Jump to content
Dogomania

ATOS w DS :)))))))))))) !!!!!!!!!!!!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Tosiek już, jest w swoim domu i jest rewelacja, trasa mineła swietnie, pies był przegrzeczny i spokojny, w domu Majce nie robi w ogóle krzywdy, jest dla mniej bardzo delikatny, podchodzi podtyka łepek, polizuje ale o żadnym skakaniu nie ma mowy, resztę napisze później

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonica']Hej Tosiek już, jest w swoim domu i jest rewelacja, trasa mineła swietnie, pies był przegrzeczny i spokojny, w domu Majce nie robi w ogóle krzywdy, jest dla mniej bardzo delikatny, podchodzi podtyka łepek, polizuje ale o żadnym skakaniu nie ma mowy, resztę napisze później[/QUOTE]

To pierwsze chwile w nowym, obcym miejscu ;) ,
u mnie też nie szalał i nie skakał po przyjeździe, był zdezorientowany, musiał sie zadomowic na dobre i poczuc pewnie,
- troche to trwało.

Bądź szczęśliwy Antoni...

Edited by Kasia77
Link to comment
Share on other sites

hej, godziny mijają a pies jest cudowny, od nas czułości się domaga ale do Mai podchodzi z taką delikatnością, że szok,Maniek jak szedł to taranem;) a Tosiek jak z jajkiem się z nia obchodzi ale chipsy już wspólne były ;) postaram się coś dziś wstawić, ale nic nie obiecuje bo zasypiam na stojąco

Link to comment
Share on other sites

Kochani, pierwsza noc mineła i ......(budujemy napięcie:) i przespaliśmy pięknie, Tosiek zachowuje się jakby mieszkał z nami od zawsze, pięknie sygnalizuje potrzeby wyjścia i wejścia do domu, żadnych pisków, zjadł troszeczkę, wody pije hektolitry, dziś od rana zachowuje się jakby był w raju teraz dzwoniłam do siostry to wyleguje się z dziewczynkami na dywanie, bawi się z nimi oby nie zapeszyć. Ogólnie wczoraj zrobiliśmy 956 km, ponieważ w Bukowie nawigacja nas źle wyprowadziła;( i w związku z tym ukłony dla mojego męża który za kierownicą spędził 14 godzin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiek8']A jak z finansami Atosa? Mamy do zaplacenia hotelik za styczeń, czy są jeszcze jakieś długi?[/QUOTE]

basiu na koncie mamy w tej chwili ( właśnie sprawdziłam 90 zł od Toyoty i jej kochanej mamy :) czekam jeszcze aż wpłyną zaległe deklaracje za styczeń :) trwa bazarek więc myślę że jak to wszystko spłynie pozbedziemy się długu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...