Jump to content
Dogomania

Vesper

Recommended Posts

[quote name='arielka186']
A co do Chicki i Milki to już wszyscy się z nich śmieją:eviltong:- trudno, ja tolerancyjna jestem...[/QUOTE]
Witam, od wczoraj podziwiam, Arielko, Twoje maleństwa :). Cuuudne są!

Przy okazji mam nadzieję dowiedzieć się czegoś o cziłkach, jak na razie doświadczenie mam z nimi małe, ale bardzo pozytywne :). Moja znajoma ma cziłkę, taką jak Czika i jest to jedyny pies, a właściwie sunia, z którą zaprzyjaźniła się moja toyka! I takie same sceny były jak Czika z Milką.... coś w sobie te cziłki mają :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj po pracy pododaję...w końcu :oops:

Aniu- Toyka jest piękna :loveu:, słodka, cudna:lol:...
A cziłki Chiquity tez się podobnie bawią, ale tak nie przutalają jak moje dziewczynki...:D Chociaż odkąd jest Draco, ta ich miłość jakby troche przycichła- teraz mały gra pierwsze skrzypce- raz z jedną ciocią, raz z drugą śpi...:lol:...
Co do różni9c w charakterze- w sumie to jest to tak, że każda chiłka ma inny charakter- ogólnie te krótkowłose powinny być odważniejsze, bardziej energiczne itp, ale przy krzyżowaniu odmian to zanikło ;)...

Link to comment
Share on other sites

Draco jest słodki- zdobywa wszystkie serca, na razie weta i rodziny, bo jeszcze spacery tylko po ogrodzie rodziców ;)... Aż sie go boję gdzieś wziąż :loveu:... On jest naprawdę przesłodki...:loveu: W naszym stadku czuje się świetnie, nawet Paka rozruszał- starszy wujek bawi sie z nim gumowymi zabawkami- tzn chodzi o to, który któremu więcej zabierze :evil_lol:... Drakus ma charakterek- samczyk alfa, wyraźnie pokazuje na co ma ochotę, a na co nie- potrafi warczeć, szczekać, piszczeć (tego nauczył sie ostatnio od dziewczyn). Dzisiaj pierwszy raz zły że go nie wsadzam na kanapę, wykonał skok- i znalazł się na kanapie...a jaki był dumny...:D
W tej chwili chłopczyk waży 1,5kg, ale jest taki fajny, miśkowaty, pulchniutki, jeszcze pewnie zmieni mu się sylwetka...

Inna sprawa- miałam kryć Milkę, a dzisiaj zobaczyłam, że wygląda na to, że ona już od dawna ma cieczkę... Bezkrwawą, albo nie zauważyłam, bo w tym samym czasie miała też Chicca i Arielka... Jeżeli tak, będzie znów trzeba czekać...

A Drakuś, moje drogie Panie, ma ochronę- trzy zazdrosne (czy cztery?-bo ja jeszcze) baby :diabloti:, więc najpierw trzebaby się przedrzeć przez nas :D Ale z koleżankami/kolegami jego gabarytów chętnie by się spotkał- już niedługo...;)

Link to comment
Share on other sites

Udał Ci się synuś - ale coś czuję, że będzie z niego Casanova i to nie mały:evil_lol:

Cudownie było by się spotkać... szkoda, że to tyle km:roll:

Myślisz, że Milusia już kończy cieczkę? A może to początek jakiś dziwny, bo inne suczki miały?
Eeee tam... takie słodkie kobietki to krzywdy by zrobić nie mogły:lol::diabloti:

Mizianko dla całej 5;)

Link to comment
Share on other sites

Niech Pako uważa bo mu rośnie konkurent :evil_lol:
U mnie Drakuś nie miałby tak dobrze bo Dusiek nigdy nie żył w stadzie i jest samotnikiem.Nawet tłamsikowe pieski nie są w stanie tego zmienić,a bardzo się starają.
Jakiś czas temu miałam kontakt z cziłką z interwencji,zabrana z pseudo i wyadaptowana przez Tłamsika dla kuzynki.Bardzo polubiłyśmy się i jak się widzimy nie schodzi z moich rąk.Nie widziałam jeszcze psa który byłby tak złakniony kontaktu z człowiekiem.Jeżeli jest to ich cecha charakteru to jestem za cziłkami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Drakuś ma mocną budowe, widać po główce, łapkach, klacie- np porównując go z Chicką widać idealnie, że to jest chłopak- a więc jest też "dyformizm płciowy" pożądany u niektórych ras- chodzi o to, żeby pies miał inny wyraz niz suka, po prostu "samczy" :evil_lol: I z Drakusia już się robi taki mały mężczyzna- a przy tym jest taki słodki:loveu:
Pa-ttti, dla Ciebie wielkie gratki, bo wszyscy mówią, że jest wspaniale zsocjalizowany- odważny, pewny siebie ale bez agresji, wesoły... Takie małe słoneczko ;) No i do tej pory najmniej problemowy spośród moich psów- chociaz chyba zaczyna sie okres wymiany zębów, w każdym razie dziasła swędza, i Drako lata w poszukiwaniu co by tu pogryźć... Ale mówiąc o problemach, co innego miałam na myśli ;).

Duśku- co do Paka, jestem bardzo pozytywnie zdziwiona jego relacjami z maluszkiem- poprzednie szczenięta raczej ignorował, a z Drakiem sie bawi :D... Pakuś jest wykastrowany, więc może nie będzie go po okresie dojrzewania odbierał jako konkurenta... A cziłki wszystkim Wam, dziewczyny, polecam- tylko uwaga- uzależniają :diabloti:!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...