Jump to content
Dogomania

Kłapacz ... MA DOM !!! Po schronisku i 2 latach w hotelu - zamieszkał w Oświęcimiu :)


gosia2313

Recommended Posts

[quote name='TERESA BORCZ']cioteczki , litości jak on jest w schronie w S, to nie może tam zostać, to koszmar, on się tam musi załatwiać w boksie, bo nigdy sie psiaków nie wypuszcza, choć jest piękna trawka, musimy uzbierać jak najprędzej !!!!

Może zostanie tak jak był Skoczek tyle że po naszemu!!

erka ma racje płacenie na karmę t a m bezsens , żadnych gwarancji że pies to zobaczy!![/QUOTE]

Tak, schronisko w S*******. Tak, tym bardziej, że teraz kończy się umowa na wolontariat i nie wiadomo czy i kiedy zostanie przedłużona. Jak rozmawiałam wczoraj z p.Anetą to w ogóle o tym nie pomyślałam, mówiłam że w wakacje rzeczywiście mogłabym do schronu częściej jeździć i dawać mu tą karmę, ale nie przyszło mi do głowy to, że jest koniec umowy i mnie nie wpuszczą mnie tam, bo na jakiej podstawie niby ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam do schroniska, pytałam ile będzie kosztowało wyciągnięcie Kłapacza ( wiecie, opłata za tzw "sprzedaż"), no i okazało się, że nie chcą za niego pieniędzy. Pan chyba kierownik powiedział, że jak tylko mamy kogoś dla niego to żebyśmy go brali. ;d

i jeszcze żeby Wam poprawić humor - dzwoniła do mnie Pani która chce zaadoptować czarnego spanielka z naszego schronu i dzisiaj chyba pojedzie go zarezerwować. ; ))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']Moze Apacz:D[/QUOTE]

może faktycznie powinien być Apacz, brzmi bardzo podobnie , a nie kojarzy się z gryzoniem.
Pierwsze moje skojarzenie jak przeczytałam Kłapacz to było , że on musi nieźle dziobem kłapać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

To koniecznie sprawdźcie tą panią od spanielka!

To dobrze,że psiak jedzie do hotelu, ja przeleje dzisiaj 50 zł na karmę. Może rzeczywiście nazwac go Apacz, bo Kłapacz rzeczywiście sugeruje,że bardzo kłapie ząbkami i nikt go nie będzie chciał.

Link to comment
Share on other sites

Posłałam pełen namiar z nazwiskiem, mam gdzieś telefon, ale skoro sie zgadza to mozna na miejscu wszystko sprawdzić, zwłaszcza spaniela, bo ta "nasza "to ogromnie kłamie, no i wie z praktyki gdzie jest schroniisko!!!!! Nasz spaniel był gliwicki, w porę uratowany, przy wyciąganiu większej ilości psiaków dla cioteczek, czekamy na wyniki sprawdzania, by umieścić ją na ck w razie potwierdzenia/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Posłałam pełen namiar z nazwiskiem, mam gdzieś telefon, ale skoro sie zgadza to mozna na miejscu wszystko sprawdzić, zwłaszcza spaniela, bo ta "nasza "to ogromnie kłamie, no i wie z praktyki gdzie jest schroniisko!!!!! Nasz spaniel był gliwicki, w porę uratowany, przy wyciąganiu większej ilości psiaków dla cioteczek, czekamy na wyniki sprawdzania, by umieścić ją na ck w razie potwierdzenia/[/QUOTE]

Chciałam napisać Ci wiadomość, ale masz pełną skrzynkę :( Napisałam do tej kobiety, żeby podała mi imię i nazwisko pod pretekstem zapisania sobie jej numeru w telefonie, póki co nie odpisała, ale jak tylko dostanę wiadomość to tutaj napiszę.

Czy ta Wasza babka miała dziecko? I kiedy adoptowała spaniela? ta mówiła, że ma syna i 2 lata temu ( jeśli dobrze zrozumiałam) przeprowadziła się do s-ca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar_tika']Przelew poszedł.
Fajne imię Apacz napewno na nie zareaguje mówię to ja matka chrzestna (bo to ja nazwałam go Kłapacz,aż mi głupio:oops:)[/QUOTE]


Naprawdę Ty mu dałaś imię Kłapacz? ; >
Mnie się ono podoba i do niego pasuje, ale jak ma się ludziom źle kojarzyć to wolę zmienić, żeby nie pomyśleli, że on jakąś bestią jest.


Czemu się wcześniej nie przyznałaś, że jesteś jego matką chrzestną!? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guliwer89']Hejka kolejny slodziak bez kasy ;( ja też coś dorzuce niewiele bo slabo w miesiącu ale zawsze dajcie namiary do przelewu ;)[/QUOTE]

Witaj Guliwerze :)
Widziałeś jaki ten pies jest podobny do mojego Czorta , tylko większy trochę :)

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś musiało mi to umknąć chyba, albo jak tyle razy zmieniałam pierwszy post to skakowałam :oops:

Apacz jedzie do Emilki do hoteliku "Raszka" ( jest tu gdzieś na dogo i Emilka i wątek hoteliku), nie sugerujcie się komentarzem jednej osoby o tym, że nie ma ściany, ściana będzie w swoim czasie. A póki co spróbuje Apaczowi zorganizować budę - mam nadzieję, że się uda ! ; ))
[B][COLOR=blue]A ja będę go odwiedzała i powrzucam Wam tu jego fotki. Mam po drodze jak jedziemy do babci, więc myślę, że raz w tygodniu u niego będę =)[/COLOR][/B]



Wykorzystałam mamę, żeby zrobiła wywyiad u weterynarzy co do karmy, kosztów itp. No i jedna babka poleciła, żeby średniemu psu nie kupować od razu karmy 14kg, bo ona jełczeje ( czy coś), więc prawdopodobnie kupię 7,5 kg. 7,5 kg kosztuje 175-180zł. Jutro postaram się kupić i wrzucę rachunek :) A póki co mam małą (50g) paczuszkę tejże karmy, żeby jakoś Apacza zachęcić do wejścia do auta :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...