Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Tweety']mam na czwartek zarezerwowane 3 miejsca na darmową kocią sterylkę a kota tylko ... jednego. Nie ma ktoś czegoś do ciachnięcia, bo przepadnie:shake:[/quote]

a może 2 kotki od Pani co?
najwyżej po zabiegu wrócą na stare śmieci!
Chyba,że to chodzi o kotki,a nie kocury zresztą nie wiemy jakiej one są płci:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwinka']a może 2 kotki od Pani co?
najwyżej po zabiegu wrócą na stare śmieci!
Chyba,że to chodzi o kotki,a nie kocury zresztą nie wiemy jakiej one są płci:razz:[/quote]

ganc pomada, sztuka jest sztuka, płeć dowolna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwinka']to kiedy wyłapywać i czy klatkę pożyczysz?[/quote]

klatka jest u mnie w piwnicy, można je wyłapać jutro tak abym przed 20-stą odstawiła je do hotelu albo we czwartek rano, nie wiem jak pracujecie. Muszę dostarczyć je o 17:30 w czwartek na Złotego Wieku.
A jak maluszki? bo nadal mam wolny zaprzyjaźniony tymczas dla 1-2 sztuk

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']klatka jest u mnie w piwnicy, można je wyłapać jutro tak abym przed 20-stą odstawiła je do hotelu albo we czwartek rano, nie wiem jak pracujecie. Muszę dostarczyć je o 17:30 w czwartek na Złotego Wieku.
A jak maluszki? bo nadal mam wolny zaprzyjaźniony tymczas dla 1-2 sztuk[/quote]

no myślałam,że nie ma dla nich miejsca!
A mnie o nie chodziło,ale co za małe są?
To po klatkę może jutro byśmy wpadły po południu,jak odbierzemy doga z lecznicy.Zadzwonię po jakiejś 13 lub 14 żeby się dopytać:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwinka']no myślałam,że nie ma dla nich miejsca!
A mnie o nie chodziło,ale co za małe są?
To po klatkę może jutro byśmy wpadły po południu,jak odbierzemy doga z lecznicy.Zadzwonię po jakiejś 13 lub 14 żeby się dopytać:razz:[/quote]

czyli nadal mam dwie wolne kocie sterylki na czwartek, bo te od Sylwinki są za gówniarzowate;)

Link to comment
Share on other sites

a ja mam do wydania 3 13 dniowe kociaki...
takie jak w whiskasa

tweety, pomozesz?

w ferwozre jak uslyszalam ze sa małe kotki to od razu walnelam ze tzreba szybko sterylki robic ;)
potem uslyszalam ze maja po 13 dni ;)
aga - mam nadzieje na plakaty przed weekendem to ci podrzuce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']a ja mam do wydania 3 13 dniowe kociaki...
takie jak w whiskasa

tweety, pomozesz?

w ferwozre jak uslyszalam ze sa małe kotki to od razu walnelam ze tzreba szybko sterylki robic ;)
potem uslyszalam ze maja po 13 dni ;)
aga - mam nadzieje na plakaty przed weekendem to ci podrzuce.[/quote]

13-dniowe? a gdzie ich mamunia? przecież je trzeba jeszcze karmić:shake:

Link to comment
Share on other sites

w okolicach ul.Łokietka blaka sie duzy pies Od skrzyzowania przy kosciele Jadwigi, do Kauflanda,tory itp), w typie bernardyna ale bialy z czarnymi okularami i rudymi uszami,bardzo zagubiony i przerazony,wiem ze TOZ probowal i go nie zlapal,ja go widzialam,probowalam ale ucieka na duza odleglosc a tam ruch duzy jest.Mam nadzieje,ze wroci na pewien parking gdzie czeka jedzenie i dobry czlowiek.Pies jest okrutnie brudny i zaniedbany..
Bardzo podobny do naszej Berni ,jesli ktos ja kojarzy.....
Blagam rozgladajcie sie:(

Link to comment
Share on other sites

Czy je ktos chetny na aukcje psow na plantach krakowskich przy caffe zakopianka .
Kto ma pieska do adopcji mogłby przyjsć w niedzielę między godz,11 a 13 .
O akcji napisane jest w krakowskiej i dzienniku ,a dzisiaj ma Pani Magda powiedziec w kundlu ,może jakis piesek znajdzie domek .
Na akcji nie bedzie psow ze schroniska tylko beda dwa Tozwoskie i jedna moja Ruda z padaczka ,ktore ja przywoże .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']w okolicach ul.Łokietka blaka sie duzy pies Od skrzyzowania przy kosciele Jadwigi, do Kauflanda,tory itp), w typie bernardyna ale bialy z czarnymi okularami i rudymi uszami,bardzo zagubiony i przerazony,wiem ze TOZ probowal i go nie zlapal,ja go widzialam,probowalam ale ucieka na duza odleglosc a tam ruch duzy jest.Mam nadzieje,ze wroci na pewien parking gdzie czeka jedzenie i dobry czlowiek.Pies jest okrutnie brudny i zaniedbany..
Bardzo podobny do naszej Berni ,jesli ktos ja kojarzy.....
Blagam rozgladajcie sie:([/quote]

Zobacz na ten wątek:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110309[/URL]

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/3628/photo00ny1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1648/photo01bv7.jpg[/IMG]

może to być ona?

Link to comment
Share on other sites

pisze tu bo jestem w pracy ... potrzebna pomoc w znalezieu domu dla Judo ... .... im szybciej zmmieni własciciela tym lepiej, jego poptrzedni własciciel go niechce , i chyba zaczyna mysleć o tragicznytm dla Judo rozwiązaniu ...

link dop Judo jest w pierwszym poscie to ten porzucony w hotelu ON ....

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www2.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10233016#post10233016[/URL]


[SIZE=4]MORDECZKA WCZORAJ PRZYWIEZIONA DO KRAKOWA DO DOMU UCIEKŁA[/SIZE] :shake: , TO STARSZY PIES , WIDZIAŁAM JĄ PRZY PRZEKAZYWANIU, BARDZO SPOKOJNA, ALE LĘKLIWA ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...