Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

jak juz jestesmy przy transporterkach :razz:

kto ma moje transporterki?
jeden zniknal jeszcze w tamtym roku a drugi nie pamietam kiedy i wjakich okolicznociach :lol:
ktos sobie przypomina?
popielato granatowe, kociakowe transporterki - małe :)

Link to comment
Share on other sites

Kiwi napisałam ogłoszenie dla Steny, błagam wykorzystaj jakis fragment i zrób mi plakaty. Na watek HUberta też błagam wejdź. i pomóż mi z plakatami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']klatka, z niebieskim spodem i okratowana?jesli tak to agamiki ale ja odbiore;)
a u p.Tomka ktos zostawil inny traansporterek,nie wiem czy nie Patia a jesli tak to -Patio to nie jest moj:)moj koszyczek nadal zaginiony....[/quote]

Twój koszyczek już jest u pana Tomka , Karusiu , mój mąż zawiózł ale późno , natomiast ten transporterek u pana Tomka , który Ty widziałaś nie wiem do kogo należy , nie ja go tam przywoziłam , może pan Tomek będzie pamietał kto zostawił .:p

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odnalazłam 'właścicieli' Gaworka. Drzwi do mieszkania otworzył mi 6-7 letni chłopiec- kiedy pokazałam mu zdjęcia pieska stwierdził, że NIE PAMIĘTA czy taki pies mieszkał u niego w domu ( przez 3 tyg. zdążył zapomnieć :crazyeye:). Zawołał babcię, ta też strasznie długo "zastanawiała się" i "przypominała " sobie czy pies u niej mieszkał. W końcu się przyznała.
:mad::mad: Piesek rzekomo uciekł dziewczynce na spacerze. Rozmawiałam z 'właścicielką' stwierdziła, że bardzo dobrze że pies uciekł, bo pozbyła się kłopotu. Gaworek był znajdą, oczywiście nie miał żadnych szczepień itp. Podobno był agresywny, pogryzł kilku członków rodziny, ma też niszczyć w domu podczas nieobecności człowieka ( z tego co wiem, piesek tylko piszczy zostawiony sam w pokoju).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']Dzisiaj odnalazłam 'właścicieli' Gaworka. Drzwi do mieszkania otworzył mi 6-7 letni chłopiec- kiedy pokazałam mu zdjęcia pieska stwierdził, że NIE PAMIĘTA czy taki pies mieszkał u niego w domu ( przez 3 tyg. zdążył zapomnieć :crazyeye:). Zawołał babcię, ta też strasznie długo "zastanawiała się" i "przypominała " sobie czy pies u niej mieszkał. W końcu się przyznała.
:mad::mad: Piesek rzekomo uciekł dziewczynce na spacerze. Rozmawiałam z 'właścicielką' stwierdziła, że bardzo dobrze że pies uciekł, bo pozbyła się kłopotu. Gaworek był znajdą, oczywiście nie miał żadnych szczepień itp. Podobno był agresywny, pogryzł kilku członków rodziny, ma też niszczyć w domu podczas nieobecności człowieka ( z tego co wiem, piesek tylko piszczy zostawiony sam w pokoju).[/quote]

Nóż się w kieszeni otwiera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']Dzisiaj odnalazłam 'właścicieli' Gaworka. Drzwi do mieszkania otworzył mi 6-7 letni chłopiec- kiedy pokazałam mu zdjęcia pieska stwierdził, że NIE PAMIĘTA czy taki pies mieszkał u niego w domu ( przez 3 tyg. zdążył zapomnieć :crazyeye:). Zawołał babcię, ta też strasznie długo "zastanawiała się" i "przypominała " sobie czy pies u niej mieszkał. W końcu się przyznała.
:mad::mad: Piesek rzekomo uciekł dziewczynce na spacerze. Rozmawiałam z 'właścicielką' stwierdziła, że bardzo dobrze że pies uciekł, bo pozbyła się kłopotu. Gaworek był znajdą, oczywiście nie miał żadnych szczepień itp. Podobno był agresywny, pogryzł kilku członków rodziny, ma też niszczyć w domu podczas nieobecności człowieka ( z tego co wiem, piesek tylko piszczy zostawiony sam w pokoju).[/quote]
weż ich dane i postaraj sie by trafili na czarną listę w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Aga - ten Prince jest śliczny...ale on bardziej ciemny jest i ma obwódki jaśniejsze...a my chciałysmy pani podstawić inngo psa ...więc musiałby być bardzooo podobny:-( ale pokażę go na wszelki wypadek Maji, bo to ona jest odpowiedzialna za tą adopcję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']A co się stalo z "oryginałem"?[/quote]

został "skonfiskowany" przez pana, o którym nie wiedziały dziewczyny, że mu już kojec szykuje - ten psiak nie miał nawet tymczasu, od grudnia błąkał się po Starachowicach i był ogłaszany przez dziewczyny, wypatrzyła go pani, dziewczyny zabrały go z ulicy, bo jutro miał jechać do domku no i...ten pan przetrząsł całe Starachowice, żeby go znaleźć i chce tego tylko psa - no i po rozmowie z tym panem dziewczyny stwierdziły, że w takim razie on ma pierwszenstwo...tylko szkoda tego domku chyba w Wadowicach...

Link to comment
Share on other sites

w niedzielę wybieram się do schroniska, niestety komunikacją miejską :shake:
jak nazywa się przystanek przy schronisku na którym należy wysiąść - ja sie nie orientuję, a chciałabym obliczyć ile mniej więcej zajmie mi dojazd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']w niedzielę wybieram się do schroniska, niestety komunikacją miejską :shake:
jak nazywa się przystanek przy schronisku na którym należy wysiąść - ja sie nie orientuję, a chciałabym obliczyć ile mniej więcej zajmie mi dojazd.[/quote]
nie otwiera mi się mpk, ale z tego co pamietam to sie nazywa Glinnik, tylko jest to przystanek na żądanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']dziewczyny - macie podobnego psiaka? domek pod Krakowem miał jutro wziąśc na stałe psiaka ze Starachowic - pani czeka, transport jest a psa nie ma:shake:

[IMG]http://images28.fotosik.pl/193/df9e02dc57efdcb9.jpg[/IMG][/quote]
Xenia ma prawie identycznego Biszkopta ,do niej nie mam telefonu ale Frotka udzieli na jego temat informacji
012-637-48-79

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika'][SIZE=3]czy jutro popołudniu ktoś by sie wybrał do hotelu ??? [/SIZE]
[SIZE=3]i miał miejsce dla 2/3 osób ??? :oops:;)[/SIZE][/quote]

Ja się wybieram ale w jutro czyli w niedzielę :p Chętnych zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...