Jump to content
Dogomania

2 boxie już na zawsze w DS, teraz SHARA i OMAR


Alicja

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wcale się nie dziwię, że ludzie nie wiedzą o "rasowacach" w schronach. Ja jeszcze 3 lata temu nie miałam o tym najbledszego pojęcia!!!! No, może sporadyczne przypadki, duże rasy, ale jamniki, a już yorki czy shih tzu - w życiu bym nie uwierzyła! I teraz - będąc stałą bywalczynią gabinetu wet w powiatowym miasteczku niedaleko stolycy - wszystkim "hodowcom" wygarniam prosto z mostu i już nawet wspomniałam naszemu Doktorowi, że przed wizytą u niego chyba będę musiała co najmniej pić... melisę! :)
Fajnie, że jest koło ratunkowe dla Oskara w postaci DT - zawsze coś...

Link to comment
Share on other sites

Zaraz dopiszę wpłaty na konto psiaczków .
Dostałam dziś tez torbę ciuszków nowiutkich od Cioteczki Izy od boksinki Sabinki :loveu:na bazarek i pieniążki.

Iza przywiozła też karmę dla zwierzaczków do schroniska ale tam dopiero zawieziemy jak damy radę o normalnej porze jechać , bo schronisko czynne do 14 :roll: a ja mam z kolei do zawiezienia legowisko i kilka innych rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

dostałam od Izy ciuszki na bazarek ...na BAZAR bo jest tego ogromna torba

wpłaty :
20 zł - Iza
30 zł - halina ( [SIZE=1]z BwP [/SIZE]z BB )
35 zł - Ewa (K-ce [SIZE=1]BwP[/SIZE])
50 zł - Hania i Andrzej ([SIZE=1]z BwP[/SIZE])

rozliczenie post 15
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206691-2-boxie-Oskar-i-Sara-szukaj%C4%85-domu?p=16770594&viewfull=1#post16770594[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betta']a czyli karme macie ? :p

Alicja, co wet powiedział o kondycji boksiów?

aa takie mam pytanie kto oferował dt i czemu akurat dla samczyka ?[/QUOTE]

Karma póki co jeszcze jest .

jutro szczepienie między 11 a 14

DT odstapiła nam Julia ,a dlatego samczyk , bo to dom dla Dianki ....tylko ona nie chce dać się złapać , więc nie można dać Sary , bo ona raczej z 2gą suczką by się nie zgodziła .

Jeśli Oskar nie poszedłby do DS ( tego co chce go odwiedzić w środę ) to na weekend będziemy prosić Ewę o pomoc w transporcie do DT

Link to comment
Share on other sites

Mój DT nie może przyjąć Sary z dwóch względów. Po pierwsze Państwo mają sunie cocker spaniela oraz Dianka jeśli da się w końcu złapać raczej nie dogada się z drugą (zaczepną) sunią. Ten DT nie dałby sobie rady z dwiema charakternymi babami, które urządzałyby awantury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']dom dla boksi -kopiuje:

Dzieciolubny bokser/-ka,śląskie: [URL="http://tablica.pl/oferta/zaadoptuje-...ka-ID6lFO.html"][COLOR=#4444ff]http://tablica.pl/oferta/zaadoptuje-...ka-ID6lFO.html[/COLOR][/URL][/QUOTE]

[B]wysłałam wiadomość do ogłoszeniodawcy
Dziękuję za podesłanie info .[/B]

[quote name='Nutusia']No jakoś powoli, powoli, ale się sprawy klarują. Będzie dobrze - przecież innej opcji nie ma :) Może i moja Frania też się domu doczeka...[/QUOTE]

[B]oby ...ja mam coraz mniej wiary [/B]

[quote name='J_ulia']Mój DT nie może przyjąć Sary z dwóch względów. Po pierwsze Państwo mają sunie cocker spaniela oraz Dianka jeśli da się w końcu złapać raczej nie dogada się z drugą (zaczepną) sunią. Ten DT nie dałby sobie rady z dwiema charakternymi babami, które urządzałyby awantury.[/QUOTE]

:)


Na jutro zapowiedział się potencjalny pan Oskara , ale dziś się nie odezwał ...czekam , może jutro :roll:

Psiaki dziś zaszczepione . Pan wet.dzwonił do mnie po szczepieniu . Powiedział, że śliczne sątylko zadbać ...a , i powiedział, ze nawet ładnie już wyglądają , czyli przytyły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maziak&Negra']Tyle z dobrych wieści.
Teraz domek tylko![/QUOTE]

[B]dobre to będą jak domki znajdziemy :(


Jutro mam nadzieję , ze już uda mi się zrobić foty ciuszków jakie Iza przywiozła na bazarek na boxie .Będzie duży bazarek :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Zrobiłam bazarek dla boksiów :loveu:

Zapraszam :razz:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207591-lt-lt-Kubki-Kubeczki-Fili%C5%BCanki-na-dwa-Boksery-do-16.05.-do-godz.-23.00-lt-lt[/url][/QUOTE]

[B]IVCIU .... STOKROTNE DZIĘKI :Rose:[/B]

Link to comment
Share on other sites

DT fajny :) Dom w małej miejscowości, teren ogrodzony, do dyspozycji będzie miał cały teren, w dzień ma pokoik z wersalką w zabudowaniach gospodarczych, na noc jeśli będzie chciał będzie spał w domu. Będę w DT w przedostatni albo ostatni weekend maja. Z DT podpisywana jest każdorazowo umowa o dom tymczasowy.

Link to comment
Share on other sites

Pan z Rydułtów nie zadzwonił ... jutro po pracy pojadę do Rybnika po obrożę , smycz , karmę i myślę , ze w piątek po 15 , lub w sobotę przed południem DT może przyjechać .... nie ma na co czekać .
Oskar dostał od cioteczek 50 zł na transport i 150zł na kastrację , tak że byłby w tej materii zabezpieczony , aczkolwiek nadal zbieramy kasę na sterylkę Sary i będę starała sie z całych sił aby Sarę przejęła jakaś fundacja .
Julia poślij mi na maila umowę [B][email protected][/B] jutro ją wydrukuję w pracy , moja drukarka umarła :( , zalała się tuszem i nie żyje ...

Miałam fona od pana który znalazł psiaki na FB .... pan 1sze pytanie jakie zadał to czy te psiaki są z K........ :shock: poznał psy i obejście ...ma stamtąd sunię , urodzoną w kwietniu 2009 r. Czyli Sara rodziła 2 razy , szczeniaki z Sarą i Oskarem w kwietniu 2009 roku mieszkały w budzie , bez słomy ... były zawszone ........

Pomóżcie ulokować gdzieś Sarę , bo serce mnie boli że ona musi zostać tam ......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...