Jump to content
Dogomania

Banshee.

Members
 • Posts

  239
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Radom
 • Interests
  Kynologia, behawioryzm, jazda konna

Banshee.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały.[/I] (Mt 7,6) Dziećmi Bożymi są tylko ludzie, którzy wyznali Bogu swoje grzechy i powierzyli Mu siebie, swoje zbawienie. Dodam, że czasem i ci, którzy są ochrzczeni do takich nie należą.. Jeżeli komuś nie pasuje co postanowił Bóg, to już jego problem. Czasami wydaje mi się, bez urazy dla nikogo, że kościół rzymsko-katolicki powstał dla tych, którym właśnie Boże Prawo nie pasuje. Naprawdę może lepiej zakończyć temat, bo nam się jakaś dyskusja teologiczna wywiąże i to na forum o psach...[/FONT][/COLOR]
 2. Ja się czepiam tylko dlatego, że uważam że pies nie ma prawa wejść do miejsca czci Boga. Takie jest moje zdanie i mam do niego prawo. Co do posiadania duszy u psów mam wątpliwości. Ale to nie temat religii, więc skończmy to...
 3. A robił ktoś zdjęcia bracco w niedzielę na ringu 25?
 4. [quote name='weimaranerklub']Informacja organizatora: [COLOR=#000000][I]Informujemy, że w dniu 27.01.2013, o godzinie 9.15 na głównej trybunie hali widowiskowo-sportowej w Głogowie organizatorzy wystawy umożliwiają uczestnictwo we Mszy Świętej połączonej z błogosławieństwem zwierząt - serdecznie zapraszamy z pieskami.[/I][/COLOR][/QUOTE] Nie powiem, dobre, dobre.... :lol!: Może jeszcze wstawią wielki krucyfiks na ring honorowy żeby "uczcić" śmierć Jezusa podczas wystawy? A potem kazać do spowiedzi razem z pieskami, pieski też muszą księdzu powiedzieć co tam narobiły.
 5. Gratuluję jeszcze raz Ewelina :) Ja też nie zostałam na BISy, więc ciekawi mnie o co chodziło z tą grupą IX?
 6. Nie można tylko trzeba :D Gratulujemy Canero Basskom! :D I nie tylko im ;-)
 7. My wracamy zadowoleni. :) SYNONIM Canero Bass "Prince" (pierwszy raz w pośredniej) - dosk. I/2, CWC, res. CACIB W porównaniu o CACIBa przegraliśmy z dużo starszym psem, więc nie ma co się martwić. :) A w opisie dobra prezentacja. :razz:
 8. To się wywalili z tymi cenami... Mnie w tym roku na pewno nie będzie.
 9. Tak, ale byłam ze szczeniakiem, nie wiem jak sędziuje dorosłe psy
 10. Znów się wybieram, ale tym razem z dorosłym psem. Wie ktoś jak ocenia grupę VII? Co preferuje? Jakie psy woli (bardziej miękkie czy mocne z budowy)? Czy bardzo zwraca uwagę na front? No i czy kondycja psa odgrywa bardzo dużą rolę (w przypadku kiedy pies jest 'przy kości')?
 11. Rozumiem że puchary dostają tylko psy w klasie młodzieży, które dostały BOBa...? :confused: Coś tu nie tak
 12. My też już mamy potwierdzenie i numerek. :)
 13. [quote name='Izabela124.']Ja też :D ;)[/QUOTE] Wy też tak macie po obejrzeniu stawek.....?
 14. Sprawdziłam właśnie ilość psów... I się przestraszyłam. :-o Tak narzekałam zawsze na pustki w mojej rasie a tu 7 psów... Będzie ciekawie. :)
 15. [quote name='Impresja&Simarilion']kto wystawia psa na wstawionym przez Ciebie zdjęciu?[/QUOTE] Tutaj wystawiam ja. :) [QUOTE=owczarek'ab;19890405]Gdzie planujecie się pojawić?[/QUOTE] W najbliższym czasie będziemy w niedzielę w Kielcach.
×
×
 • Create New...