Jump to content
Dogomania

Kłapacz ... MA DOM !!! Po schronisku i 2 latach w hotelu - zamieszkał w Oświęcimiu :)


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co zastanawiam się, czy nie dobrze by było wziąć Apacza jeszcze raz do weta, żeby zrobili mu dokładne badania, żeby się dowiedzieć od czego ma ten nieżyt jelit. Czy to jest wirusowe, czy jest jakaś inna przyczyna. Albo po prostu tam pójdę u popytam, w końcu go badali.

Poza tym, jak pisała Emilka, też same pieniądze na hotel nie starczą, bo jeszcze karma, poza tym sama dieta może nie starczyć, a jeszcze profilaktyka - szczepienia, odrobaczenie, 'odkleszczenie'.

Poza tym porozmawiam jutro z kierownikiem, zobaczę co mi powie i zobaczymy co dalej. Pieniądze w każdym razie nie przepadną. Gdybym miała mu zawozić karmę to tylko porcję na "już" i na drugie dzień, no i poczekam aż mu dadzą i aż zje.

[B]Ale to jutro - wszystkiego czego się dowiem jutro przekażę. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze chciałam zapytać, czy mogłabym wziąć 40 zł ( piszę w zaokrągleniu dokładnie to jest chyba 39,36 zł) na ogłoszenie Apacza w Dzienniku Zachodnim?

jak tak, to napiszę tekst i pomożecie mi wybrać zdjęcie i poszłabym zamówić, żeby po niedzieli się ukazało. Może to by coś dało.

Chociaż o adopcję chorego psa to chyba ciężko będzie :-(. Ale zapytam jutro czy ta choroba to jest "przejściowa".

Nie wiem czy mogłabym napisać w ogłoszeniu, że mogę (oczywiście z waszych stałych) dołożyć się do karmy - gdyby ktoś był Apaczem zainteresowany ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Wiecie co zastanawiam się, czy nie dobrze by było wziąć Apacza jeszcze raz do weta, żeby zrobili mu dokładne badania, żeby się dowiedzieć od czego ma ten nieżyt jelit. Czy to jest wirusowe, czy jest jakaś inna przyczyna. Albo po prostu tam pójdę u popytam, w końcu go badali.

Poza tym, jak pisała Emilka, też same pieniądze na hotel nie starczą, bo jeszcze karma, poza tym sama dieta może nie starczyć, a jeszcze profilaktyka - szczepienia, odrobaczenie, 'odkleszczenie'.

Poza tym porozmawiam jutro z kierownikiem, zobaczę co mi powie i zobaczymy co dalej. Pieniądze w każdym razie nie przepadną. Gdybym miała mu zawozić karmę to tylko porcję na "już" i na drugie dzień, no i poczekam aż mu dadzą i aż zje.

[B]Ale to jutro - wszystkiego czego się dowiem jutro przekażę. [/B][/QUOTE]


Gosia NIE odbieraj nadzieii i motywacji :placz: Tyle psiaków jest w hotelikach i jakoś dajemy radę finansowo więc dlaczego tu nie mamy dać ? ;) Trzeba tu zwołać więcej osób bo wątek Apacza ledwo żyje ......jest tu tylko i wyłącznie kilka osób a reszta ? może ktoś będzie chciał pomóc Apaczowi tak jak pomaga innym psiakom ......szczerze w to wierzę :) a wizyta u weterynarza ? Jestem jak najbardziej ZA!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Jeszcze chciałam zapytać, czy mogłabym wziąć 40 zł ( piszę w zaokrągleniu dokładnie to jest chyba 39,36 zł) na ogłoszenie Apacza w Dzienniku Zachodnim?

jak tak, to napiszę tekst i pomożecie mi wybrać zdjęcie i poszłabym zamówić, żeby po niedzieli się ukazało. Może to by coś dało.

Chociaż o adopcję chorego psa to chyba ciężko będzie :-(. Ale zapytam jutro czy ta choroba to jest "przejściowa".

Nie wiem czy mogłabym napisać w ogłoszeniu, że mogę (oczywiście z waszych stałych) dołożyć się do karmy - gdyby ktoś był Apaczem zainteresowany ?[/QUOTE]


Gosia stałe deklaracje są składane na hotel dla Apacza ........nie możemy utrzymywać psiaka w domu stałym .......jeśli ktoś się decyduje adoptować psiaka musi się liczyć z kosztami nie tylko karmy ale i jego leczenia .....takie osoby są ! I tylko do takich ludzi psiak może trafić ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gosia NIE odbieraj nadzieii i motywacji :placz: Tyle psiaków jest w hotelikach i jakoś dajemy radę finansowo więc dlaczego tu nie mamy dać ? ;) Trzeba tu zwołać więcej osób bo wątek Apacza ledwo żyje ......jest tu tylko i wyłącznie kilka osób a reszta ? może ktoś będzie chciał pomóc Apaczowi tak jak pomaga innym psiakom ......szczerze w to wierzę :) a wizyta u weterynarza ? Jestem jak najbardziej ZA!!!![/QUOTE]


Nie chcę mu broń boże odbierać nadziei, tylko staram się patrzeć na to realnie. Jak już go wyciagniemy, a potem nie będzie za co płacić to ja będę miała na sumieniu Apacza i będę go musiała oddać do schronu ; (.
Przez wakacje niech zostanie w schronie, a ja będę do niego jeździła z karmą, żeby na 100% ją dostał. Jakby miał tam zostać to ja już przypilnuję, żeby karmę dostawał i na pewno im całego wora nie dam tylko porcję na 1 czy 2 dni GÓRA ! Tak jak piszę jutro napiszę Wam pewne informacje po rozmowie z kierownikiem, bo dzisiaj wiem tyle co Wy ;((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Nie chcę mu broń boże odbierać nadziei, tylko staram się patrzeć na to realnie. Jak już go wyciagniemy, a potem nie będzie za co płacić to ja będę miała na sumieniu Apacza i będę go musiała oddać do schronu ; (.
Przez wakacje niech zostanie w schronie, a ja będę do niego jeździła z karmą, żeby na 100% ją dostał. Jakby miał tam zostać to ja już przypilnuję, żeby karmę dostawał i na pewno im całego wora nie dam tylko porcję na 1 czy 2 dni GÓRA ! Tak jak piszę jutro napiszę Wam pewne informacje po rozmowie z kierownikiem, bo dzisiaj wiem tyle co Wy ;(([/QUOTE]
Gosia to po co są stałe deklaracje ???????? właśnie po to żeby psiak nie trafił z powrotem do schroniska!!! Nie możesz co 5 minut zmieniać zdania ......ludzie deklarują wpłaty po co ??? Wydzielanie karmy ???????? Gosia to nie realne !!!! TO schronisko a nie dom prywatny!!! Musisz podjąć decyzję i albo prosimy o deklaracje stałe żeby mieć pewność albo Apacz zostaje w schronisku nie ma innej możlwości ........przecież brakuje mu tylko 70 zł :(

Link to comment
Share on other sites

Martika ma racje. On nie moze dalej siedziec w schronisku. Z wpłat jednorazowych kup karme, zeby juz biedak nie jadł tego co mu szkodzi. A deklaracje lipcowe wystarcza przciez aby go juz zabrac do hotelu. Potem bedziemy nadganiac bazarkami i dalej prosci o wsparcie. Damy rade!
Malo ktory z naszych psów ma komplet deklaracji, a jakos sobie radzimy.
On juz nie jest młody, nie ma biedny zbyt wiele czasu.:-(

Link to comment
Share on other sites

znacie schronisko, pies poprostu któregoś dnia zniknie, trzeba go zabrać i starać się o wiekszy ruch na wątku, dzis mam straszny młyn, ale od jutra właczę się aktywnie w poszukiwanie sponsorów, decyzja zapadła więc się trzymajmy, zanim pies wyjdzie podawć już trzeba w czasie wizyt coś w czym będzie sporo mielonego siemienia lnianego odtłuszczonego i koniecznie ten NUTRIPLANT FORTE, nawet po dwie kapsułki naraz/

Cioteczki czy sprawdzona pani od spanielkowej adopcji???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...