Jump to content
Dogomania

CAC Radom 22.05.2011


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gośka']AnkaW ile macie psów przed sobą? Ja się zastanawiam na którą pojechać... Nie wiem czy do 12 sędzina wyrobi się z 40 psami[/QUOTE]

My mamy 35 psów przed nami... też się obawiam upału, mam zaprzęgowca :roll: chyba będę go aż do oceny w samochodzie trzymać z włączoną klimatyzacją :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']AnkaW ile macie psów przed sobą? Ja się zastanawiam na którą pojechać... Nie wiem czy do 12 sędzina wyrobi się z 40 psami[/QUOTE]

ja mam 37, ale z tego co słyszałam nasz sędzia sędziuje sprawnie i szybko :) , mam nadzieję że tym razem będzie tak samo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']dzięki, wysłałam :)
mam nadzieję że będzie ładna pogoda, przed nami na ringu też ponad 40 psów![/QUOTE]
już mail mój też poszedł :)
u nas też sędzina zmienina.
Agnethka - weźmiesz z busa klatkę (powiedz tylko wcześniej żeby wzięli jedną więcej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']już mail mój też poszedł :)
u nas też sędzina zmienina.
Agnethka - weźmiesz z busa klatkę (powiedz tylko wcześniej żeby wzięli jedną więcej)[/QUOTE]

to chyba najlżejsze rozwiązanie - na razie grzecznie czekam na cynk co i jak ;)
mój tata mnie przywiezie na miejsce spotkania, więc nie będę musiała tłuc się w busie do Lublina ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']I jak wrażenia ? Też mam zamiar niedługo to mięsko przetestować ;)[/QUOTE]
w moje galerii [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184094-Bazyle-i-Panbazyle-Herbu-Bazyl/page7[/URL] o postu 209 bodajże będę opisywać wszelkie spostrzeżenia na ten temat. Na razie niewiele mogę powiedzieć, bo właściwie od doby testujemy, w Radomiu już coś więcej będę wiedzieć - pogadamy. (nie jestem ich przedstawicielem ani nie prowadzę sprzedaży dla tej czy innej firmy)

Link to comment
Share on other sites

Kochani - lekki OFF ;)
planuję na wystawę zabrać trochę "Asiaczkowych" ulotek o zaginionym basenji, czy jest ktoś chętny do pomocy w rozgłaszaniu info o nim?
chciałabym, żeby ulotki pojawiły się przy ringach, może ktoś z wystawców widział gdzieś Waziego ;)
osoby chętne do pomocy zapraszam na PW, chętnie też podeślę te ulotki do drukowania innym :)

Link to comment
Share on other sites

a to jest aktualne? i w żadnym schronisku, u żadnego weta się*jeszcze psiul nie znalazł? :( szkoda. wklejam na facebooka, mieszkam na mokotowie... szczerze mówiąc, to patrzyłam na to i zakładałam, że po ponad miesiącu się*już znaleźć po prostu musiał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vegas']a to jest aktualne? i w żadnym schronisku, u żadnego weta się*jeszcze psiul nie znalazł? :( szkoda. wklejam na facebooka, mieszkam na mokotowie... szczerze mówiąc, to patrzyłam na to i zakładałam, że po ponad miesiącu się*już znaleźć po prostu musiał.[/QUOTE]

niestety - aktualne :(
cisza, zero wieści... on ma swój wątek na dogo w psach zaginionych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']Kochani - lekki OFF ;)
planuję na wystawę zabrać trochę "Asiaczkowych" ulotek o zaginionym basenji, czy jest ktoś chętny do pomocy w rozgłaszaniu info o nim?
chciałabym, żeby ulotki pojawiły się przy ringach, może ktoś z wystawców widział gdzieś Waziego ;)
osoby chętne do pomocy zapraszam na PW, chętnie też podeślę te ulotki do drukowania innym :)[/QUOTE]

bez probelmu w naszym "busowym" namiocie info moze zaistnieć.
(a tak przy okazji - weź cś na grilla :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']bez probelmu w naszym "busowym" namiocie info moze zaistnieć.
(a tak przy okazji - weź cś na grilla :) )[/QUOTE]

w busowych namiotach - ponoć mają być dwa ;)
już się nie mogę doczekać... na grilla? no zaskoczyłaś mnie, a ja z reguły nic nie jem na wystawach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']w busowych namiotach - ponoć mają być dwa ;)
już się nie mogę doczekać... na grilla? no zaskoczyłaś mnie, a ja z reguły nic nie jem na wystawach :D[/QUOTE]

No to więcej punktów info o zaginonym psie będzie (tak przy okazji - moze o innych zaginionych też watro powiedzieć?)
to poraz zmienić przyzywczajenia - ja też takie miałam - ale od Radomia zmiany :) nie dość ze psy zmieniły karmę to i ja zmieniam pomysly na wystawy. Do tej pory po wyjściu z ringu nuda jak nie wiem - teraz czas na zmiany :)

Krzysio - t robimy sobie wzajemnie zdjęcia, bo ja nigdy nie mam żadnego swojego....

Gośka - dziś drukuję potwierdzenia i wezmę ze sobą do Radomia.

Link to comment
Share on other sites

ja nawet się w to jeszcze nie zagłębiałam. Na miejscu może się przecież okazać, ze są jakieś zmiany - w końcu to krajówka i zmiany sa dopuszczalne. Zależy też jak szybko będzie sędziowane - w Lublinie ostatnio było dużo psów przed nami a tak szybko i sprawnie szło, ze szok!

Link to comment
Share on other sites

o nie nie ja się nie zgadzam na zmiany :D zawsze moja rasa jest oceniana na końcu... ba, często zaczynają się bisy i nasi muszą pędem lecieć na ring główny, a sędziowie nie mają czasu na konkretną ocenę... sędzia może być szybki, ale ma być konkretny i na temat ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...