Jump to content
Dogomania

Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)


What May NN

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asikowska']może hotelik Raszka 10 zł za dzień plus karma
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29.Wolne-2-miejsca-w-domu-i-2-w-kojcach/page4[/URL][/QUOTE]

Przejrzałam bardzo pobieżnie wątek, bo teraz nie mam czasu dokładniej, ale z tego co zrozumiałam, to szukacie miejsca w domu? U mnie w domu w tej chwili pełno. Możliwe, że na dniach jedno miejsce się zwolni - ale w kojcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']Przejrzałam bardzo pobieżnie wątek, bo teraz nie mam czasu dokładniej, ale z tego co zrozumiałam, to szukacie miejsca w domu? U mnie w domu w tej chwili pełno. Możliwe, że na dniach jedno miejsce się zwolni - ale w kojcach.[/QUOTE]

Chciałabym w domu z uwagi na to że w zamkniętym kojcu Nes się kręci w kółko. To jest pies bardzo spokojny bez żadnej agresji do ludzi i zwierząt. Wyciągnięcie ze schronu
nie ma sensu, bo w naszym schronie nie ma pod tym względem źle. Emiś czy będziesz miała miejsce w domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']Do domu biorę tylko małe psiaki, zmieni się to dopiero po zakończeniu rozbudowy domu, ale to jeszcze kawał czasu :([/QUOTE]
Bardzo Nes potrzebuje Tymczasu w domu, pieniądze są tylko DT brak.

[B]Czy może wiesz kto ma warunki by wziąść na DT Nesa? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']Przydałby się inny tytuł wątku, bo Nes pilnie szuka choćby domowego DT, a nie deklaracji jak rozumiem.
Może spróbować ogłoszeń w gazecie piątkowej/sobotniej? Mam zrobić ogłoszenie? :niewiem:[/QUOTE]

Masz rację napiszę do What May NN by zmieniła tytuł. Ogłoszenie by się Nesowi przydało Może w końcu szczęście się do niego uśmiechnie. Dzięki z góry. Zdjęcia i tekst mogę przesłać. Tylko przypomnij mi swój adres mailowy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...