Jump to content
Dogomania

CAC Radom 22.05.2011


Iza.

Recommended Posts

[quote name='Vegas']
szkoda Agnethka, że nie miałaś jak :) miło byłoby się*poznać*:)[/QUOTE]

może następnym razem się uda ;)

[quote name='krzysio']No to i ja się pochwalę pies mojego syna wystawiany przeze mnie berneńczyk CENTURION Adekatos Cac, NDPwR, BOB:multi:
[/QUOTE]

Gratulacje dla Cencika! Dziunia przesyła lizawki :D
Dziękujemy raz jeszcze za wspólną podróż ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marchewkowy']Całkowicie zasłużenie! Wspaniały pies!!!
Zdjęcia niebawem ;)[/QUOTE]

Podziękować :)

A "wspaniały pies" wraz ze swoją pańcią już nie mogą doczekać się fotek :)
Mam nadzieję na równie piękne jak te z ubiegłorocznego Głogowa :)
Jeszcze raz dzięki za sesję i jak mówiłam jak będę mieć jakieś konkretne plany dam Ci znać:)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich którym udało się przetrwać najpierw niesamowity upał a następnie burzę i jeszcze osiągnąć sukces:-).
My tym razem bez szaleństwa,Nasze amstaffy:
ALEJANDRO AMERICANO BY Soprano 1,W.O,Best Puppy
Gang Staff GIULIETTA 1,dosk,Best Veteran.

Gratki dla Vegas-jest przeurocza!

Link to comment
Share on other sites

Skoro wszyscy się chwalą - to i my :)
Druga wystawa Haniska w klasie młodzieży, a trzecia w życiu - ocena doskonała, I lokata, Zwycięzca Młodzieży, NJwR, BOB :) Na BISach i BOGach Honey był już bez życia przez te upały, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i dumni z naszego chłopca :) dostał też bardzo ładny opis :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']No to i ja się pochwalę pies mojego syna wystawiany przeze mnie berneńczyk CENTURION Adekatos Cac, NDPwR, BOB:multi:
Gratuluję wszystkim wytrwałości w upale i sukcesów.
Gratuluje organizatorom bardzo dobrej organizacji wystawy.

Nie podobała mi się natomiast ocena labradorów w klasie pośredniej/pies:angryy: Potem już nie wiem co tam się działo bo poszedłem na inny ring.
Uważam ,że Pani sędzina nie słusznie postawiła agresywnego psa na pierwsze miejsce.
Pies rzucał się na inne psy/mało brakowało a ucierpiałaby akita oceniana obok na ringu/ a właścicielka nie była w stanie go opanować. Widziałem jak za mniejszą agresję pies schodził z ringu zdyskwalifikowany -mimo swej urody:shake: przecież to labrador.....:shake:
Ocena tej klasy zaskoczyła wiele osób niezaangażowanych w rasie jak i wystawiających.:mad:[/QUOTE]

Gratulacje dla zwycięzców!!!!
Podziekowania Krzysiu za wspaniały dojazd i pomoc przy wystawie :)

a co do labradorów.... Najchetniej pozostawiła bym to bez komentarza.
Sędzina na ringu z katalogiem to nie fair.
Powinnam zrobić to co mój pies po otrzymaniu lokaty, ale że psu wolno a mnie nie, to jednak tego nie zrobię.

Link to comment
Share on other sites

To prawda widziałem Twój pies zachował się bardzo wymownie jak podniósł nogę i ........na tabliczke z nr II.
Oj wiele osób zwróciło uwagę na tą agresję i katalog w rękach Pani sędziny w ręku. Byłem na wielu ringach i nie widziałem aby jeszcze któryś sędzia wpadł na pomysł "podglądania".....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']To prawda widziałem Twój pies zachował się bardzo wymownie jak podniósł nogę i ........na tabliczke z nr II.
Oj wiele osób zwróciło uwagę na tą agresję i katalog w rękach Pani sędziny w ręku. Byłem na wielu ringach i nie widziałem aby jeszcze któryś sędzia wpadł na pomysł "podglądania".....[/QUOTE]
mam nadzieję że komuś udało się uwiecznić ten moment "olewki" werdyktu.
a co do podglądania - no cóż - chyba jest zakaz posiadania przez sedziego katalogu na ringu.... Chyba ze się coś zmieniło, moze ktoś wie coś na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

a ja przepraszam, zapytam... dlaczego nikt nie zwrócił uwagi sędzinie czy organizatorom, że pani ma katalog w ręku? tak z ciekawości pytam, laikiem wystawowym jestem, byłam raptem na garstce, ale nie rozumiem, dlaczego skoro tyle osób to widziało i tam było nikt nie interweniował w żaden sposób?

Link to comment
Share on other sites

Fotki z Radomia przez nas zrobione - głównie akity, malamuty, ale są też i inne. No i głównie nasze foty wystawowe, nie chciało mi się przebierać, a może ktoś znajdzie coś dla siebie :)

[url]http://s1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/RADOM%202011/#!cpZZ9QQtppZZ20[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Fotki z Radomia przez nas zrobione - głównie akity, malamuty, ale są też i inne. No i głównie nasze foty wystawowe, nie chciało mi się przebierać, a może ktoś znajdzie coś dla siebie :)

[URL="http://s1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/RADOM%202011/#%21cpZZ9QQtppZZ20"]http://s1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/RADOM%202011/#!cpZZ9QQtppZZ20[/URL][/QUOTE]
O, załapałam się! :evil_lol:
Mogłabym ukraść te zdjęcia:
[url]http://i1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/RADOM%202011/DSC08109.jpg[/url]
[url]http://i1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/RADOM%202011/DSC08114.jpg[/url]
Na swoją stronkę i bloga? I jak je podpisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dacote']O, załapałam się! :evil_lol:
Mogłabym ukraść te zdjęcia:
[url]http://i1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/RADOM%202011/DSC08109.jpg[/url]
[url]http://i1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/RADOM%202011/DSC08114.jpg[/url]
Na swoją stronkę i bloga? I jak je podpisać?[/QUOTE]

Pewnie, że tak :)
jakoś specjalnie nawet nie musisz ich opisywać, można częstować się i dysponować nimi do woli ;) kto na zdjęciu, ten pan zdjęcia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Pewnie, że tak :)
jakoś specjalnie nawet nie musisz ich opisywać, można częstować się i dysponować nimi do woli ;) kto na zdjęciu, ten pan zdjęcia :evil_lol:[/QUOTE]
Wielkie dzięki :) Już myślałam, że nikt mnie nie złapał na moim pierwszym wystawianu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dacote']Wielkie dzięki :) Już myślałam, że nikt mnie nie złapał na moim pierwszym wystawianu :lol:[/QUOTE]

My siedzieliśmy przy ringu w takim dużym namiocie kwadratowym :eviltong: i wszystkim akitom robiliśmy fotki, bo towarzyszyła nam hodowczyni akit i był "nakaz" fotografowania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']My siedzieliśmy przy ringu w takim dużym namiocie kwadratowym :eviltong: i wszystkim akitom robiliśmy fotki, bo towarzyszyła nam hodowczyni akit i był "nakaz" fotografowania :evil_lol:[/QUOTE]

a my siedzieliśmy tuż obok Was :D
i taka łysa bestia w różowych ciuchach na koniec bardzo chciała coś wytłumaczyć naszym psom :D
prześmiesznie to wyglądało :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']i taka łysa bestia w różowych ciuchach [/QUOTE]

Hahahah, przeczytałam ten fragment i myślałam, że o moją Lailę chodzi :grin: łysa bestia... różowa obróżka... :evil_lol:
Jakoś przeoczyłam tą akcję! A szkoda :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Hahahah, przeczytałam ten fragment i myślałam, że o moją Lailę chodzi :grin: łysa bestia... różowa obróżka... :evil_lol:
Jakoś przeoczyłam tą akcję! A szkoda :eviltong:[/QUOTE]

miała też różową smycz ;) mieszkała z samojedem w namiocie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']miała też różową smycz ;) mieszkała z samojedem w namiocie ;)[/QUOTE]

ooo to Lailuszka! o matko, a z "czym" byliście? Przepraszam za moją dziewczynkę, ona czuje się w duchu psem bojowym ;)
A pod koniec zachowywała się już tak skandalicznie, że miałam ochotę ją udusić :eviltong:

[quote name='krzysio']W takim razie ja też siedziałem obok duuużego kwadratowego namiotu:) z bernem;)[/QUOTE]

Was kojarzę :) Was też Lailuch próbował ustawiać? :evil_lol: czy tym razem oszczędziła?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']ooo to Lailuszka! o matko, a z "czym" byliście? Przepraszam za moją dziewczynkę, ona czuje się w duchu psem bojowym ;)

Was kojarzę :) Was też Lailuch próbował ustawiać? :evil_lol: czy tym razem oszczędziła?[/QUOTE]

ja byłam z sunią staffika ;) w namiocie był wspomniany bern, labrador, dwa basenji ;) taka wesoła mieszanka :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...