Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='irenaka']Szukam kontaktu do kogoś z dogo, kto mieszka w Zabierzawie lub Bolechowicach.[/quote]

Irenko, dla przypomnienia ja pracuję w Brzeziu koło Zabierzowa. Nie wiem czy to Ci wystarczy, czy nie ?!

Link to comment
Share on other sites

kolejne psy jeden wyrzucony, pni drugiego została sparaliżowana, oba są w hotelu na Luzyckiej przywiezione przez Olę.


szczeniak terierkowaty biały: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10131769#post10131769[/URL]

szczeniak jamnikowaty: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111126[/URL]

zwracaja mi tez Huberta :-(:-(:-( dziadka z Zywca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']aga czemu zwracaja huberta?

[COLOR=Red][B]SZUKAM CHETNEGO, KTORY DAłBY RADE PRzEWIEźC ASTRE JUTRO PO STERYLCE DO HOTELU
OD OK 14 DO WIECZORA - PORA W SUMIE ELASTYCZNA[/B][/COLOR] :modla:[/quote]

:modla: :modla: :modla: :modla::modla::modla: :modla::modla::modla::modla::modla: :modla: :modla: :modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Potrzebni wolontariusze na sobote na piknik na Błoniach ,pani Magda Hejda bedzie prosic w programie o pomoc dla harbutowic tylko potrzebe sa osoby do pilnowania przy koszach.
Ja ,Asia i Ulka jedziemy do Harbutowic z pomoca wiec nie mozemy byc na pikniku.
Bardzo prosze o pomoc w imienu swoim i pani Magdy.[/quote]
Mogłabym prosić o więcej informacji? Trzeba być wolontariuszem w ktozie czy po prostu chętne osoby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Mogłabym prosić o więcej informacji? Trzeba być wolontariuszem w ktozie czy po prostu chętne osoby?[/quote]
Mysle ,ze wystarcza osoby ,ktore maja dobre chceci i chca pomóc.co z tego ,że ktos jest zapisany w Tozie jako wolontariusz jak dzisiaj do nich dzwonilam zeby pomogli mi szukac wolontariuszy do pomocy i co sie okazalo ,ze oni tez potrzebuja osoby na ten piknik i na 60 wykonanych telefonow do wolontariuszy chetnych do pomocy jest 4 osoby ale i tak na 100% nie mozna powiedziec ze przyjada bo nieraz ktos sie zapisywal ,a potem nie przychodzil.
Duzo osob sie zapisuje do wolontariatu ,przyjda raz czy dwa do schroniska i biora papierki do szkoly jacy to oni sa uczynni.
Podaj mi do siebie namiary na pw ,a w czwartek po programie do ciebie oddzwonimy co i jak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']aga czemu zwracaja huberta?

[COLOR=red][B]SZUKAM CHETNEGO, KTORY DAłBY RADE PRzEWIEźC ASTRE JUTRO PO STERYLCE DO HOTELU[/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]OD OK 14 DO WIECZORA - PORA W SUMIE ELASTYCZNA[/COLOR][/B] :modla:[/quote]
pani nagle zrobiła się bardzo stara i bardzo chora ech ech ech!!!! nie ma powodu . Hubert nic nie zbroił

Link to comment
Share on other sites

dziś dzwonił do mnie Pan zainteresowany adopcją jamnika Bestią że jeśli ktoś mu przywiezie psa, to on go adoptuje. Ma samochód w remoncie i do 15 jest w firmie. Mieszka w Wiśniowej pod Dobczycami. Numer tel. do Pana mam podam na pw gdyby ktoś mógl pomóc. ale ja jestem sceptyczna.. to trudny pies ...pan powinien go poznać
__________________

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]przykro powiedzieć ale mamy katastrofę finansową.. [/SIZE]
[SIZE=4]podaję stan długów hotelowych na dziś: [/SIZE]
[SIZE=4]Wigo z chorymi oczami dług 585[/SIZE]
[SIZE=4]Suczka wyrzucona na olszy (nie ma watku nawet) jest w hotelu od 13 kwietia dług 480 [/SIZE]
[SIZE=4] rośnie dług Steny...[/SIZE]
[SIZE=4]w czwartek trafia do hotelu zwrócony Hubert [/SIZE]
[SIZE=4]w krakowskim hotelu na Luzyckiej sa dwa szczeniaki od tygodnia [/SIZE]

[SIZE=4]nie wiem jakie są długi psów ratowanych przez Kiwi które też sa w hotelu, ale tez niemałe..[/SIZE]

PORATOWAŁA NAS WPŁATA PANA IGORA 400 za którą bardzo dziękuję, a było wszystkiego 466, 50 tak więc razem 866.50-1065= mamy minus 198, 50 plus inne długi... jest niedobrze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG'][SIZE=4]przykro powiedzieć ale mamy katastrofę finansową.. [/SIZE]
[SIZE=4]podaję stan długów hotelowych na dziś: [/SIZE]
[SIZE=4]Wigo z chorymi oczami dług 585[/SIZE]
[SIZE=4]Suczka wyrzucona na olszy (nie ma watku nawet) jest w hotelu od 13 kwietia dług 480 [/SIZE]
[SIZE=4] rośnie dług Steny...[/SIZE]
[SIZE=4]w czwartek trafia do hotelu zwrócony Hubert [/SIZE]
[SIZE=4]w krakowskim hotelu na Luzyckiej sa dwa szczeniaki od tygodnia [/SIZE]

[SIZE=4]nie wiem jakie są długi psów ratowanych przez Kiwi które też sa w hotelu, ale tez niemałe..[/SIZE]

PORATOWAŁA NAS WPŁATA PANA IGORA 400 za którą bardzo dziękuję, a było wszystkiego 466, 50 tak więc razem 866.50-1065= mamy minus 198, 50 plus inne długi... jest niedobrze..[/quote]

Aguś, możecie wziąć na nas rachunki do 500 zł. Na razie nie jesteśmy w stanie więcej Wam pomóc:shake:

Link to comment
Share on other sites

w hotelu jest znacznie wiecej psow z dlugami niz wymienione przez Age ,bo oprocz Agi i kiwi trzyma tam bezdomniaki tez pare innych osob:roll:
Jest Bendzik,Odi,Gin(lub Tonik,nie wiem ktory zostal), Majeczka,Drwal i inne,bo wymieniac wszystkich nie bede......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']w hotelu jest znacznie wiecej psow z dlugami niz wymienione przez Age ,bo oprocz Agi i kiwi trzyma tam bezdomniaki tez pare innych osob:roll:
Jest Bendzik,Odi,Gin(lub Tonik,nie wiem ktory zostal), Majeczka,Drwal i inne,bo wymieniac wszystkich nie bede......[/quote]

A to nie jest tak, że pieniądze wpłacane na AFN z dopiskiem z pierwszego postu nie idą na te wszystkie psy?

Znajomi, którym pokazywałam Bendżika czy Odiego wpłacili (albo mają wpłacić) na ten numer konta z dopiskiem [B][U][COLOR=#9932cc]psy [/COLOR][/U][/B]krk z przeświadczeniem, że te pieniądze na nich rownież będą?

Czy jakaś część pieniędzy z tego konta jest wpłacana na nie również?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']my z Jagienka na nasze psy nie bierzemy nic z konta "psy krk", Odik jest chyba oplacany ze skarpety "owczarki w potrzebie", Bendzik pewna nie jestem.....ale chyba tez nie z krakowskich...[/quote]

Dlaczego tak jest?
Przecież tam jest napisane na psy krakowskie i poniżej są linki do tych psów rownież.
Nie ma jakiegoś klucza podziału na te wszystkie psy?

Czy to znaczy, że pieniądze wpłacane na AFN krk idą na psy o których pisze AgaG i kiwi?
Pytam bo teraz jestem w niezręcznej sytuacji.
Znajomi chcięli wesprzeć Bendzika - ja ich odesłałam do tego konta. Teraz pytają mnie czy te pieniążki dotrą na opłacenie jego właśnie.

Jeśli jest inaczej niż myślałam to może obok linków tych innych psów podawać konta na jakie w ich przypadku wpłacać.
Albo może wystarczy w przelewie napisac krk: Bendżi albo jakiś inny konkretny pies?

Link to comment
Share on other sites

Trzeba spytac Amige,bo nie wiem z jakiego konta idzie na Bendzika,czy ze sznaucerowego czy krakowskiego......czy zrzucaja sie na prywatne.
My mamy np dla dobkow "Dobermany krk", dla Drwala "Drwal krk",przwaznie zakladamy dla konkretnego psa.....Odi ma chyba zbierane na OwP....
Nie chce namieszac wiec prosze o sprostowania.

Link to comment
Share on other sites

jeżeli ktoś pisze "psy Krk" to idzie to na "psy Krk", jeżeli ktoś pisałby "Odik" to poszłoby na "Odik". Nie ma czegoś takiego jak "psy Krk - Odik":shake:. Tak jak ja mam kocie skarpetki "koty Krk" i np. "kot Mruczek", "kotka Niusia" itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Trzeba spytac Amige,bo nie wiem z jakiego konta idzie na Bendzika,czy ze sznaucerowego czy krakowskiego......czy zrzucaja sie na prywatne.
My mamy np dla dobkow "Dobermany krk", dla Drwala "Drwal krk",przwaznie zakladamy dla konkretnego psa.....Odi ma chyba zbierane na OwP....
Nie chce namieszac wiec prosze o sprostowania.[/quote]

Karusiap, potrzebna pomoc Sylwince w łapaniu maluszków na ul Rajskiej. I wyslij mi prosze Twój nr tel. sms-em, bo moje wszystkie kontakty poszły w kosmos:angryy:.
Tak samo proszę też o nr telefonów AgęG i kiwi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Karusiap, potrzebna pomoc Sylwince w łapaniu maluszków na ul Rajskiej. I wyslij mi prosze Twój nr tel. sms-em, bo moje wszystkie kontakty poszły w kosmos:angryy:.
Tak samo proszę też o nr telefonów AgęG i kiwi[/quote]

Tweety a co z łapanką na Słomczyńskiego ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Tweety a co z łapanką na Słomczyńskiego ??[/quote]
musisz wrócić z tych swoich wyjazdów i muszę dostać z powrotem klatkę. Dziewczyna odławia na ul. Wenecja. Trzeba poprosić weszkę o akcję plakatową na bloku o niekarmieniu a Ciebie i Kaprusiap (a może i ta Justyna z Wenecji pomoże, bardzo się zaangażowała :loveu:) będę bardzo prosić o próbę złapania jakichś ogonów. Oczywiście mój TŻ Wam pomoże i będzie odpracowywał transport

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Trzeba spytac Amige,bo nie wiem z jakiego konta idzie na Bendzika,czy ze sznaucerowego czy krakowskiego......czy zrzucaja sie na prywatne.
My mamy np dla dobkow "Dobermany krk", dla Drwala "Drwal krk",przwaznie zakladamy dla konkretnego psa.....Odi ma chyba zbierane na OwP....
Nie chce namieszac wiec prosze o sprostowania.[/quote]

Jakos dotychczas dla Bendżiego nie brałam zadnych pieniążków z krakowskiego konta. Ale prawda jest taka, że jakoś mi nie wpadło do głowy, żeby o te pieniążki prosić. Na Bendżiego ida pieniążki z bazarków, ze składek i od różnych jego "fanów"

Link to comment
Share on other sites

To jak to w końcu jest?
Kasa ze skarpety krk idzie na wszystkie psy z tego wątku...czy tylko na psy AgiG i Kiwi??


A teraz proszę o pomoc...
Sunia trzymana w "kiblu"
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10144781#post10144781[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']jeżeli ktoś pisze "psy Krk" to idzie to na "psy Krk", jeżeli ktoś pisałby "Odik" to poszłoby na "Odik". Nie ma czegoś takiego jak "psy Krk - Odik":shake:. Tak jak ja mam kocie skarpetki "koty Krk" i np. "kot Mruczek", "kotka Niusia" itp[/quote]

Tweenty dziewczyna pytaj tak jak ja ciebie kiedys pytalam ,czy pieniązki z krk ida na wszystkie czy tylko te ,ktora sa pod opieka Agag i Kiwi. Trzeba to wszystkim wytlumaczyc ,że wlasnie tak jest,ze tylko dla tych ktore sa pod opieką Agag i Kiwi .
Jeżeli ktoś napisze na przelewie krk pieniażki ida do Agag ,a jezeli wpisze konkretne imie psa to idzie na konkretnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...