Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niceravik, a pamietasz jak Lutomskak pisała?
[quote]jesli uwazasz ze slon ma zakryta malzowine uszna-a konkretnie kanal sluchowy zewnetrzny[/quote]
Jakies takie znajome słownictwo

A Jaska nie mieszaj do tego, za trudne słowa. Chociaz moze by i sie podpisał, ale napewno nie napisał.;)

Link to comment
Share on other sites

Czytam czytam i nie rozumiem czemu napadacie na lalune ze ona "klepie" koro ona RZECZOWO odpowiada na pytania :-?
A nie w przeciwienstwie do was ..


A co do tego posta

Napisał [B]orsini[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8498101#post8498101"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Lalunia nie przesadzaj haahaha
[B]kto kundlom kopiuje uszy i ogon/??po co???[/B]
[B]wiesz ile kopiowanie kosztuje???[/B]
[B]nikt w kundla nie zainwestuje bo i po co.

[/B]Swoja droga jesli kopiowanie byloby mojemu psu nie zbedne i mialo by mu to znacznie poprawic jakosc zycia to zainwestowalabym w mojego KUNDLA
Poniewaz dla mnie liczy sie to ze pies... MOJ pies i niewazne ze niema papierow czy nie jest w typie... Jestem w stanie w niego zainwestowac wiecej niz jakis przecietny "hodowca" (peudo)
A Co teraz czesto da sie zauwazyc to kopiowane uszy np. u astow zdarzaja sie predzej u tzw. "dresow" niz milosnikow tej rasy...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Niceravik, a pamietasz jak Lutomskak pisała?

Jakies takie znajome słownictwo

A Jaska nie mieszaj do tego, za trudne słowa. Chociaz moze by i sie podpisał, ale napewno nie napisał.;)[/quote]
O Matko kochana!
Lutomskak, napisz że to nieprawda..., nawet jeżeli to prawda :lol:.

Bo tuż za rogiem czai się już, co?

[CENTER][SIZE=5][COLOR=green][B]Mania niekopiowania![/B][/COLOR][/SIZE]
:multi:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']

[B][SIZE=2][COLOR=#008000]Zwłaszcza, że znany i uznany specjalista medycyny weterynaryjnej w specjalistycznym opracowaniu zatytułowanym: „Choroby uszu u psów”, napisał tak: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=green][FONT=Verdana].[/FONT][/COLOR][/B][/quote]

Niceravik żebyś miała odrobinę zielonego pojęcia o hodowli to byś takich głupot o alergii nie cytowała.Zresztą nie wiadomo kto takie rwelacje pisze. bo nie podalaś autora .Choroby uszu mają rózne podłoże.Nie twierdzę że psy nie mają alergii ale jest szereg innych czynników ktore powodują stany zapalne ucha a weci niestety mylnie diagnozują to jako alergię!!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Choroby uszu mają rózne podłoże.Nie twierdzę że psy nie mają alergii ale jest szereg innych czynników ktore powodują stany zapalne ucha a weci niestety mylnie diagnozują to jako alergię!!!![/QUOTE]

A jakie leczenie zalecasz? Obciecie uszu i problem zniknie? Bo o tym jest mowa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Czyli, kopiowanie uszu zapobiega różnorakim schorzeniom usznym,tak jakoś mi sie nasunęło.A tak wogle to się muszę zastanowić nad tym,bo mój jak nosił kołnierz i mu uszki sie przylkapciały, to dopadło go zapalenie uszu,czyli ratunkiem było by skopiować i po problemie, tylko że to DON z uchami stojącymi na baczność. Ciekawa teoria:crazyeye:.
Miałam do czynienia z dwoma owczarkami kaukaskimi rodzeństwo,jeden skopiowany bo miał być wystawiany,drugi jak go mamunia urodziła.Ten skopiowany różnorakie alergie razem z uszami,niekopiowany zdrowy jak byk,uszyska kłapciowe czyste.Odnoszę wrażenie iż to wygodne naciągniecie, sprzyja coby, wytłumaczenie było dla kopiowania.Można i tak aczkolwiek uczciwiej by było stwierdzić,-bo mnie sie takie kopiowane podobają to kopiuję,a względy moralno- etyczne?A co to jest?Liczy się wygląd,bo np.doberman niekopiowany przypomina wyżła,przynajmniej mnie sie tak kojarzy,natomiast skopiowany,budzi respekt swym wyglądem.Czyli jest to kwestia odbioru psa a nie uwarunkowań zdrowotnych. Rozmnażać winno sie osobniki zdrowe,alergia np.czy skłonność,jest uwarunkowana genetycznie tak samo jak dysplazja czy inne choroby o podłożu genetycznym.
Demagogiczne stwierdzenia że,kopiowanie zapobiega schorzeniom czy urazom i jest to podstawa do przeprowadzenia amputacji części ogona czy ucha,jest zwyczajnym ble ble ble,inaczej mówiąc bełkotem tylko tak naprawdę w imię czego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szymi']zaczelas sprawdzac poprawnosc pisania innych a moze lepiej zaczac na swoim pdworku
ale tobie latwiej wywalic niz poprawic[/quote]
Szymi, masz takze funkcje Edit i mozesz poprawic swoje posty.
Jezeli już cos sie wywala, to jedynie słowa niecenzuralne.
Zelelo nie wywaliłam, bo nawet nie wiem co ono oznacza.

Link to comment
Share on other sites

[quote]haha ale smieszne ubawilas sie?[/quote]
Ona pewnie nie, ale ja całkiem nieźle :lol: Nie ma to jak komuś zarzucić gniot i cytuję: "bleblaki" (cóż to takiego?), a potem samemu walnąc posta - bełkot jak po kilku głębszych. Człowieku, idz się rumień w kąt i nie zawracaj tu ludziom gitary :cool1:

Link to comment
Share on other sites

szymi
Wesoły człowieku
Powalił mnie Twój(zauważ że z szacunkiem się zwracam)intelekt:mdleje:.Literkę [B]L[/B] od literki[B] J [/B]rozdziela [B]K[/B],na klawiaturze.Radzę czytać post przed kliknięciem na "[B]Zatwierdź odpowiedź"[/B]ewentualnie skorzystać z funkcji Edit,instrukcja obsługi na Dogo napewno jest,możesz poćwiczyć,w końcu trening czyni mistrza,podobno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Demagogiczne stwierdzenia że,kopiowanie zapobiega schorzeniom czy urazom i jest to podstawa do przeprowadzenia amputacji części ogona czy ucha,jest zwyczajnym ble ble ble,inaczej mówiąc bełkotem tylko tak naprawdę w imię czego?[/quote]

W tym rzecz a raczej problem ze ci co amputuja doskonale o tym wiedza.
W imie czego ??
Mysle ze w imie milosci do wlasnego psa okaleczaja- tez tak doczytuje sie.:-o

[B]"A nic nie jest źle, co jest zgodne z natura."[/B]
Marek Aureliusz (Marcus Aurelius Antoninus, 121 - 180)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Niceravik, a pamietasz jak Lutomskak pisała?

Jakies takie znajome słownictwo

A Jaska nie mieszaj do tego, za trudne słowa. Chociaz moze by i sie podpisał, ale napewno nie napisał.;)[/quote]
[quote name='niceravik']O Matko kochana!
Lutomskak, napisz że to nieprawda..., nawet jeżeli to prawda :lol:.

Bo tuż za rogiem czai się już, co?

[CENTER][SIZE=5][COLOR=green][B]Mania niekopiowania![/B][/COLOR][/SIZE]
:multi:[/CENTER]
[/quote]



Nasza Droga Pani Moderator-zanim walniesz w delete-napisze tak......
udowodnilam Ci-ze robisz mase bledow stylistycznych,gramatycznych,ortograficznych i innych
udowodnilam Ci , ze jestes stronnicza
udowodnilam Ci-ze o szloleniu psow wiesz co nieco-ale nie wszystko
teraz udowodnie ci-ze .....slonie -maja odkryty (odsloniety kanal sluchowy zewnetrzny-a potem -zadam Ci jeszcze kilka pytan......:loveu:


[url=http://kkrzysiu.win.pl/upload/files/African_Elephant.jpg][img]http://images26.fotosik.pl/108/868d3869fe5683f0.jpg[/img][/url]


[url=http://kkrzysiu.win.pl/upload/files/indian_elephant.jpg][img]http://images28.fotosik.pl/108/04925b9a88fe6a20.jpg[/img][/url]


pytanie pierwsze-wiesz moze do czego sluzy sloniowi malzowina uszna?

pytanie drugie-czy dobrze obejrzalas zdjecia i nie masz juz watpliwosci ,ze te "czarne dziury "to nie sa "tricki " z fotoshopa - tylko legalne ,anatomiczne ujscia przewodow sluchowych zewnetrznych......?

pytanie trzecie-czy wiesz co to jest sowa uszata-i jak zbudowany jest jej kanal sluchowy zewnetrzny?

pytanie czwarte-czy wiesz jaka jest roznica miedzy kanalem sluchowym zewnetrznym a malzowima uszna?:lol:-chyba nie.......


pytanie ostatnie-Nasza Pani Moderator-czy moglabys wskazac mi choc jednego ssaka zyjacego w naturze ( a nie bedacego wynikiem krzyzowek czlowieka),ktory ma zasloniety kanal sluchowy zewnetrzny?( klapniete uszy?)-jesli nadal bedziesz twierdzic ,ze takim ssakiem jest slon-to .......-bardzo serdecznie zaczne Ci wspolczuc


czas poszukiwan nieograniczony!:diabloti:


jesli chcesz-abym odciazyla Twoj umysl mozemy zawezic krag naszych poszukiwan do psowatych i kotowatych..........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


serdecznie pozdrawiam...............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']W tym rzecz a raczej problem ze ci co amputuja doskonale o tym wiedza.
W imie czego ??
Mysle ze w imie milosci do wlasnego psa okaleczaja- tez tak doczytuje sie.:-o

[B]"A nic nie jest źle, co jest zgodne z natura."[/B]
Marek Aureliusz (Marcus Aurelius Antoninus, 121 - 180)[/quote]

..w imie mysli Aureliusza,powinno sie zakazac hodowli dziesiatek ras psow.

Link to comment
Share on other sites

Czy wy chcecie dobić użytkownika Dogomanii? Tego nie da sie czytać...
Co kogo obchodzi słoń w temacie kopiowanie?? Czy inne bełkoty o ortografii, stylistyce itp.

Moj pies tez ma klapnięte uszy i co? Mam mu je obciąć? jeżeli odpowiednio dba sie o uszka to żadna infekcja niestraszna!

Zwolennicy kopiowania to zakompleksione osoby, próbujące dowartościować sie kosztem swojego psa.. "bo WE WSI inni tez maja psa bez ogona, to jest modne i nie będę sie wyróżniał z grona.. "

PS. Przychodzi mi na myśl jedno określenie : typowy "wieśniak" bez dostępu do mediów, materiałów naukowych, wykształcenia.. Bo czy zwolennik okaleczania zwierząt może być osoba wykształconą??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']

teraz udowodnie ci-ze .....slonie -maja odkryty (odsloniety kanal sluchowy zewnetrzny-a potem -zadam Ci jeszcze kilka pytan......:loveu:
[/quote]

Lutomskak zadałas sobie tyle trudo aby mi kolejny raz cos udowadniac. I znowu Ci nie wyszło. A to pewnie dlatego ze nawet nie czytasz swoich postów. A szkoda powinnas poczytac je z dziesiec razy, zanim cokolwiek napiszesz.
No ale skoro nie wiesz jak to sie robi, to zrobiłam to za Ciebie.

[quote name='lutomskak']skoro twierdzisz,ze zaslaniam sie innymi tematami-to zadam ci jedno,proste ,krotkie pytanie-i prosze o odpowiedz....
wymien mi jedno zwierze-zyjace naturalnie gdziekolwiek badz na calym swiecie-nie bedace efektem-krzyzowek czlowieka-[SIZE=4][B]a majace zwisajace uszy[/B][/SIZE]-to po pierwsze
[/quote]

Lutomskak o małżowinie usznej to Ty sie dowiedziałas jak walnęłas tę gafe o zwisajacych uszach. :p
Wobec czego moja odpowiedz była prawidłowa, to pytanie było głupie. Trzeba było pomyslec zanim wystukujesz cos w klawiaturkę.:lol:
Jakbys poczytała swoje wczesniejsze posty, to moze byś nie musiała tak sie nadaremnie natrudzić.
Chociaz wiesz Lutomskak ja Cie jednak w jednym podziwiam za odważna decyzje.
Bo w poszukiwaniu Twojego postu [B]o zwisjacych uszach[/B] znalazłam jeszcze inny
[quote name='lutomskak']miło panstwa poznać
jestem herman troche tu zagoszczę i ......[/quote]

W szkoleniu udowodniłas jedynie ze znane są Ci jedynie brutalne metody, kolczatka i obroza elektryczna. A skoro tylko to znasz, to znaczy ze naprawde nie masz sie czym chwalić i o szkoleniu nie masz pojecia. Zatrzymałas sie na etapie mocno przestarzałych metod, jakie panowały w Polsce dwadziescia lat temu.
I tym nie masz co sie chwalic.
Ale zawsze mozesz jeszcze udowodniać ze słoń ma stojące uszy, skoro nie ma obwisłych uszu. Może Ci sie kiedyś uda. Tylko poszukaj inne obrazki, bo te do tego nie pasują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Lutomskak zadałas sobie tyle trudo aby mi kolejny raz cos udowadniac. I znowu Ci nie wyszło. A to pewnie dlatego ze nawet nie czytasz swoich postów. A szkoda powinnas poczytac je z dziesiec razy, zanim cokolwiek napiszesz.
No ale skoro nie wiesz jak to sie robi, to zrobiłam to za Ciebie.



Lutomskak o małżowinie usznej to Ty sie dowiedziałas jak walnęłas tę gafe o zwisajacych uszach. :p
Wobec czego moja odpowiedz była prawidłowa, to pytanie było głupie. Trzeba było pomyslec zanim wystukujesz cos w klawiaturkę.:lol:
Jakbys poczytała swoje wczesniejsze posty, to moze byś nie musiała tak sie nadaremnie natrudzić.
Chociaz wiesz Lutomskak ja Cie jednak w jednym podziwiam za odważna decyzje.
Bo w poszukiwaniu Twojego postu [B]o zwisjacych uszach[/B] znalazłam jeszcze inny


W szkoleniu udowodniłas jedynie ze znane są Ci jedynie brutalne metody, kolczatka i obroza elektryczna. A skoro tylko to znasz, to znaczy ze naprawde nie masz sie czym chwalić i o szkoleniu nie masz pojecia. Zatrzymałas sie na etapie mocno przestarzałych metod, jakie panowały w Polsce dwadziescia lat temu.
I tym nie masz co sie chwalic.
Ale zawsze mozesz jeszcze udowodniać ze słoń ma stojące uszy, skoro nie ma obwisłych uszu. Może Ci sie kiedyś uda. Tylko poszukaj inne obrazki, bo te do tego nie pasują.[/quote]


umowmy sie-ze jesli nie wiesz-o czym mowimy tu od roku -majac na mysli zwisajace uszy (w aspekcie ich kopiowania,chorob i wszystkiego innego)-probujesz teraz sie rakiem wycofac udowadniajac mi-ze ucho zwisajace -rozni sie czymkolwiek od zaslaniajacego ujscie przewodu sluchowego zewnetrznego (jego wlasnego konca w postaci malzowiny)-to ....daruj sobie-bo jak wiatr zawieje-raz wiesz o czym "mowa"-a innym razem nie.....:eviltong:


w kazdym razie dziecinko-sloniowi uszy nie zwisaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(jesli o to ci chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)-ani zadnym innym ssakom ............

i jeszcze jedno -DZIECINKO-umowmy sie-miewasz racje-ale nie tym razem-pozdrawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...