Jump to content
Dogomania

ATOS w DS :)))))))))))) !!!!!!!!!!!!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basiek8']Czyli rozumiem, że zostało jeszcze do spłacenia 225,05 zł. Czy będziemy mieli te pieniądze, musimy się jeszcze dorzucić?[/QUOTE]

ciocia ewes jeszcze prześle pieniążki z bazarku cegiełkowego na spłatę długu :) podałam bezpośrednio konto hoteliku :) czekam na rozliczenia konkretnej kwoty :) wtedy będziemy dokładnie wiedziały ile jesteśmy na minusie ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']przelałam dziś na konto hoteliku 177 zł.
tutaj potwierdzenie -> [URL="https://lh3.googleusercontent.com/-gbRXGhoufFU/URzG9sjknNI/AAAAAAAABC4/KZOHhEP0T7c/s720/Nowy%20obraz%20mapy%20bitowej%20%284%29.jpg"]https://lh3.googleusercontent.com/-gbRXGhoufFU/URzG9sjknNI/AAAAAAAABC4/KZOHhEP0T7c/s720/Nowy%20obraz%20mapy%20bitowej%20%284%29.jpg[/URL][/QUOTE]

super :) to ja już uzupełniam rozliczenie :) ślicznie dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Drogie ciocie i wujkowie, chciałabym Wam ogromnie podziękować za pomoc Atosowi, za wytrwałość, ogłoszenia, bazarki, pieniądze i za samą obecność na wątku i interesowanie się jego losem.

Po 2 latach dobiliśmy wreszcie do brzegu. ATOS ma dom !!!

Nie będę dziękować imiennie, bo tak wiele osób przyczyniło się do tego, że nie chciałabym kogoś pominąć, jednak muszę podziękować w szczególności Kasi77 za doskonałą opiekę, a także MarticeAischy za niezbyt wdzięczną funkcję skarbnika ;). [/B]

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota'][B]Drogie ciocie i wujkowie, chciałabym Wam ogromnie podziękować za pomoc Atosowi, za wytrwałość, ogłoszenia, bazarki, pieniądze i za samą obecność na wątku i interesowanie się jego losem.

Po 2 latach dobiliśmy wreszcie do brzegu. ATOS ma dom !!!

Nie będę dziękować imiennie, bo tak wiele osób przyczyniło się do tego, że nie chciałabym kogoś pominąć, jednak muszę podziękować w szczególności Kasi77 za doskonałą opiekę, a także MarticeAischy za niezbyt wdzięczną funkcję skarbnika ;). [/B][/QUOTE]

Asieńko kochana tyle wspaniałych osób wspierało nas w walce o lepsze jutro dla naszego Tośka :) i w końcu się udało :) Takie zakończenia tak bardzo cieszą :multi:
I ja pragnę wszystkim z całego serca podziękować za wsparcie:calus: ..za obecność na wątku:calus: ...za zakupy na naszych bazarkach:calus: ...za ogłoszenia:calus: ...za wszystko !!! :calus:
[B][COLOR=#0000ff]Z całego serduszka Wszystkim pięknie dziękujemy !!!!!!!!![/COLOR]:calus::calus:[/B]:calus:

Link to comment
Share on other sites

Oki:), postaram się coś wieczorem wrzucić albo jutro, zobaczymy jak z czasem, bo jak wracam do domu to jestem obstawiona przez Tośka i Majkę i najpierw im muszę poświęcić uwagę a dopiero później wolno mi zjeść i wejść choćby do łazienki:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszamy za zaniedbanie, ale jakoś jak jesteśmy na dworku to nie chce mi się latać z aparatem wolimy się z nim bawić:cool3:, dziś moje chłopaki odkryły nową zabawę a min od dziś gra się nazywa nie gra w piłkę tylko gra w kość, jak wariaci latali z kością po ogrodzie, Antoniusz jak woła moja siostra ma się świetnie w tej chwili biega po podwórko i obszczekuje kogo się da.Nic złego się nie dzieje, ale gdyby ktoś chciał nas odwiedzić na jakąś kawkę bądź herbatkę t zapraszamy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']A na koncie deklaracja stała za miesiąc styczeń od cioci winter 7 :multi: ślicznie dziękujemy :loveu:
Czyli przelewam zaległy dług na konto hoteliku w kwocie 48 zł 05 gr :)
Na koncie + 51 zł 95 gr i tą kwotę jak nasz Antoni się już zadomowi prześlemy biedzie która najbardziej potrzebuje naszej pomocy :)[/QUOTE]
Zadomowi?? a to przepraszam on się gdzieś wybiera:mad:, bo mi się nie wydaje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

;) sądząc po zdjęciach to Antoniego nie będzie łatwo eksmitować ;)
Dziewczynki to ja nieskromnie zapytam czy była by możliwość przekazania pozostałej kwoty dla ślepaczka Maciusia przebywającego w hoteliku u Emiś ? Po opłaceniu miesiąca lutego + wykonanych badań bo nam chłopak ostatnio choruje na koncie pozostanie nam 89 zł na miesiąc marzec. Deklaracje niestety też nam się wykruszają.
Podsyłam wątek naszego ślepaczka :

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211503-%C5%9Alepek-Maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-%28-Ka%C5%BCda-POMOC-potrzebna-Szukamy-domowego-DT-POMOCY[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

Martiko, ja nie mam nic przeciwko.


Potrzebuję pomocy dla Ledy, która jest bardzo wycofana i dlatego została przeznaczona do eutanazji w schronisku. Przebywa w BDTu kkasiiiar i właśnie teraz zdiagnozowano u Ledy świerzbowca skórnego :(. To bardzo zaraźliwa zarówno dla zwierząt jak i dla ludzi choroba. Koszt leczenia wyniesie aż 350 zł. Błagam o pomoc, może jakiś bazarek :(.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Martiko, ja nie mam nic przeciwko.


Potrzebuję pomocy dla Ledy, która jest bardzo wycofana i dlatego została przeznaczona do eutanazji w schronisku. Przebywa w BDTu kkasiiiar i właśnie teraz zdiagnozowano u Ledy świerzbowca skórnego :(. To bardzo zaraźliwa zarówno dla zwierząt jak i dla ludzi choroba. Koszt leczenia wyniesie aż 350 zł. Błagam o pomoc, może jakiś bazarek :(.[/QUOTE]

Asieńko podaj proszę link do wątku maleńkiej :( pomyślę o bazarku .......

Link to comment
Share on other sites

No ciotki ja poproszę o składkę i zakup dla moich obolałych uszu ZATYCZEK:evil_lol:, w tę noc Antek i Radek na zmianę takie koncerty dawali, że wyniosłam się spać do dziecka do pokoju bo wytrzymać się nie dało. Szanowny Tosiu podczas spania takie pozy przyjmuje że jajko idzie znieść, nauczył się już, że śpi się w domu a nie na dworzu i wieczorem na ostatnie nocne siusiu to już z takim ociąganiem wychodzi, że aż żal się tej udręczonej miny robi, a rano udaje że śpi i tylko spod lekko uchylonych powiek podgląda czy zerkam na niego żeby go na dwór nie wypuszczać, no cóż na sedes robić nie umie więc z oślim uporem muszę kawalera wołać z 15 minut przy drzwiach zanim raczy się z dywanu podnieść i wyjść na dworek. Mówie Wam taki kanapowiec się zrobić że dwór w poduszki w łapach parzy:diabloti:stworzyłam potworka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...