Jump to content
Dogomania

Kłapacz ... MA DOM !!! Po schronisku i 2 latach w hotelu - zamieszkał w Oświęcimiu :)


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest AnetaR

Ja też już nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Można na razie sprawdzić w tym schronie (zależy co powie kierownik), a jakby było coś nie tak to brać go czym prędzej do Emiś.

Kła... Apacz - trzymaj się :)

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

My byśmy go z chęcią wyciągnęły, ale nie wiemy czy ludzie nie zapomną lub nie wycofają się z deklaracji na niego i nie zostaniemy z tym same:placz:

Link to comment
Share on other sites

Gosia najważniejsze to mieć stałych deklaracji 280 zł bo tyle ma kosztować hotelik tak ? Apacz dostał 20 zł zniżki z tego co pisałaś ;) A karmę zawsze można kupić z jednorazowych wpłat i z organizowanych bazarków .....ile w tej chwili brakuje stałych deklaracji ? Niestety ale zgadzam się z dziewczynami kupowanie tak drogiej karmy do schronu nie ma sensu :( Apacz na pewno nie będzie jej dostawał :( Poza tym wszystkie tu znamy realia s******* schronu :( W dodatku kończy się wolontariat :( Gosia trzeba go wyciągać jak najprędzej ...prosić o deklaracje :( To jedyna szansa aby Apacz mógł żyć i być leczonym :(

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, pogadam jutro z Emilką. Bo ja jestem świadoma tego, że w schronie może nie wyzdrowieć i może wcale mimo zapewnień karmy nie dostać, ale nie wiem jak to zrobić z pieniędzmi ;(
Brakuje 135 zł do hotelu. Na karmę może i da radę jakoś uzbierać z bazarków czy deklaracji jednorazowych, no ale ten hotel....

Ja naprawdę mam poważny dylemat co z nim zrobić. Póki co wysyłam prośby o wirtualną adopcję do różnych firm, a jutro zobaczę co ustalimy. Bo też w ogóle bez sensu wyrzucać pieniądze w błoto, kupować karmę za 200 zł i mieć nadzieję, że pies ją dostaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Kurcze, pogadam jutro z Emilką. Bo ja jestem świadoma tego, że w schronie może nie wyzdrowieć i może wcale mimo zapewnień karmy nie dostać, ale nie wiem jak to zrobić z pieniędzmi ;(
Brakuje 135 zł do hotelu. Na karmę może i da radę jakoś uzbierać z bazarków czy deklaracji jednorazowych, no ale ten hotel....

Ja naprawdę mam poważny dylemat co z nim zrobić. Póki co wysyłam prośby o wirtualną adopcję do różnych firm, a jutro zobaczę co ustalimy. Bo też w ogóle bez sensu wyrzucać pieniądze w błoto, kupować karmę za 200 zł i mieć nadzieję, że pies ją dostaje.[/QUOTE]
Dokładnie Gosia się z Tobą zgadzam to wyrzucanie pieniędzy w błoto niestety :( A o deklaracje trzeba prosić choćby minimalne ale jednak ..grosz do grosza i sie uzbiera .......a przynajmniej mam taką nadzieję ;) Ja też miałam dylemat co zrobić gdy Misiowi brakowało 200 zł a hotelik już był :( ale nie było wyjścia i nagle od ust do ust znalazł się prywatny sponsor który pokrył miesięczny koszt hoteliku dla Misia w kwocie 200 zł do czasu kiedy będzie tego potrzebował :) Gosia trzeba prosić, walczyć i nie tracić nadzieii ........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']no właśnie kupować karmę za 200zł i nie wiedzieć czy ją dostaje, bo jest duże prawdopodobieństwo że jej nie dostanie , czyli kasa w błoto, może lepiej żebyśmy dziewczynki wszystkie dupki spięły i pożebrały troszkę .[/QUOTE]

Zgadzam się i proszę wszystkich .........żebrajmy ;) Żebrajmy dla Apacza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']czyli brakuje już 110 zł stałych deklaracji:multi:[/QUOTE]

Wiem, że mogłaś się zasugerować Tytułem wątku, gdzie napisałam 135 zł. Ale to liczyłam na karmę ( w pierwszym poście ciągle tak jest, bo do konca niewiem czy go wyciągniemy czy nie)

Hotel to 280zł - więc brakuje 140zł. Wpisałam wszystkie stałe w 1. poście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...