Jump to content
Dogomania

Banshee.

Members
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Banshee.

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Radom
 • Interests
  Kynologia, behawioryzm, jazda konna
 1. [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały.[/I] (Mt 7,6) Dziećmi Bożymi są tylko ludzie, którzy wyznali Bogu swoje grzechy i powierzyli Mu siebie, swoje zbawienie. Dodam, że czasem i ci, którzy są ochrzczeni do takich nie należą.. Jeżeli komuś nie pasuje co postanowił Bóg, to już jego problem. Czasami wydaje mi się, bez urazy dla nikogo, że kościół rzymsko-katolicki powstał dla tych, którym właśnie Boże Prawo nie pasuje. Naprawdę może lepiej zakończyć temat, bo
 2. Ja się czepiam tylko dlatego, że uważam że pies nie ma prawa wejść do miejsca czci Boga. Takie jest moje zdanie i mam do niego prawo. Co do posiadania duszy u psów mam wątpliwości. Ale to nie temat religii, więc skończmy to...
 3. A robił ktoś zdjęcia bracco w niedzielę na ringu 25?
 4. [quote name='weimaranerklub']Informacja organizatora: [COLOR=#000000][I]Informujemy, że w dniu 27.01.2013, o godzinie 9.15 na głównej trybunie hali widowiskowo-sportowej w Głogowie organizatorzy wystawy umożliwiają uczestnictwo we Mszy Świętej połączonej z błogosławieństwem zwierząt - serdecznie zapraszamy z pieskami.[/I][/COLOR][/QUOTE] Nie powiem, dobre, dobre.... :lol!: Może jeszcze wstawią wielki krucyfiks na ring honorowy żeby "uczcić" śmierć Jezusa podczas wystawy? A potem kazać do spowiedzi razem z pieskami, pieski też muszą księdzu powiedzieć co tam narobiły.
 5. Gratuluję jeszcze raz Ewelina :) Ja też nie zostałam na BISy, więc ciekawi mnie o co chodziło z tą grupą IX?
 6. Nie można tylko trzeba :D Gratulujemy Canero Basskom! :D I nie tylko im ;-)
 7. My wracamy zadowoleni. :) SYNONIM Canero Bass "Prince" (pierwszy raz w pośredniej) - dosk. I/2, CWC, res. CACIB W porównaniu o CACIBa przegraliśmy z dużo starszym psem, więc nie ma co się martwić. :) A w opisie dobra prezentacja. :razz:
 8. To się wywalili z tymi cenami... Mnie w tym roku na pewno nie będzie.
 9. Tak, ale byłam ze szczeniakiem, nie wiem jak sędziuje dorosłe psy
 10. Znów się wybieram, ale tym razem z dorosłym psem. Wie ktoś jak ocenia grupę VII? Co preferuje? Jakie psy woli (bardziej miękkie czy mocne z budowy)? Czy bardzo zwraca uwagę na front? No i czy kondycja psa odgrywa bardzo dużą rolę (w przypadku kiedy pies jest 'przy kości')?
 11. Rozumiem że puchary dostają tylko psy w klasie młodzieży, które dostały BOBa...? :confused: Coś tu nie tak
 12. My też już mamy potwierdzenie i numerek. :)
 13. [quote name='Izabela124.']Ja też :D ;)[/QUOTE] Wy też tak macie po obejrzeniu stawek.....?
 14. Sprawdziłam właśnie ilość psów... I się przestraszyłam. :-o Tak narzekałam zawsze na pustki w mojej rasie a tu 7 psów... Będzie ciekawie. :)
 15. [quote name='Impresja&Simarilion']kto wystawia psa na wstawionym przez Ciebie zdjęciu?[/QUOTE] Tutaj wystawiam ja. :) [QUOTE=owczarek'ab;19890405]Gdzie planujecie się pojawić?[/QUOTE] W najbliższym czasie będziemy w niedzielę w Kielcach.
×
×
 • Create New...