Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

[quote name='Marycha35']Wiesz, poprosiła mnie koleżanka z Dogo o poszukiwania psiaków małych. Namierzyła i sprawdziła dwa domki, które chcą małe pieski, mogą być to dorosłe egzemplarze;) Dostałam zaproszenie do Was tutaj, pomyślałam może akurat:) Jak coś dam oczywiście namiary na dziewczynę z Dogo:) Więcej nie wiem niestety.[/QUOTE]

Marycha35 jak możesz to napisz mi namiary na osobę, która jest zainteresowana adopcją pieska.Trzeba by było z nią porozmawiać.Jak rozmawiałam z Ulką - to tak zastanawiamy się, czy po okresie kwarantanny nie zacząć ogłaszać szafranka.Na pewno szafranek nie mógłby raczej zamieszkać w domku, gdzie są małe dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Dotarła wpłata za pobyt i transport Szafranka, serdecznie dziękuję:-)

Dzieci w domu Szafranka odpadają, to pies, który ceni sobie święty spokó, nie lubi tarmoszenia, podnoszenia ale ceni sobie kontakt z człowiekiem. Idealna byłaby starsza pani lub pan w domu z ogródkiem, lubiący spacery :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Zaznaczam, by nie umknęło ...
i przypominam,ze także czekam na nr konta dla Szafranka by przekazać 50zł od Joli. :)[/QUOTE]
zuzliku, już przesłałam nr. konta dla szafranka na pw do Ciebie.

[B]Bardzo dziękujemy za pomoc!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Jestem na zaproszenie. U kogo na DT siedzi? Ma szansę na DS? Całego wątku nie przekopię.[/QUOTE]

Szafranek jest w hoteliku ULKA12... jasne,że ma szansę na ds i to najpewniej nie trzeba wcale na nic czekac... ale to taki typ psiaka dla starszych samotnych osób( ma takie zachowania jakby w takim domku był, a do tego rzeczywiście najlepiej w takim mu będzie)... i to tak na już i w max. skrócie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Pytam o DS bo wyżej ktoś coś pisał o domku..[/QUOTE]

No, bo zarysowała się jakaś możliwość dla małego pieska... i zaproponowany został ( lub zostanie ) min. Szafranek... więc może to szansa o ile domek jest własnie takim, który zabezpieczy potrzeby tego psiury...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...