Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='karusiap']Pomocy pilnie szuka piekna ,duuuza suka w typie Onka.Jesli nic sie nie znajdzie trafi do schronu:([/quote]


Karusia , jesli masz , ślij do mnie krótkie info o niej , jakies zdjęcie i tel kontaktowy . [email][email protected][/email]

Własnie wysłałam fajnemu panu listę duzych psiaków krak. do adopcji , posle też i ją a nóż , widelec :roll:

Link to comment
Share on other sites

moj kolega znalazł dzisiaj w mistrzejowicach zamarzającego psa w sniegu na uliczce w parku, juz spał na środku drogi, prawie zamarznięty.
pies starszy, wilkkowaty, kudłaty.
wygląda na zagubionego, chętnie się kładzie na kocyku, ma ładną sieśc i jest wyczesany.
taki misiu duzy, kudłaty,
bardzo zmęczony, teraz jest u mnie w garazu, najedzony, napojony i sie grzeje.

ktoś słyszał o zaginionym psiaku w hucie? to rejon tysiąclecia, mistrzejowic i złotego wieku.

[IMG]http://images35.fotosik.pl/47/0540c8f7ae85cef9med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']moj kolega znalazł dzisiaj w mistrzejowicach zamarzającego psa w sniegu na uliczce w parku, juz spał na środku drogi, prawie zamarznięty.
pies starszy, wilkkowaty, kudłaty.
wygląda na zagubionego, chętnie się kładzie na kocyku, ma ładną sieśc i jest wyczesany.
taki misiu duzy, kudłaty,
bardzo zmęczony, teraz jest u mnie w garazu, najedzony, napojony i sie grzeje.

ktoś słyszał o zaginionym psiaku w hucie? to rejon tysiąclecia, mistrzejowic i złotego wieku.[/quote]

Kiwi jejku ja mam nadzieję, że właściciel się znajdzie.. mamy nadal długi w hotelu i jeśli się nie znajdzie właściciel ten kolega Twój musi pomóc w szukaniu źródeł gotówki..bo ja naprawdę nie wiem jak organizować kasę na dłuższą metę.. wszystko co mogłam dałam na bazarek .. oprócz Pani Leji (100 miesięcznie) nie mamy żadnej stałej pomocy.. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Kminek już w nowym domu.:multi:[/quote]
tamara zewzgledu na to iz wczoraj wrocilam poźno nie przegralam zdjec ale dzisiaj aparat zabralam do pracy i jedno zdjecie zdazylam ci wyslac reszte jak tylko znajde chwilke wolna.

co prawda nie sa najlepszej jakosci ale niestety Kminek jest bardzo ruchwliwy ,pchal sie tylko do mnie , a ja niemoglam jedna reka mu robic zdjec .dopiero potem pan go przekupil mieskiem i na chwilke mnie zostawil w spokoju
dzwonilam juz do pans;)twa ,Kminek spal z pania ,a pan gryzie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]BARDZO WAZNE UWAGA!!!!!!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]dostalam od basiagk:[/COLOR][/B]
[I] sa ludzie z Tarnowa którzy mają chrapkę na szczeniaka bullka z krakowskiego schronu a to są prawdopodobnie ludzie od walk i rozmnażania, szukają amstaffów i rottków itp. Miałam nieprzyjemnośc być u nich na wizycie przedadopcyjnej. Ludzie młodzi, prawdopodobnie dzwini dziewczyna Andżelika koncówka numeru..... 225. [/I]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Bookman Old Style]UWAGA![/FONT][/B]


[B][FONT=Bookman Old Style]W Nowy Rok w Krakowie Bieżanowie Starym [/FONT][/B][B][FONT=Bookman Old Style]uciekł w kierunku ul. Wielickiej[/FONT][/B]
[B][FONT=Bookman Old Style]przestraszony odgłosami petard piesek –czarny mieszaniec podpalany.[/FONT][/B][B][FONT=Bookman Old Style] Wysokość ok. 35-40 cm, wysokie łapki, szczupłej budowy, długi ogonek. Na szyi ma skórzaną obrożę.[/FONT][/B]


[B][FONT=Bookman Old Style]Wabi się Czarek. Ktokolwiek go widział proszony jest o wiadomość pod nr [/FONT][/B]

[B][I][FONT=Bookman Old Style]609-489-470 lub 693-124-644.[/FONT][/I][/B]

[B][FONT=Bookman Old Style]Za pomoc w odnalezieniu czeka [/FONT][FONT=Bookman Old Style]nagroda ![/FONT][/B]



[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']Może ktoś zna dobrego weta w Warszawie .....[/quote]


Klinika w Warszawie na Powstanców śląskich - Prof. Sterna.. Operował mojej mastince Emmie zerwane wiązadło krzyżowe - jest najlepszy w Polsce..

Tel. do kliniki 022 638 39 14

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap'][COLOR=red][B]UWAGA[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Prosze rozgladajcie sie:[/COLOR]
przedstawiam sprawę zaginięcia Czarka:
Piesek uciekł w Nowy Rok w starym Bieżanowie z ul. Ślósarczyka w kierunku ul. Wielickiej. W zał. przesyłam ogłoszenie które rozlepiliśmy w okolicy, zgłosiłam zaginięcie w schronisku na Rybnej, wysłałam ogłoszenie do programu Kundel Bury i Kocury - nie wiem co jeszcze mogę zrobić? To jest jakiś koszmar. Będę wdzięczna za każdą pomoc!!!

Czarek jest nieufny, boi się petard, ale jak był zziębniety i głodny może dał się przytulić.


pozdrawiam
Aleksandra Bratek
tel. 693-124-644

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/46/772fff26de22e123.jpg[/IMG][/URL]

czarny ,podpalany kundelek na wysokich lapkach,w skorzanej brazowej obrozce!ma 11 lat!![/quote]

wczoraj na alejach na wysokości placów inwalidów widziałam podobnego pieska.. jechałam autkiem, zaparkowałam i wróciłam, ale go już nie znalazłam.. był do niego podobny i pomyślałam właśnie, że to może on..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']panstwo nie zmienia zdania? przeciez jak kotek nie wychodzi, to ryzyko zarazenia jest minimalne[/quote]
watpie,dzis kolezanka spytala ta osobe jak kicia, a ona ze sytuacja robi sie co raz bardziej naglaca i jak nic nie znajdzie to w weekend odwozi kota....nie chce mi sie nawet pisac co mysle na ich temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']watpie,dzis kolezanka spytala ta osobe jak kicia, a ona ze sytuacja robi sie co raz bardziej naglaca i jak nic nie znajdzie to w weekend odwozi kota....nie chce mi sie nawet pisac co mysle na ich temat[/quote]


a to nie wiedzieli, ze beda kiedys mieli dzieci jak brali do domu kota? :angryy::angryy:
zabic to malo:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']watpie,dzis kolezanka spytala ta osobe jak kicia, a ona ze sytuacja robi sie co raz bardziej naglaca i jak nic nie znajdzie to w weekend odwozi kota....nie chce mi sie nawet pisac co mysle na ich temat[/quote]

Karusiu, zapytaj czy kicia szczepiona jest regularnie przeciwko panleukopenii, niech Pani zajrzy do książeczki, dobrze?
nie może mi wyjść z głowy, biedna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='noemik']Karusiu, zapytaj czy kicia szczepiona jest regularnie przeciwko panleukopenii, niech Pani zajrzy do książeczki, dobrze?
nie może mi wyjść z głowy, biedna.[/quote]
dziewucha powiedziala ,ze nie wie co to jest wiec nie wie czy szczepiony na to,no nic tylko wyc:angryy:
jutro moja znajoma kazala przyniesc ksiazeczke do pracy to sama sprawdzi...ehhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']dziewucha powiedziala ,ze nie wie co to jest wiec nie wie czy szczepiony na to,no nic tylko wyc:angryy:
jutro moja znajoma kazala przyniesc ksiazeczke do pracy to sama sprawdzi...ehhh[/quote]
ręce opadają.
karusiu, czekam na wieści.
będę myśleć dalej.
na myśl o schronisku wszystko mi się w środku wywraca.
:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']osz cholera!!!!!!!!
właśnie miałam telefon od tej babki,, chyba od niej, bo tez ta końcówka.. pytała o Parysa... powiedziałam, ze jak nie uda się jej zdążyć na Parysa, to mogę jej załatwić innego amstafa ..... bardzo chętna była, mówiła że ma małe dziecko ....
Ciekawe czy to ta??.. masz jej cały numer???[/quote]
Asia napisz do basiagk,ona ma chyba caly

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...