Jump to content
Dogomania

Lofty

Members
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About Lofty

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Tecia
 • Location
  małopolska
 1. Mam dwa wolne miejsca w aucie, wyjazd z Krakowa w piątek powrót w niedziele po wystawie. Hotel zarezerwowany, zgłoszenia do 18 września ostatni termin, aktualnei jeszcze w drugim można zgłaszać. Sędziowie [url]http://danubeduocacib.sk/rozhodcovia/[/url]
 2. Jadę przez Kraków, mogę kogoś zabrać w niedzielę :)
 3. Jeśli ktoś szuka transportu dla samego psiaka to zapraszam. Mogę zabrać zarówno do Helsinek jak i z powrotem, mogę również wystawić. Jadę na niedzielę, wyjazd z Krakowa.
 4. Pod koniec czerwca jedziemy na Węgry (Pecs) jeśli ktoś szuka transportu dla psiaka, kota zapraszam :)
 5. Mam wolne miejsce w aucie na te dwie wystawy, wyjazd z Krakowa z piątku na sobotę, powrót po niedzielnej wystawie. Nocleg mam zarezerwowany w rozsądnej cenie ;) Moge też zabrac i wystawić psa :)
 6. Jadę tą trasą (możliwa korekta) w ostatni wekeend marca, mam miejsce w aucie, mogę też zabrać psiaka w jedną lub obie strony. Jeśli ktoś potrzebuje transportu zapraszam !!!
 7. Ostatni weekand marca jadę do UK mogę zabrać dwa psy (dorosłe również) w jedną i drugą stronę. Planuje Londyn ale w razie potrzeby jest możliwość podjechać dalej w głąb UK ;)
 8. Jadę na niedzielę (1, 7 i 9 grupy) nocleg z soboty na niedzielę mam w Finlandii, bezpośrednio po wystawie wyjazd z Finlandii i nocleg już w Estonii lub na Łotwie (jeszcze szukam). Jadę dużym autem i jeśli ktoś z małymi psami szuka transportu zapraszam ;)
 9. Jadę na sobotę z Krakowa, mam wolne miejsce w duuuzym aucie jeśli ktoś szuka transportu zapraszam. Planuję wyjazd około 4 rano.
 10. Mam jedno wolne miejsce w aucie, jeśli ktoś szuka transportu zapraszam :) Hotel też zaklepany :) Mogę też zabrać psa i wystawić :)
 11. Będę na EDS-ie mogę do Genewy zabrać małego lub średniego psiaka, w drodze powrotnej będę mieć miejsce dla małego psiaka. Jadę na piątek ( w czwartek jestem we Francji, powrót w sobotę)
 12. [quote name='Agasia']BIS dla PONa :)[/QUOTE] Dzięki, a dalej nie dawkuj tak informacji :) ??
 13. Ktoś zna wyniki z BISa ??
 14. [quote name='FredziaFredzia']Link do zdjęć (oba dni, z soboty więcej): [URL]https://picasaweb.google.com/fredziae/SzczecinCACIB2930062013?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMfq7-PIyseoIw&feat=directlink[/URL][/QUOTE] niestety ale u mnie link nie działa :((
 15. Mam miejsce w aucie na niedzielę z Krakowa, ewentualnie Kielc :)
×
×
 • Create New...