Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Dzwonila dzisiaj do mnie dziewczyna z Krakowa,ktora chciala adoptowac psiaka,moze to byc starszy psiak,do mieszkania,ale jest w mieszkaniu kotek,wiec psiak musialby tolerowac jego obecnosc.
Ona chciala Borysa,ale Borys i kot....:shake:absolutnie nie.
Ona chciala psiaka z Krakowa lub okolic.
Gdyby ktos byl zainteresowany prosze o kontakt na pw. podam adres mailowy.
Psiak musi byc duzy i starszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Dzwonila dzisiaj do mnie dziewczyna z Krakowa,ktora chciala adoptowac psiaka,moze to byc starszy psiak,do mieszkania,ale jest w mieszkaniu kotek,wiec psiak musialby tolerowac jego obecnosc.
Ona chciala Borysa,ale Borys i kot....:shake:absolutnie nie.
Ona chciala psiaka z Krakowa lub okolic.
Gdyby ktos byl zainteresowany prosze o kontakt na pw. podam adres mailowy.
Psiak musi byc duzy i starszy.[/QUOTE]
Jak duży i co znaczy starszy ? Czy około 5-cio letni wchodzi w grę ? Mam u siebie na tymczasie już przeszło rok psa wyciągniętego z Olkusza , mieszka w domu z małą starszą sunią i trzema kotami [url]http://www.dogomania.pl/threads/195578-TIMUR-du%C5%BCy-i-pi%C4%99kny-a-jednak-wci%C4%85%C5%BC-niewidzialny-szuka-domu-[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Jak duży i co znaczy starszy ? Czy około 5-cio letni wchodzi w grę ? Mam u siebie na tymczasie już przeszło rok psa wyciągniętego z Olkusza , mieszka w domu z małą starszą sunią i trzema kotami [url]http://www.dogomania.pl/threads/195578-TIMUR-du%C5%BCy-i-pi%C4%99kny-a-jednak-wci%C4%85%C5%BC-niewidzialny-szuka-domu-[/url].[/QUOTE]
Nie wiem,chyba moze byc 5letni,to juz musialabys sama zapytac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelka']Od jakiś 3 dni przy otwieraniu każdej podstrony na dogomanii mój antywirus (avast!) szaleje i ciągle wykrywa zagrożenia...
Ktoś ma coś podobnego? Nie wiecie o co może chodzić?:roll:[/QUOTE]
Taaak....U mnie to samo. Na początku myślałam, że ktoś podrzucił na dogo wirusa ale to nie adres dogomani.

Link to comment
Share on other sites

Pilnie domu szuka psi staruszek. Jego pani zmarla, a corka ma b. ciezko sytuacje. Psiak jeest wziety z Kundla Burego,AgaG chyba Ty z nim wystepowalas. Mysle, ze [B]Aga i p.Beata[/B] mozecie znac psiaka, ma na imie Logan adoptowany w 2005 roku. Ja nie kojarze, przypadkiem sie dowiedzialam i jestem w kontakcie internetowym z opiekunka psiaka.....Pies lubi koty,ale jest stary i schorowany....

Link to comment
Share on other sites

jejku nie pamiętam który to Logan. pewnie miał inne imię schroniskowe, a inne nadane. Dziś u mnie wylądowała sunia bez oczka z krakowskiego schronu, która nie znalazła domu przez "Kundla". ponieważ na razie dosyć duża zgoda z moim stadem to chyba zostanie. Ja niestety nie mogę przechować staruszka. Zahir jak się ostatnio dwukrotnie okazało raczej nie zaakceptuje zadnego samca w domu,. wyjątek czyni tylko dla psów kilkunastoletnich, niewidomych. Zupełnie nie wiem, co tu robić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Szuka domu 3 letni pan Fretka, wykastrowany z całym osprzętem, klatką itp. Niestety go nie widziałam i nie wiem też, czy ta klatka spełnia normy wielkościowe, na życzenie dowiem się wszystkiego:)[/QUOTE]

dawaj wszelkie info na maila.. stowarzyszenie fretkowe się nim zajmie ;)
przede wszystkim zdjęcia

[quote name='black_sheep']
Fretka ponoć żyje ok 12 lat! Więc jeszcze duuużo szczęścia komuś da:smile: A na forum fretkowym nie mam konta:/ [/QUOTE]

nie znam tyle żyjącej fretki ;), śerdnio żyją 7-8 lat, cho pojedyncze przypadki zdarzają się, że żyją ciut dłużej

[B]a tu zobaczcie... kuźwa po roku się pani odwidział piesek... zobaczcie z jakich powodów... ręce opadają.....[/B]

[URL]http://adopcjektoz.blox.pl/2012/02/pies-adoptowany-ze-schroniska-wraca-z-adopcji.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']dawaj wszelkie info na maila.. stowarzyszenie fretkowe się nim zajmie ;)
przede wszystkim zdjęcia



nie znam tyle żyjącej fretki ;), śerdnio żyją 7-8 lat, cho pojedyncze przypadki zdarzają się, że żyją ciut dłużej[/QUOTE]

na 80% fredziak do mnie trafi, rozmawiałam już z Panią i w tych dniach się okaże czy na 100% ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']
[B]a tu zobaczcie... kuźwa po roku się pani odwidział piesek... zobaczcie z jakich powodów... ręce opadają.....[/B]

[URL]http://adopcjektoz.blox.pl/2012/02/pies-adoptowany-ze-schroniska-wraca-z-adopcji.html[/URL][/QUOTE]
[FONT=comic sans ms]"Ciągnie na spacerze mimo, że jest wykastrowany[/FONT]"..
Rozumiem, że kastrację można stosować zamiast szkolenia w celach chodzenia z psem na luźnej smyczy?:roll:
Ludziom się w głowach poprzewracało..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Z panią weterynarz? To super, jak coś informuj mnie, może być sms jakby mnie na dogo nie było[/QUOTE]

Pani u weterynarza podała mi jakiś inny numer i dzwoniłam chyba... do właścicielki... zupełnie inna sytuacja niż opisywałaś bo fredziak jest u nich jeszcze. Trwają negocjacje z mamą, ale miejmy nadzieję iż w dobrym kierunku zmierzają. Oczywiście będę informować jak się sprawa rozwinie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Pilnie domu szuka psi staruszek. Jego pani zmarla, a corka ma b. ciezko sytuacje. Psiak jeest wziety z Kundla Burego,AgaG chyba Ty z nim wystepowalas. Mysle, ze [B]Aga i p.Beata[/B] mozecie znac psiaka, ma na imie Logan adoptowany w 2005 roku. Ja nie kojarze, przypadkiem sie dowiedzialam i jestem w kontakcie internetowym z opiekunka psiaka.....Pies lubi koty,ale jest stary i schorowany....[/QUOTE]

Gdzies wcielo mojego posta .W 2005 roku jeszcze do kundla nie jezdziłam ,a Logana zupelnie nie kojarze .
Moge pomoc tylko w ogloszeniach .W hotelu mam 5 starych i chorych psow , jedna mloda znaleziona sunie , i 7 psa na płatnym domu tymczasowym -kalekiego psa ktory wymaga rehabilitacji .Nastepna sunia czeka na zabranie , osobiscie ja znlazłam u nas w pracy na posesji -ktos ja podrzucił ,na razie jest w gminie bo nie stac mnie na kolejnego psa w hotelu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Pani Beato, ja mam 15 psow w hotelu, bo nagle spadlo 8 po zmarlym Panu, ale co to ma do rzeczy? Przekazalam informacje,ze jest taka sytuacja. Dziewczyna twierdzi,ze Pania zna wiec myslalam,ze kogos ta cala sytuacja zainteresuje. Tyle.[/QUOTE]

Moze i mnie zna tak jak wiele ludzi , a ja ich nie znam bo nigdy nie miałam z nimi do czynienia ale nikt do mnie nie dzwonił , ale i tak jak napisałam mogę pomoc tylko w głoszeniach bo jak zwykle właściciel umiera ,a rodzina nie może pomóc. I jak widzisz mimo wszystko zainteresowałam się i oferuje pomoc na jaka mnie stac

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj w Krakowie Na Lotnisku (osiedle) moja znajoma u siebie w klatce znalazła kudłatę cudeńko. To jest suczka, prawdopodobnie ma 3 miesiące, jest przystrzyżona i wygląda na dość zadbaną. W tej chwili znajduję się u mojej znajomej,ale niestety tylko może zostać tam do dzisiaj wieczorem... a później czeka ją schronisko.
Oczywiście wezmę ją na DT,ale mogę tylko do piątku.. ponieważ cały weekend ja idę do szkoły,a TŻ do pracy...
Bardzo Was proszę o pomoc.. zaraz tutaj wstawię zdjęcie!!

Edited by quick23
Link to comment
Share on other sites

Wstawiam zdjęcie
[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-X9rc52K-AvU/T0njGzPW8qI/AAAAAAAAHso/S90wdWgHR98/s640/422693_304647516258426_100001395404053_785179_662958634_n.jpg[/IMG]

Zróbcie ogłoszenia gdzie się da może komuś uciekła . A na obróżce nie ma żadnych danych , może na wewnętrznej stronie ...

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...