Jump to content
Dogomania

Vesper

Recommended Posts

[quote name='westie_justa']Hehe u mnie ok :)
Tak wiem gdzie wiem! :) o dzięki, wpadnę, i chętnie pofocę :cool1:!
A jak tam hodowla? myslisz już nad stronką itd? ;)[/QUOTE]
Hodowla na razie się nie rozkręciła, bo przegapiłam ostatnią cieczkę Milki i jak już się zorientowałam było za późno (one mają prawie bezkrwawe te cieczki trzeba obserwować, a do tego nieregularne za bardzo...) Teraz ma cieczkę jedna i druga, siedzą bidulki zamknięte w pokoju (Drako już dojrzał i popiskuje pod drzwiami)- najpierw jedna dostała później druga. I będę dzwonić- może tym razem...

[quote name='unikatowydiament'][COLOR=#000000]małe cudeńka[/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [/QUOTE]
Dziękujemy :) Ale one tak słodko tylko na zdjęciach wyglądają- to naprawdę psiaki z charakterem.

Link to comment
Share on other sites

Oj, z filmikiem to będziesz musiała zaczekać, bo dziewczyny mi dostały cieczki (tzn najpierw jedna, później zaraz druga) i siedzą w sypialni zamknięte... Musiałam nakryć materac folią- ile zabawy było z jej zrywaniem:angryy:... Ale sobie już poradziłam. A Drako siedzi pod drzwiami i chyba zatrybił że jest chłopakiem, bo zdarza mu się popiskiwać- chociaż nie powiem, im również (tzn Chice i Milce...).

Oj Rami nagrabiłaś sobie po prostu:mad:. Najpierw: "Daj zdjęcia, tylko szybko"- później- pannę R. wcięło i nawet nie pochwaliła moich fotek... A ja takim kosztem!:shake:
Teraz jeszcze znów mam lekki niedowład prawej ręki- ciężko mi pisać na dwie ręce na kompie ale się poświęcam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Biedny Drako... Tak nie mieć dostępu do swoich dziewczynek... ;)[/QUOTE]
Spokojnie:nono:, jeszcze dwa tygodnie i będą się mogli bawić. W tej chwili podejrzewam że zabawa byłaby "w lekarza":evil_lol: a chłopak jeszcze prawiczek, niedoświadczony, bez uprawnień- ma czas (mamusia zadba o jego inicjację:diabloti:). Na razie Drako męczy Paka-westika (Paco ma już go powyżej uszu- niedawno stuknął mu 6-sty roczek- nawet nie wiem kiedy to zleciało...) i Arielkę- która owszem, lubi się bawić, bo jest -jak to mówi moja mama- "infantylna";) (oczywiście bardzo ją kocha, ale Ariel jest naprawdę takim wiecznym szczeniakiem...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vesper']Oj, z filmikiem to będziesz musiała zaczekać, bo dziewczyny mi dostały cieczki (tzn najpierw jedna, później zaraz druga) i siedzą w sypialni zamknięte... Musiałam nakryć materac folią- ile zabawy było z jej zrywaniem:angryy:... Ale sobie już poradziłam. A Drako siedzi pod drzwiami i chyba zatrybił że jest chłopakiem, bo zdarza mu się popiskiwać- chociaż nie powiem, im również (tzn Chice i Milce...).

Oj Rami nagrabiłaś sobie po prostu:mad:. Najpierw: "Daj zdjęcia, tylko szybko"- później- pannę R. wcięło i nawet nie pochwaliła moich fotek... A ja takim kosztem!:shake:
Teraz jeszcze znów mam lekki niedowład prawej ręki- ciężko mi pisać na dwie ręce na kompie ale się poświęcam:evil_lol:[/QUOTE]

Ja chciałam właśnie filmik śpiewającego Draco:evil_lol:
Napisałam przecie, że to przez mój komp:mad: a w zasadzie to coś co go zastępuje:diabloti: i że zaglądam do Was codziennie, a Ty mnie olałaś:placz: ja Was tak uwielbiam, a Ty na mnie z pałką buuuuu:placz: (:diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ja chciałam właśnie filmik śpiewającego Draco:evil_lol:
Napisałam przecie, że to przez mój komp:mad: a w zasadzie to coś co go zastępuje:diabloti: i że zaglądam do Was codziennie, a Ty mnie olałaś:placz: ja Was tak uwielbiam, a Ty na mnie z pałką buuuuu:placz: (:diabloti:)[/QUOTE]
Hmm:hmmmm:... Ale problem w tym, że Draco od wczoraj olał dziewczyny :lol:- mamusia wzięła go na męczący spacerek, więc chłopaczyna jeszcze poleguje zmęczony... Ale jak mu wrócą siły (i chęci- bo może już "po") to nakręcę biednego pieska pod drzwiami... A później zapuka do mnie TOZ i powie że "Pani zamyka psa i płacze pod drzwiami":diabloti:- i weź tu się tłumacz...

I to nie ja na z pałą na Ciebie, tylko Ty cały czas na mnie:obrazic:(to ja tym razem). A jest jeszcze taka ikonka którą mogę postraszyć:lol:: :-x...

[B]Diamenciku [/B]mojespory z obecną tu koleżankąto nrma- że ja niby zdjęć skąpię:roll:...
Życzę miłego dnia ;)

Link to comment
Share on other sites

oooo, widzę że jakieś zdjęcia się pojawiły w galerii, na reszcie :)
Draco to już dorosły chłopak!

Jak Wam poszło na wystawie w Warszawie ostatnio? moja mama nie wystawiła suczki bo okazało się że nie ma jej w katalogu... tłumaczenia nie pomogły.

obie panny mają cieczki? planujesz powiększenie rodziny? :d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']oooo, widzę że jakieś zdjęcia się pojawiły w galerii, na reszcie :)
Draco to już dorosły chłopak!

Jak Wam poszło na wystawie w Warszawie ostatnio? moja mama nie wystawiła suczki bo okazało się że nie ma jej w katalogu... tłumaczenia nie pomogły.

obie panny mają cieczki? planujesz powiększenie rodziny? :d[/QUOTE]
Zdjęcia są, bo Chiquita mnie męczy...:eviltong:

Na wystawie byłam z Chiccą- porażka, ona chyba nie będzie hodowlana, zdobyła ocenę dobrą:flop: tak więc zobaczymy bo brakuje jej oceny z międzynarodówki/klubówki...
A wystawa... w finale krótkowłosych była P.Iwona, M.Supronowicz i Litwinka, która w końcu wzięła rasę swoim psem championem.

Rodzinę chciałabym powiększyć, obie dziewczyny teraz mają cieczki, ale Milka już raczej "po", a Chicca bez uprawnień... Cały problem w tym, że te ich cieczki są niezauważalne dla mnie i do tego nieregularne... Żywy radar mi podpowiedział (Draco) mi pokazał że coś z Milką się dzieje (po 4 m-cach od ostatniej) i panny siedzą teraz zamknięte w innym pokoju.

Link to comment
Share on other sites

Nie masz się co załamywać, przecież Czika jest jeszcze młodziutka, nabierze masy i zmężnieje to się poprawi. Pierwsza ocena Lilki z wystaw to była "bardzo dobra", była wtedy młoda chuda i bez włosów, a potem jak już dojrzała to same doskonałe i championat zrobiła :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello, nie wiem czy wyskoczy że to ja, bo mam problem z logowaniem (jestem w kafejce). W każdym razie piszę tutaj, bo w domu mam zalaną klawiatur ę i w efekcie mogę czytać wszystko co np dostaję na pw, ale już nie mogę odpisać... :roll:

Z ważnych rzeczy- mamy malutkiego tymczasowicza- Baloo :loveu:... Pojawił się z dnia na dzień, tzn była taka potrzeba- jego mame zabito w okrutny nieludzki sposób- została przywiązana do płotu i zadźgana widłami :(... Został Baloo- miesięczny szczeniak, i jego 3 siostry... One też są w domu tymczasowym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...