obciętych w pokazach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Doskonale.
A zatem zróbmy to!
Dziewczyny, mamy nowego sojusznika :multi:.
maxxel, podpiszesz naszą PETYCJĘ o wprowadzenie zakazu uczestniczenia psów obciętych w pokazach?[/quote]

niceravik powoli, powoli i delikatnie z maxxelem bo nam się spłoszy :diabloti:
Narazie jest na dobrej drodze więc trzeba ostrożnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']
Jasiek przyznałeś, ze kopiowanie to niedługo będzie śpiewka przeszłości. Nie wierze ! Ale sie cieszę. Czyżby Twoje nawrócenie było bliskie ? :multi:[/quote]

Nie ekscytuj się bo mnie żle zrozumiałaś.Już wczśniej pisałem że kopiowanie nie jest prostą sprawą.W każdej rasie robi to się inaczej .Nie ma szablonu uniwersalnego na każde ucho i jeżeli weci nie będą sie w tym szkolić to faktycznie (i tu twierdzę z wielkim ubolewaniem) nie będzie miał kto tego robić .Ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję że do takiej sytuacji nie dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Doskonale.
A zatem zróbmy to!
Dziewczyny, mamy nowego sojusznika :multi:.
maxxel, podpiszesz naszą PETYCJĘ o wprowadzenie zakazu uczestniczenia psów obciętych w pokazach?[/quote]

[quote name='niceravik']Zakaz istnieje od 10. lat. Kopiowanie jest niezgodne z prawem. Wprowadzenie vacatio legis nie wchodzi w grę.
Członkowie Zk doskonale wiedzą o tym.
Udają, że nie wiedzą.
A który nie udaje, ten jest głąb i musi dostać za swoje :mad:.[/quote]
Wiem, ze zakaz obowiązuje od 10 lat. Myślę tu nie o wprowadzaniu zakazu kopiowania bo on jest ( nawet gdyby niektórzy w to wątpili), ale o o zakazie wystawiania kopiowanych psów. Wprowadzenie go jest jeszcze ciągle przed nami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Wiem, ze zakaz obowiązuje od 10 lat. Myślę tu nie o wprowadzaniu zakazu kopiowania bo on jest ( nawet gdyby niektórzy w to wątpili), ale o o zakazie wystawiania kopiowanych psów. Wprowadzenie go jest jeszcze ciągle przed nami.[/quote]

I będzie jeszcze bardzo ,barrrrrrrrrrrrrrdzo długo poza waszym zasięgiem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Tak wydaje się tylko tym, którzy oglądają świat z ŻABIEJ perspektywy :p.
[B] Ta sprawa jest na dobiciu :multi:[/B].
I to po naszej myśli, chłopaczku.[/quote]
niestety chyba w Twojej wyobraźni , bo jak na razie nie podałaś ani jednego źródła które popiera Twoje słowa , poza ustawą którą mamy od 10 lat :p i ona sobie będzie jeszcze nie jedną dziesiątkę tych że lat istniała ... martwa jak reszta przepisów dot zwierząt - niestety

dziewczynko .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']niestety chyba w Twojej wyobraźni , bo jak na razie nie podałaś ani jednego źródła które popiera Twoje słowa , poza ustawą którą mamy od 10 lat :p i ona sobie będzie jeszcze nie jedną dziesiątkę tych że lat istniała ... martwa jak reszta przepisów dot zwierząt - niestety

dziewczynko .[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]MOJA DROGA VECTRO :multi:[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Wyobraźnia i marzenia to podstawowe atrybuty, kiedy walczy się z patologią, chorą „pseudo tradycją”, kulturowym zabobonem, wręcz irracjonalnym, „religijnym” zapatrzeniem w coś czego już nie ma, gdy chodzi również o pazerność, bo rzecz zahacza o sporą kasę i narusza interesy „świętych krów”.[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]To wyobraźnia i marzenia, dają impuls do działania, a także siłę i wiarę, że się uda.[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Większość innowacji i wynalazków wzięło się właśnie stąd, że człowiek nie wiedział, że to o czym marzy, czego bardzo chce, teoretycznie jest prawie niemożliwe do osiągnięcia![/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]I dlatego wymyślił :lol:![/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]MOJA DROGA VECTRO :multi:[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]A jakież to źródła podali nasi oponenci, co?[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Poza jednym jedynym, kuriozalnym, całkowicie chybionym merytorycznie, nie potwierdzonym nigdzie i przez nikogo, pismem urzędnika państwowego na wylocie, w dodatku nie merytorycznego, który wprowadził w błąd /świadomie lub nie/, MARSZAŁKA SEJMU RP oraz Posła na Sejm RP.[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]MOJA DROGA VECTRO :multi:[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Ja mam marzenia. I w tych marzeniach tkwią źródła sukcesu.[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]O czym WKRÓTCE się przekonasz ;).[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green][QUOTE]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]MOJA DROGA VECTRO :multi:[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Ja mam marzenia. I w tych marzeniach tkwią źródła sukcesu.[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]O czym WKRÓTCE się przekonasz ;).[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[/QUOTE][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
..tu mi sie przypomnial Martin Luther King w swoim slynnym przemowieniu.."I Have a Dream";)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green][QUOTE]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]MOJA DROGA VECTRO :multi:[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Wyobraźnia i marzenia to podstawowe atrybuty, kiedy walczy się z patologią, chorą „pseudo tradycją”, kulturowym zabobonem, wręcz irracjonalnym, „religijnym” zapatrzeniem w coś czego już nie ma, gdy chodzi również o pazerność...[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]

Myslalem,ze do walki potrzebna jest wiedza..[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Niceravik , chociażby ulice naszych miast i wystawy - ot taki dowód Twoich oponentów :diabloti:

To Twoje wkrótce to jak w naszym parlamencie .. oni też wszystko wkrótce , dwa to miało być coś w październiku ? :hmmmm: a mamy już grudzień - prawie ;) i co ?
no i ja cały czas czekan na to Twoje w październiku wkrótce :)

A marzeń to ja mam tysiące i systematycznie je realizuje :) czego oczywiście Tobie Niceravik też życzę.
Bo marzenia każdy powinien mieć .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Tak wydaje się tylko tym, którzy oglądają świat z ŻABIEJ perspektywy :p.
Ta sprawa jest na dobiciu :multi:.
I to po naszej myśli, chłopaczku.[/quote]

Juz Ci raz dziewczynko pisałem ;zacznij tworzyć bajeczki dla dzieci będziesz w tym dobra:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']

[COLOR=black][B][FONT=Verdana][COLOR=black]Myslalem,ze do walki potrzebna jest wiedza..[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Nie ma między nami sporu. Dobrze myślisz :lol: . [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Ale sama wiedza to „dużo za mało”. Wiedzę co do istnienia zakazu kopiowania psów ma naprawdę wielu hodowców. Większość „kopistów” też doskonale o tym wie! Tylko absolutne nieuki i głąby patentowane wierzą w te bzdury ministerialnej interpretacji. I co z tego, że wiedzą? [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Aby wyegzekwować obowiązujące prawo potrzebna jest ogromna wyobraźnia i marzenia![/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]To najbardziej deficytowy towar.[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']

[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green] Tylko absolutne nieuki i głąby patentowane wierzą w te bzdury ministerialnej interpretacji. [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[/quote]

Stań przed lustrem to zobaczysz kto jest po drugiej stronie:evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol: a jak nie zobaczysz tego co sama napisałaś proponuję wizytę u okulisty bo pewnie coś masz nie tak ze wzrokiem:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Jasiek dlugo nie trwalo, dotarlo do mnie kim jestes ;-)
Tez wiem ze jestes przeciwnikiem kopiowania i to na 100%.
Zastanawia mnie tylko dlaczego ?
Bo te dyskusje ktore tu prowadzisz bo lubisz sie bawic ludzmi
absolutnie nie pomagaja psom .

Co do odsylania do [URL="http://www.tchiorny.net"]www.tchiorny.net[/URL] dla potwierdzenia ze tam co innego pisalam ,
to nie dziwie sie ze ja osobiscie nie poznam swoich postow :lol:
Nie ma zadnego problemu dla Ciebie go tam zmienic , co juz nie jeden raz mialo to miejsce.

Poniewaz wiem kim jestes moja dyskusja z Toba z mojej strony zakonczona.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green] [QUOTE]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Tylko absolutne nieuki i głąby patentowane wierzą w te bzdury ministerialnej interpretacji. I co z tego, że wiedzą? [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[B][/B]
[/QUOTE]

...wydaje mi sie,ze znikome jednostki podpieraja sie "min.interpretacjami".Jest to tak marginalne,ze nie mozna brac tego powaznie..

[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green][QUOTE]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]Aby wyegzekwować obowiązujące prawo potrzebna jest ogromna wyobraźnia i marzenia![/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=green]To najbardziej deficytowy towar.[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]

Jezeli sa luki prawne beda one wykorzystywane w kazdej materii.Ja nie jestem tu wyjatkiem.Malo tego,gdybym mial ponownie nabyc psa,tez szukal bym psa kopiowanego.[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...