Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Jak tak charczy to może to są resztki wydzieliny z dróg oddechowych, a może wydziela zbyt dużo śliny i ona mu bulgocze, a może ma wiotkość np krtani czy zbyt krótką tchawicę.

Z opisu Ulki to taki kochany łagodny psinek, musiał być bardzo zdenerwowany wtedy, że poleciał z zębami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Nie ma problemu... ja mam i jeśli Ci to odpowiada podaję- [B][email protected][/B].
Uprzedź jednak ,że zdecydowałaś się wykorzystać, bym przypadkiem nie pomyliła ew. wpłat.
Jednak warto założyć sobie takie konto, bo bardzo się przydaje.[/QUOTE]

Jutro zapytam w banku, jakby były problemy to skorzystam z Twojej propozycji i na pewno napiszę i dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Jutro zapytam w banku, jakby były problemy to skorzystam z Twojej propozycji i na pewno napiszę i dziękuję.[/QUOTE]
Walcz, Małgosiu o konto paypal dla Szafranka. Oby jak najczęściej było używane. Jesli nie zwalczysz, to ja też mam namiar na osobę z tym kontem. Może mi nie odmówi...
Wysyłam zaproszenia, ale nic, jak widać. Może więcej osób przyłączy się do molestowania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']dziewczyny, rozsyłajcie bazarek, ja kompletnie nie wiem jak się za to zabrać?[/QUOTE]
Spamuj na wątkach, reklamując bazarek i podrzucaj co jakiś czas. Ja staram się to robić, ale nie mogę pisać sama postu pod swoim postem bez przerwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to nie w banku zakładasz - na stronie paypal się rejestrujesz po prostu, bank nie ma tunic do rzeczy bo potem tylko do tego konta na pay palu doklejasz numer swojego konta, na który będziesz przelewać pieniądze

o tu: [URL]http://www.paypal.pl/pl[/URL][/QUOTE]
Dziękuję malawaszka, właśnie czytałam na stronie muszę założyć konto i zalogować się - czy to jest bezpłatne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to nie w banku zakładasz - na stronie paypal się rejestrujesz po prostu, bank nie ma tunic do rzeczy bo potem tylko do tego konta na pay palu doklejasz numer swojego konta, na który będziesz przelewać pieniądze

o tu: [URL]http://www.paypal.pl/pl[/URL][/QUOTE]

Dokładnie tak... wszystko robisz przy pomocy kompa i idzie dość szybko, a wygodne jest bardzo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Jutro zapytam w banku, jakby były problemy to skorzystam z Twojej propozycji i na pewno napiszę i dziękuję.[/QUOTE]
[B]
Kochana dostałam już zlecenie wpłaty dla Szafranka 50zł od Joli P. - dziękuję bardzo i za Szafranka i za Milusia [/B] :) ... zleciłam już przelanie środków na swoje konto bankowe- do 3 dni powinny już być i będę mogła przesłać na konto Szafranka.

[B]Szafranekm, prześlij mi proszę konto Szafranka, to zaraz przekażę pieniążki na nie!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35'][B]Ludziki czy psiak jest mały? Taki do pół łydki? Jest DS na takiego malca chętny:)[/B][/QUOTE]

Mnie się zdaje,że absolutnie tak, ale konkretnie wypowie się szafranekm i ULKA... cytuję, by nie umknęło! :)

A jakieś szczegóły odnośnie ew. domu... tak troszkę dla ciekawskich? ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, poprosiła mnie koleżanka z Dogo o poszukiwania psiaków małych. Namierzyła i sprawdziła dwa domki, które chcą małe pieski, mogą być to dorosłe egzemplarze;) Dostałam zaproszenie do Was tutaj, pomyślałam może akurat:) Jak coś dam oczywiście namiary na dziewczynę z Dogo:) Więcej nie wiem niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Wiesz, poprosiła mnie koleżanka z Dogo o poszukiwania psiaków małych. Namierzyła i sprawdziła dwa domki, które chcą małe pieski, mogą być to dorosłe egzemplarze;) Dostałam zaproszenie do Was tutaj, pomyślałam może akurat:) Jak coś dam oczywiście namiary na dziewczynę z Dogo:) Więcej nie wiem niestety.[/QUOTE]


Dzięki... jak szafranekm wejdzie na wątek, to na pewno zauważy i odpowie... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Hi, podesłałam więc wątek Wasz do tej dziewczyny, na bank wejdzie:) Śliczny Pixel:)[/QUOTE]

Dzieki, nie wygladal tak pare dni temu..........., ale dostal darmowego fyzejer od pani co ma zaklad w Inowroclawiu i zamienil sie w ksiecia :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...