Jump to content
Dogomania

ATOS w DS :)))))))))))) !!!!!!!!!!!!!


toyota

Recommended Posts

[quote name='toyota']A co z umową ? Wszystko dzieje się tak szybko i nie bylo nawet wizyty PA. Ja nie zdążę jej przesłać na czas. Żeby nie było tak, że zostaniemy sami w razie problemów i trzeba będzie Tośka na cito zabierać.

Może być różnie, bo w domu jest 2-letnie dzieciątko, a Atos do delikatnych nie należy - ten pies to wulkan energii.[/QUOTE]


Asia, ja nie mam umów adopcyjnych w domu, Ty masz jakieś swoje ?, bo to musi byc taka dokładniejsza, z numerem chipa-tak?
To się rzeczywiscie dzieje bardzo szybko. Asia , moze tą umowe na meila ?, to ja wydrukuje jak dam rade, tylko, że do drukarni musiałabym specjalnie do Słupska jechać , bo drukarka mi w zeszłym m-cu padła trupem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mieszkam praktycznie w Łodzi, więc jeśli macie życzenie mogę jutro podejść na wizytę PA. Gdyby były później jakieś problemy, to jestem tu na miejscu i mogę pomóc. Dajcie mi tylko znać. Wysłałam do toyoty swój numer tel. W razie czego mam też umowy adopcyjne.
Jestem u Atoska od początku i cieszę się, że w końcu pojawiła się szansa na dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Ja mieszkam praktycznie w Łodzi, więc jeśli macie życzenie mogę jutro podejść na wizytę PA. Gdyby były później jakieś problemy, to jestem tu na miejscu i mogę pomóc. Dajcie mi tylko znać. Wysłałam do toyoty swój numer tel. W razie czego mam też umowy adopcyjne.
Jestem u Atoska od początku i cieszę się, że w końcu pojawiła się szansa na dom.[/QUOTE]

Jak zwykle niezawodna :) było by wspaniale gdybyś mogła bliżej poznać rodzinkę Atosa :) ślicznie dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Ja mieszkam praktycznie w Łodzi, więc jeśli macie życzenie mogę jutro podejść na wizytę PA. Gdyby były później jakieś problemy, to jestem tu na miejscu i mogę pomóc. Dajcie mi tylko znać. Wysłałam do toyoty swój numer tel. W razie czego mam też umowy adopcyjne.
Jestem u Atoska od początku i cieszę się, że w końcu pojawiła się szansa na dom.[/QUOTE]


Jeśli tylko masz ochotę wpaść i nas poznać to zapraszamy;), na wizyty po adopcyjne tez zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwa ta niedziela, jak Toyota mówi, wracam do Was, do Atoska, pamiętam go:)
Szczęścia życzę w nowym domku :)
A szczęśliwa, bo Bartuś też pojedzie do swojego domku, prawie po 3 latach poszukiwań swojego miejsca:)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-potrzeba-deklaracji-i-jednorazowych-wplat-zeby-oplacac-hotelik[/url]

Link to comment
Share on other sites

jejku .. uwielbiam takie zakończenia :loveu:
gdy pies tyle siedzi i w końcu udaje mu się znaleźć wymarzony dom!
chociaż zdecydowanie lepiej byłoby gdyby nie musiały tyle czekać :lol:

'mojej' Librze z banerka też już 3. rok w schronie leci, od szczeniaka czeka... a domku nie widać :-(
mam nadzieję, że jej również się tak poszczęści jak Bartusiowi i Atoskowi :)

powodzenia psiaki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Przelałam dla Atosa 90 zł. Deklaracje za styczeń i luty oraz dodatkowo 50 zł od Mamy.[/QUOTE]

Asieńko ślicznie dziękujemy :loveu: jak zwykle ogromne buziaki dla mamy :loveu: sprawdzę później konto i uzupełnię jeśli coś wpłynęło :)
mam nadzieję że szybciutko pozbędziemy się długu w hoteliku ....a Antoni już na zawsze pozostanie w swoim jedynym i wymarzonym domu :)

Link to comment
Share on other sites

Antoś wyleguje się teraz tuż obok mnie i nawet nie przeczuwa jakie ogromne zmiany nadchodzą....:)
Bardzo się cieszę ,że będzie miał swój osobisty domek , ale całkiem będę się cieszyć dopiero, jak juz podróż minie i ten cały stres .
Oby każdy pies, w każdym hoteliku znajdował domek jak najszybciej , bo to jest jedna z najgorszych sytuacji, kiedy po 1,5 roku żegnasz psa...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Antoś wyleguje się teraz tuż obok mnie i nawet nie przeczuwa jakie ogromne zmiany nadchodzą....:)
Bardzo się cieszę ,że będzie miał swój osobisty domek , ale całkiem będę się cieszyć dopiero, jak juz podróż minie i ten cały stres .
Oby każdy pies, w każdym hoteliku znajdował domek jak najszybciej , bo to jest jedna z najgorszych sytuacji, kiedy po 1,5 roku żegnasz psa...;)[/QUOTE]

Kasiu wierzę jak ciężko będzie Ci się z chłopakiem rozstać :) ale trzymaj się dzielnie !!!!!!!!! :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonica']jesteśmy juz zaopatrzeni, Tośkowa torba już spakowana, mu też a od 2 godzin jesteśmy po wizycie przed adopcyjnej mam nadzieję że wypadła ok, Już za 13 godzin wyruszamy[/QUOTE]

a co Wam weterynarz dał ?

Edited by Kasia77
Link to comment
Share on other sites

Kochani, dokładną relację z wizyty zdałam Toyocie przez telefon. Niestety ale jestem przelotem na stacjonarnym kompie, a w telefonie nie mam możliwości pisania postów, bo co chwila dogo mnie wylogowuje. Dopiero późnym wieczorem będę mogła usiąść i coś więcej napisać.
Wszystko wygląda na to, że Atosek jutro będzie w nowym domu.
W razie jakichkolwiek problemów jestem na miejscu i służę pomocą. No i mam nadzieję wkrótce poznać Atoska osobiście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Kochani, dokładną relację z wizyty zdałam Toyocie przez telefon. Niestety ale jestem przelotem na stacjonarnym kompie, a w telefonie nie mam możliwości pisania postów, bo co chwila dogo mnie wylogowuje. Dopiero późnym wieczorem będę mogła usiąść i coś więcej napisać.
Wszystko wygląda na to, że Atosek jutro będzie w nowym domu.
W razie jakichkolwiek problemów jestem na miejscu i służę pomocą. No i mam nadzieję wkrótce poznać Atoska osobiście :)[/QUOTE]

Bardzo ale to bardzo się cieszę :):):) Dziękujemy ślicznie za przeprowadzenie wizyty :):):)

Link to comment
Share on other sites

[B]sonica, jak planujecie dojechać - na którą? , bo na zumi wyświetla 6 godzin- czas przejazdu (jadąc bardzo przepisowo), więc jeśli wyjedziecie o 2 ej, to bylibyście już na 8 mą , myślałam że to będzie jakaś 10 ta - tak byłoby ok, ale 8ma to za wcześnie.[/B]

Edited by Kasia77
Link to comment
Share on other sites

o 9.40 Atos odjechał do Łodzi....

Umowa adopcji jest u mnie- prześle Ci ją Asia potem.
Przed wyjazdem dostał Aviomarin, był z nowymi opiekunami na krótkim spacerze-ostatni raz przeszedł się swoimi spacerowymi drogami
i wyruszył w droge...

Myślę, że przekazałam rodzinie, wszystkie najwazniejsze informacje dotyczące Antka.
Powodzenia Antoni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...