Jump to content
Dogomania

Suczka Tosia po sterylizacji aborcyjnej na DT u Ginn. Już w nowym domku w Krakowie!


aagataa8

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='azalia']Jak się czuje Tosia?Czy ona zostanie Tosią?[/QUOTE]
A to jest gdzieś wspomniane, że ona Tosia sie zwie?:eviltong: z tego co widzę, Ania102 napisała, że została nazwana Warka przez to, że przy barze o takiej nazwie była, ale będzie jej wybierane imię :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Tosia do niej pasuje:) Niech bedzie:)
Tosia w nocy płakała, jak Angela do niej wstawała to usypiała jej na nogach i przez jakiś czas była spokojna a później znowu płakała. Ona wogóle bardzo jest za człowiekiem i widać, że ogromnie go potrzebuje. W poniedziałek też skomlała pod pubem.
Dzisiaj była już siusiu. Nie dała sobie założyć obrozy.
Zastanawiam się jakie były wcześniej jej losy? Czy została wyrzucona czy rzeczywiście była u poprzedniego hycla? Nie wiem.
W każdym razie po krótkim poznaniu Tosi wiemy, że potrzebuje domu, który da jej dużo miłosci.

Link to comment
Share on other sites

bidulka...tak strasznie mi szkoda tych suczek ,ktore wlasnie przeszly sterelke aborcyjna..bo one pewnie tam jakis instynkt juz w tej ciazy maja...
W ogole to powinien byc obowiazek sterylizacji/kastracji psow. Np biorac psa ze schronu , powinien byc okreslony czas na przeprowadzenie steryölizacji-np do miesiaca.pozniej kontrola-jesli suka niewysterylizowana to kara.pienieznia..ehhh

Link to comment
Share on other sites

Tosia w kontakcie z człowiekiem prawie caly czas okazuje pokorę i skruchę,myślę nawet ,że strach.Ciągle popiskuje.Bardzo chwycila mnie za serce. To wspanialy psiak ,myślę ,że bardzo wiele juz w życiu przeszła. Oby szybko znalazła wspaniały domek. Niestety nie możemy jej zatrzymać zbyt długo na tymczasie. I naprawdę jest mi z tego powodu bardzo przykro.Deklaruję 50 zł miesięcznie na hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Ona mi trochę przypomina kielecką Rudzię ze schroniska. Trochę trwało szukanie domku, ale z tego co mi wiadomo trafiła super.Była podobna do poprzedniej suczki gościa. Miała mu wszędzie towarzyszyć, ryby i grzyby i takie tam....;)
Mam nadzieje,ze Tosi tez się tak trafi. Na razie niech wraca do formy.
Fajnie BozenaG,ze dałaś jej tymczas po sterylce i jeszcze wsparcie finansowe.:p
Kazdy z nas ma jakies ograniczenia i choć żal, to niestety nie wszystkim można pomóc tak jak by sie tego chciało.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Oj żal bardzo i suni i szczeniaków,bo przecież one też by chciały żyć.[/QUOTE]

Tak samo by chciało żyć dziesiątki tysięcy tych, które juz są na tym świecie, a które giną wywalane w lasach, na parkingach, umierają w schroniskach, tak,że trochę zdrowego rozsądku trzeba jednak zachować.

Link to comment
Share on other sites

Z odwiedzin u Tosi:

[URL=http://img708.imageshack.us/i/sta40015.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3433/sta40015.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img52.imageshack.us/i/sta40019.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2769/sta40019.jpg[/IMG][/URL]

Tosia ma się dobrze, nadal popiskuje, łasi się.
Jest pod czułą opieką Angeli:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za banerek megi345:)

Pan z pubu zareklarował się na 100 zł/ miesięcznie na Tosię:) Agatko właśnie z nim rozmawiałam i jak najbardziej to jest pewne to wpisz go na stałą- pan Arek.
Dziękujemy serdecznie.

W takim razie brakuje nam jeszcze 100 zł miesięcznie...Któraś cioteczka może jeszcze się zadeklarowac?

Link to comment
Share on other sites

Podrzucam dziewczynę. Angela u której jest teraz Tosia mówi do niej Hania, bo ma swoją Tosię. Mi się podoba Tosia i zdecydowałyśmy tu wspólnie, że tak zostaje ale Hania też w sumie pasuje, a Angela się uparła na Hanię...
Tylko imie Hania dosyć popularne wśród kobiet, więc nie wiem czy kogoś nie urazi. Co myslicie?

Prosimy jeszcze o deklaracje stałe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...