Jump to content
Dogomania

SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !


toyota

Recommended Posts

Słuchajcie moze pociagiem?

wadercia (tel. 607 918 091 lub prv) od pażdziernika będzie jeździć na trasia Olsztyn-Gdańska w czwartki lub piątki a powrót sobota lub niedziela. Może dowozić zwierzę pociągiem do 250 km - dalsza podróż za zwrot kosztów za bilet na dodatkowym odcinku
Nie wiem czy teraz jezdzi, ale mozna zapytac chyba ze sunia nie nadaje sie do jazdy pociagiem.
Gdyby wadercia nie mogła to zapytajcie Szalonego kota zawsze to taniej.....

Link to comment
Share on other sites

Daśka rozumiem Cię z 100% ale proszę nie odwoź sunie do schronu, wiem,że nastawiona byłaś na coś innego ale psiak nie jest tu nic winny
Swoją drogą sunia ma zagwarantowną opłatę za 1 msc hotelowania czy Toyota szukasz na potem jakiegoś zabezpieczenia pieniężnego? Żeby się nie okazało,że za msc nad sunią znowu będzie wisiało widmo schronu.
Toyota bardzo cenię to co robisz ale wybacz w stosunku do Daśki zachowałaś się przeokropnie
A potem ludzie się dziwią,że BDT coraz mniej


Z tego co patrzyłam z Żukowa do Słupska jest niecałe 100 km, pociągiem taką trasę można zrobić od 2,5 do prawie 4 h zależy od pociągu
Napiszę do paru osób z tamtych okoli czy bynie pomogły
Ty Toyota proszę napisz do osób które na mapie pomocy dogo oferowały pomoc w transporcie, może ktoś się zlituje
[URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=204"]Viz[/URL]
[URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=277"]talib1985[/URL]
[URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=347"]Małgorzata 40[/URL]
[URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=425"]Betbet[/URL]
i tu cała lista
[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=1&region=11[/url]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hotelik nie znajduje sie w Słupsku pare kilometrow dalej Kasia to wspaniały człowiek sunia bedzie miała raj.
Do Małgorzaty 40 nie piszcie jest zagranica
Do Betbet tez nie zrobiła sobie urlop od dogo.
Troche osob jest na mapie pomocy trzeba pisac tylko zobaczcie kiedy ostatni raz byli na dogo,bo bez sensu pisac jak sie nie udziela.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Słuchajcie moze pociagiem?

wadercia (tel. 607 918 091 lub prv) od pażdziernika będzie jeździć na trasia Olsztyn-Gdańska w czwartki lub piątki a powrót sobota lub niedziela. Może dowozić zwierzę pociągiem do 250 km - dalsza podróż za zwrot kosztów za bilet na dodatkowym odcinku
Nie wiem czy teraz jezdzi, ale mozna zapytac chyba ze sunia nie nadaje sie do jazdy pociagiem.
Gdyby wadercia nie mogła to zapytajcie Szalonego kota zawsze to taniej.....[/QUOTE]

jest kilka problemów z pociągiem
nie ma z Żukowa bezposredniego połączenia ze Słupskiem,są pociągi z przesiadką w Gdyni Głównej
jest połączenie z Gdańska,ale do Gdańska musiałabym jechać pksem
ale największy problem,to to,że sunia nie jest przyzwyczajona do kagańca
jedyne kagańce jakie mam w domu to materiałowe dla rottwailerra i dla owczarków,które w razie potrzeby zakładam u wet
założyłam Suni owczarkowaty materiałowy kaganiec,żeby zobaczyć jaka będzie reakcja,ale ona zaczęła go natychmiast ściągać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Napisałam do kilku osob z Gdanska zobaczymy co odpisza..

Itsake,Litterka,Pineska

Jakby co to do Gdanska mogłabys ja podwiesc?[/QUOTE]

Nie wiem nie mogę się dodzwonić do Sabiny.To jedyna osoba,która z Żukowa być może mogłaby mnie podwieźć
Jestem też gotowa pokryć koszty dojazdu z Gdańska do Żukowa po Sunię
Do pksu raczej bez kagańca mnie nie wpuszczą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Nie wiem nie mogę się dodzwonić do Sabiny.To jedyna osoba,która z Żukowa być może mogłaby mnie podwieźć
Jestem też gotowa pokryć koszty dojazdu z Gdańska do Żukowa po Sunię
Do pksu raczej bez kagańca mnie nie wpuszczą[/QUOTE]

Rozumiem czekam na wiadomosci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Daśka rozumiem Cię z 100% ale proszę nie odwoź sunie do schronu, wiem,że nastawiona byłaś na coś innego ale psiak nie jest tu nic winny
Swoją drogą sunia ma zagwarantowną opłatę za 1 msc hotelowania czy Toyota szukasz na potem jakiegoś zabezpieczenia pieniężnego? Żeby się nie okazało,że za msc nad sunią znowu będzie wisiało widmo schronu.
Toyota bardzo cenię to co robisz ale wybacz w stosunku do Daśki zachowałaś się przeokropnie
A potem ludzie się dziwią,że BDT coraz mniej

[/url][/QUOTE]


Jeśli chodzi o zabezpieczenia pieniężne to mamy na razie moją deklarację 20 zł/ miesiąc, mojej siostry 20 zł/ miesiąc i mojej Mamy 30 zł/ miesiąc.


O tym, że daśka nie ma sprawnego samochodu dowiedziałam się parę dni temu, a że nie ma prawa jazdy -wczoraj. Co ja mogę na to poradzić mieszkając 150 km od niej ?
Ja mam mały samochód, w którym wożę psy na tylnej kanapie. 2 razy towarzyszył mi w podróży CajusJB, ponieważ niektóre psy próbują skakać po mnie podczas jazdy. Poza tym w dłuższą trasę ok. 500 km jest bezpieczniej, gdy jedzie się z osobą towarzyszącą.


Sonia również próbuje skakać w aucie. Do daśki wiozłam ją z TZ i trzymałam ją na smyczy siedząc na tylnej kanapie. W ten weekend jestem sama z dzieckiem w domu i 6 psami w odległości 150 km od DT. Czy ja jestem jedyną osobą do rozwiązywanie wszystkich problemów, o których dowiaduję się w ostatniej chwili ?


Sądziłam, że jeśli można zawieźć sunię do schroniska, to i można do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Toyota gdzie dokładnie jest hotelik Kasi ja zapomniałam wiem,ze to niedaleko Słupska.

[B][COLOR="#ff0000"]Napisała do mnie Kaja 2020[/COLOR][/B]

Jeżeli chodzi o cenę to najchętniej bym przewiozła za free, ale niestety ostatnio nie jestem za bardzo przy kasie. pokrycie kosztów paliwa to około 50 zł. Wyjdzie trochę więcej niż 50 ale mniejsza z tym... mogę zabrać ją we wtorek?

Jezeli moze byc to tel.podam na pw i wtedy dogrywajcie szczegoły moge połowe dołozyc do transportu wiecej nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

to świetna wiadomość
toyota prosiłaś mnie,żebym zaszczepiła sunię i że oddasz mi za to pieniądze.Koszt szczepienia na wsciekliznę wynosi 25 zł.Jeżeli to co mówiłas jest aktualne,to te pieniądze przeznaczę na dojazd do hoteliku.
Muszę poczekać,aż Adam wstanie i z nim porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Daska nie moge Ci wysłac pw z nr.Kaji zebyscie dogadały szczegoły.
Zadzwoncie do Kasi ze sunia przyjezdza zeby wiedziała.
Jak sunia w samochodzie moze trzeba załatwic specjalne pasy dla psow,albo kontenerek zeby Kaja nie miała problemow w czasie jazdy.
Szybko czysc skrzynke i dzwon cioteczka pisała ze nieraz nie odbiera tel.lepiej wszystko wczesniej załatwic.

Link to comment
Share on other sites

Ja z sunią jechałam kilka kilometrów w jedną i drugą stronę do domku ,który sobie z nią nie poradził,leżała sama z tyłu i była grzeczna,jednak nas już znała i to był kurs 10 minutowy.
Mam transporter i mogę użyczyć,ale on jest duży,jednak na tylnie siedzenie do punto się zmieścił,kiedy Sarę z Obornik zabierałam.
Sabina ma starego golfa i nie ma drzwi z tyłu,więc do niej sie nie zmieści,więc nie mam jak go do Gdańska dostarczyć:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Daska cioteczka przyjedzie do Ciebie chcem Ci wysłac nr.tel. zebys dograła szczegoły,a nie moge wysłac pw[/QUOTE]

nie wiem dlaczego wyczyściłam pw
może smsem mój nr 666317028 lub mailem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tylko muszę to jakoś dogadać,ponieważ ja we wtorek o 9 tej wyjezdżam do pracy i jestem w domu o 19 tej
ewentualnie puśc sygnał,ja oddzwonię i podasz mi Cioteczko nr

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesteście kochane:):):)
Sorka, że podpytam, ale leżymy z transportem szczeniaka z Łodzi do Cedyni, ludzie czekają już 3 tydzień i się nie wycofali, a my z 5-tką rosnących maluchów tkwimy!!!!! Czy znacie kogoś kto ewentualnie na takiej trasie bywa????? Błagam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Jeśli chodzi o zabezpieczenia pieniężne to mamy na razie moją deklarację 20 zł/ miesiąc, mojej siostry 20 zł/ miesiąc i mojej Mamy 30 zł/ miesiąc.


O tym, że daśka nie ma sprawnego samochodu dowiedziałam się parę dni temu, a że nie ma prawa jazdy -wczoraj. Co ja mogę na to poradzić mieszkając 150 km od niej ?
Ja mam mały samochód, w którym wożę psy na tylnej kanapie. 2 razy towarzyszył mi w podróży CajusJB, ponieważ niektóre psy próbują skakać po mnie podczas jazdy. Poza tym w dłuższą trasę ok. 500 km jest bezpieczniej, gdy jedzie się z osobą towarzyszącą.


Sonia również próbuje skakać w aucie. Do daśki wiozłam ją z TZ i trzymałam ją na smyczy siedząc na tylnej kanapie. W ten weekend jestem sama z dzieckiem w domu i 6 psami w odległości 150 km od DT. Czy ja jestem jedyną osobą do rozwiązywanie wszystkich problemów, o których dowiaduję się w ostatniej chwili ?


Sądziłam, że jeśli można zawieźć sunię do schroniska, to i można do hotelu.[/QUOTE]

Toyota przeklejam Twój wpis z akcji sterylizacji,żeby wszyscy mogli zobaczyć od kiedy tak naprawdę wiesz o stanie mojego samochodu,póki co reszty wyciągać nie będę,kazdy oceni to na swój sposób...............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...