Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

zajączek , jeszcze czasochłonne czasem, ale bardzo przydatne są ogłoszenia psów na necie . Jeśli chcesz to wieczorem jak będe w domu podam Ci linki , do róznych portali .

Odwiedziny w hotelu tez mile widziane ;) , w sumie im więcej ludzi tym więcej czasu mozna poświęcić psom ...
(PS. np jedziemy z Amigą w czwartek rano )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zajączek']z przygotowaniem projektów plakatów może być problem, bo poprostu nie umiem
natomiast w rozklejaniu chętnie pomogę!
jeśli chodzi o fanty to przeszukam dzisiał całe mieszkanie,
gdyby coś się znalazło, to z kim mam się skontaktować w sprawie przekazania tych rzeczy?[/quote] z Sylwinką, wejdż sobie na dział bazarek i zobacz co mniej wiecej się tam wystawia a sylwinka robi bazarki dla psów które ja Kiwi Ola i Patia mamy pod opieką w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Internet mam w domu cały czas więc ogłoszenia mogę zamieszczać,
jedynie prosiłabym o gotowe teksty ogłoszeń,bo raczej nie mam talentu do pisania takich rzeczy:roll:
Do hotelu z przyjemnością pojadę, tylko nie mam pojecia gdzie to jest i jak tam trafić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zajączek']Do hotelu z przyjemnością pojadę, tylko nie mam pojecia gdzie to jest i jak tam trafić...[/quote]

Jedziemy do hotelu moim autkiem, jak masz czas do południa, a właściwie rano, to daj znać i jakoś się umówimy

Link to comment
Share on other sites

szukam domu dla chałatka
chałatek jest młodziutki, malutki, wywalony rzecz jasna :|
ma tymczas do polowy czerwca, narazie wyslalam zdjecie do kundla, moze pomoze...
ktos da rade zrobic allegro?

młody, niewielki, terierowaty psiak, zachowuje czystosc, daje sie wykapac i grzecznie chodzi na smyczy.

[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7060/dsc00192mm7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2427/dsc00195fh8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']zajączku, ma dla ciebie pierwsze zajecie :)
[URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL]
tutaj ejst chałatek ze szuka domu, zorbisz mu prosze allegro?
moze byc ten tekst :)[/quote]

spróbuję:razz:
nigdy jeszcze nie robiłam aukcji na allegro:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zajączek']Mam czas, w czwartek mogę jechać o każdej porze.
Tylko dajcie znać gdzie mogłabym do was dołączyć, mieszkam w okolicach Nowohuckiej.
I o ktorej?[/quote]



ooooo przez Nowohucką będziemy jechac. Jesteśmy umówione na godz. 8 rano u mnie w N.Hucie. Więc na Nowohuckiej będziemy jakies 15 minut potem

Link to comment
Share on other sites

W takim razie mogę czekać na przystanku Stoczniowców o 8.15:multi:
Może tak być?

Mam jeszcze takie pytanie - robie własnie allegro dla Chałatka i nie mogę tam wkleić zdjęć. Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak to się robi albo ewentualnie czy może być tak jak w większości aukcji na allegro, czyli najpierw opis a póżniej zdjęcia z miniaturkami?
Nie wiem czy warażnie to opisałam? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zajączek']W takim razie mogę czekać na przystanku Stoczniowców o 8.15:multi:
Może tak być?

[/quote]

A który to przystanek? Bo ja nie jeżdżę autobusami. Wiem tylko, że zaraz przy M-1 jest jeden przystanek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zajączek']Do M1 mam trochę daleko:roll:
Stoczniowców to jest trzeci przystanek po M1 (też na Nowohuckiej),jest to skrzyżowanie Nowohuckiej z ulicą Stoczniowców i Saską[/quote]

Drugi przystanek jest przy Sellgrosie, czyli Twój jest następny?

Link to comment
Share on other sites

ponawiam jeszcze raz prośbę...
[quote name='zajączek']
Mam jeszcze takie pytanie - robie własnie allegro dla Chałatka i nie mogę tam wkleić zdjęć. Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak to się robi albo ewentualnie czy może być tak jak w większości aukcji na allegro, czyli najpierw opis a póżniej zdjęcia z miniaturkami?[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']z Sylwinką, wejdż sobie na dział bazarek i zobacz co mniej wiecej się tam wystawia a sylwinka robi bazarki dla psów które ja Kiwi Ola i Patia mamy pod opieką w hotelu.[/quote]

Sylwinka bardzo cieszy z zaufania,co do bazarków:lol:
zbieram z Basią wszystko,co nadaje się do handlu!
W razie czego kontakt na PW.

PS.Ratujcie Nas z tym Borysem,bo sytuacja naprawdę poważna i nawet nie chce myśleć jakie mogą być scenariusze.
Jedno jest pewne ja nie chcę Go oddać:-(
Mały we środę jedzie o 9 rano na kastrację,a Filut we czwartek znów usypianie i oglądanie oka i powiek,no i szwy,Szelma znowu ciśnienie wysokie-a ja się chyba pochlastam!
PS2.Aguś wyślę Ci dziś jakieś pieniążki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwinka']Sylwinka bardzo cieszy z zaufania,co do bazarków:lol:
zbieram z Basią wszystko,co nadaje się do handlu!
W razie czego kontakt na PW.

PS.Ratujcie Nas z tym Borysem,bo sytuacja naprawdę poważna i nawet nie chce myśleć jakie mogą być scenariusze.
Jedno jest pewne ja nie chcę Go oddać:-(
Mały we środę jedzie o 9 rano na kastrację,a Filut we czwartek znów usypianie i oglądanie oka i powiek,no i szwy,Szelma znowu ciśnienie wysokie-a ja się chyba pochlastam!
PS2.Aguś wyślę Ci dziś jakieś pieniążki:loveu:[/quote]

co sie dzieje? ja nic nie wiem> gryzą się Twoje psy?

Link to comment
Share on other sites

oto allegro Chałatka
[URL]http://www.allegro.pl/item372381751_chalatek_szuka_domu.html[/URL]
proszę o sugestie co do wyglądu

zamieścilam też ogłoszenie na gumtree:
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Cha-atek-szuka-domu-W0QQAdIdZ53647334[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...