Jump to content
Dogomania

Lofty

Members
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lofty

 1. Mam dwa wolne miejsca w aucie, wyjazd z Krakowa w piątek powrót w niedziele po wystawie. Hotel zarezerwowany, zgłoszenia do 18 września ostatni termin, aktualnei jeszcze w drugim można zgłaszać. Sędziowie [url]http://danubeduocacib.sk/rozhodcovia/[/url]
 2. Jadę przez Kraków, mogę kogoś zabrać w niedzielę :)
 3. Jeśli ktoś szuka transportu dla samego psiaka to zapraszam. Mogę zabrać zarówno do Helsinek jak i z powrotem, mogę również wystawić. Jadę na niedzielę, wyjazd z Krakowa.
 4. Pod koniec czerwca jedziemy na Węgry (Pecs) jeśli ktoś szuka transportu dla psiaka, kota zapraszam :)
 5. Mam wolne miejsce w aucie na te dwie wystawy, wyjazd z Krakowa z piątku na sobotę, powrót po niedzielnej wystawie. Nocleg mam zarezerwowany w rozsądnej cenie ;) Moge też zabrac i wystawić psa :)
 6. Jadę tą trasą (możliwa korekta) w ostatni wekeend marca, mam miejsce w aucie, mogę też zabrać psiaka w jedną lub obie strony. Jeśli ktoś potrzebuje transportu zapraszam !!!
 7. Ostatni weekand marca jadę do UK mogę zabrać dwa psy (dorosłe również) w jedną i drugą stronę. Planuje Londyn ale w razie potrzeby jest możliwość podjechać dalej w głąb UK ;)
 8. Jadę na niedzielę (1, 7 i 9 grupy) nocleg z soboty na niedzielę mam w Finlandii, bezpośrednio po wystawie wyjazd z Finlandii i nocleg już w Estonii lub na Łotwie (jeszcze szukam). Jadę dużym autem i jeśli ktoś z małymi psami szuka transportu zapraszam ;)
 9. Jadę na sobotę z Krakowa, mam wolne miejsce w duuuzym aucie jeśli ktoś szuka transportu zapraszam. Planuję wyjazd około 4 rano.
 10. Mam jedno wolne miejsce w aucie, jeśli ktoś szuka transportu zapraszam :) Hotel też zaklepany :) Mogę też zabrać psa i wystawić :)
 11. Będę na EDS-ie mogę do Genewy zabrać małego lub średniego psiaka, w drodze powrotnej będę mieć miejsce dla małego psiaka. Jadę na piątek ( w czwartek jestem we Francji, powrót w sobotę)
 12. [quote name='Agasia']BIS dla PONa :)[/QUOTE] Dzięki, a dalej nie dawkuj tak informacji :) ??
 13. Ktoś zna wyniki z BISa ??
 14. [quote name='FredziaFredzia']Link do zdjęć (oba dni, z soboty więcej): [URL]https://picasaweb.google.com/fredziae/SzczecinCACIB2930062013?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMfq7-PIyseoIw&feat=directlink[/URL][/QUOTE] niestety ale u mnie link nie działa :((
 15. Mam miejsce w aucie na niedzielę z Krakowa, ewentualnie Kielc :)
 16. Jadę w niedzielę z Krakowa mam wolne miejsce w aucie :) Jeśli ktoś szuka transportu zapraszam.
 17. Wybieram się na Węgry w najbliższych dniach :) Jeśli ktoś potrzebuje wysłać lub przywieść z tego kierunku psiaka służę pomocą :)
 18. Lofty

  Crufts 2013

  [quote name='Ato']To ja jeszcze w sprawie formalnej. Czy macie legalizację paszportu psa? Wet powiedział, że nie jest to obowiązkowe, ale czy pies wjedzie do Anglii bez legalizacji to zależy tylko i wyłącznie od osoby sprawdzającej na granicy. Koszt legalizacji to 26 zł, niby nie dużo, ale czy robić? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.[/QUOTE] Legalizację p[odbijał mi zawsze mój wet przy okazji wbijania wszystkich stempli o odrobaczaniu, odkleszczaniu i innych pierdół które mogły być sprawdzane :) Nigdy nie było z tym problemu i nie trzeba było biegać do powiatowego i dodatkowo płacić ;)
 19. Jadę w sobotę z Krakowa mam wolne miejsce w aucie :)
 20. [quote name='Aborygenka']Hej! Poszukuję osoby która mogłaby przewieźć psa do Irlandii, Wielkiej Brytanii. Najlepiej druga połowa kwietnia. Pozdrawiam[/QUOTE] Bedę jechać do UK w lipcu (początek)wiec jeśli do tego czasu nie uda Ci się wysłać psa służę pomocą.
 21. Lofty

  Crufts 2013

  [quote name='macsow1']hej ja mam pytanie doszła do mnie koperta z tymi wszystkimi rzeczami o których pisze Lofty. Jak możesz proszę spójrz na taką zieloną kartkę (wejściówki chyba) gdzie jest sporo takich prostokątów do odrywania i tam są na samej górze po prawej stronie dwa (bo mam dwa psy zgloszone) nazywają się REMOVAL PASS- i tam jest nazwa psa, numer itd i tam są klasy- i u psa mam wpisany numer i za numerem (O) a u suki za numerem (y) to oznacza że są w klasach open i yearling? zgłaszając psa było kilka klas dostępnych i pamiętam, że oba psy zgłosiłem do dwóch klas a tu jest tylko po jednej wypisane. i teraz moje pytanie: czy na tej karteczce o której mowa powyżej są wszystkie klasy wypisane u Was czy tylko jedna?? a żeby było śmieszniej to psa zgłosiłem do limit i post... a nie do open... dziękuję za odpowiedź[/QUOTE] Oznaczenie za nr to oznaczenie klasy, nie wiem czy podają tylko jedną klasę czy wypisują wszystkie ja zgłaszałam każdego psa do jednej klasy bo to mimo wszytko jest korzystniejsze. Jeśli pies ma być zauważony to będzie a zgłaszanie do dwóch klas niesie ryzyko że nawet jak udało by się wygrać jedną z klas to niekoniecznie drugą się uda a wtedy nie wchodzi się do porównania o CC. Co do wpisania do innej klasy jest możliwość że Twój pies nie kwalifikował się do tej klasy do której zgłaszałaś a wtedy musieli go przenieść do open. Wiem że na wystawie istnieje możliwość skorygowania klasy jeśli to wynikło z błędu organizatora. W tamtym roku jeden z polskich psów na wystawie zmienił klasę. W katalogu był wpisany w innej a pokazał się w innej, było to zgłoszone u organizatora i zatwierdzone. Więc spokojnie :)
 22. Lofty

  Crufts 2013

  U nas też dziś dotarły papiery :) karta parkingowa, wejściówki, i jakieś reklamy :)) niooo teraz juz nie ma odwrotu hihihihi
 23. Demcia dziś wróciła po 5 dniach do domu :)
 24. 14 lutego w miejscowości Posądza, gm Koniusza, pow. Proszowice, woj. małopolskie (20 km od Krakowa na wschód) zaginęła nasza seterka angielska. Demi to bardzo wesoła suczka, przyjazna i bardzo kontaktowa. Nie boi się ludzi jest otwarta na wszystkich. Ma 4 lata, jej umaszczenie to orangebelton (bialopomaranczowe) Demcia jest dość jasna, większa ilość rudego pojawia się na pyszczku oraz na grzbiecie na lędźwiach. Dwa tygodnie temu była na wystawie tak że jest świeżo obcięta - wygolone uszy i szyja to na pewno niespotykane wśród psów na wsiach więc jeśli ktoś ją "przygarnął" to nie będzie pasować do wiejskiego obejścia:) Sunia oddaliła się z domu za sarnami więc może być w znacznej odległości od domu, w pogoni straciła najprawdopodobniej orientację :( a że pogoda była wczoraj śieżno-deszczowa a po południu mocno mglista to najprawdopodobniej sunia nie umiała odnaleźć własnych śladów do domu:(( Będę wdzięczna za wszelką pomoc w powrocie Demci do domu !!!! W uchu ma tatuaż - A150 !!! Ona kocha ludzi i każdy kto ją pogłaszcze jest przyjacielem !!! Proszę o wszelką pomoc w powrocie Demci do nas - do domu !!!
 25. W marcu jadę do UK, jeśli ktoś szuka transportu dla psiaka mogę pomóc :)
×
×
 • Create New...