Jump to content
Dogomania

Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku


Karolcia_ko5

Recommended Posts

Bazarek dla Adasia:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218435-Ciuszki-dla-pa%C5%84-i-pan%C3%B3w-na-behawioryst%C4%99-dla-Adasia?p=18085396#post18085396[/url]

Zapraszam wszystkie cioteczki do podnoszenia bazarku, no a może ktoś sobie coś wypatrzy dla siebie :)

Link to comment
Share on other sites

W pierwszej kolejnośći podziękuje terrce za bazarek, jeśli ktoś jeszcze jest w stanie jakiś dla niego zrobić to było by świetnie! ;)
Druga sprawa napisałam do hotelu w Jeleniej Górze w jego sprawie czekam na odzew.

No i wpłynęła deklaracja 150 zł od Caroline! Dziękuje! Jestem bardzo wdzięczna.
W tym momencie otwiera się dla niego furtka szczęścia! I ja dopilnuje by ten pies trafił w dobre ręcę!!!
Dziękuje wszystkim! Bez Was nie dało by rady.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='si_bcw']Dominika, która deklarowała 50zł-wpłaty na Rocha, deklaruje chęć pomocy innemu psu, zaproponowałam Adasia, nie wiem jeszcze czy w takiej wysokości
jestem zszokowana postępem, gratuluję! i trzymam kciuki za chłopaka[/QUOTE]

Będzie super jak się zdecyduje.
No i nie wiem jeszcze jaki dokładny koszt w tym hotelu za jeden miesiąc, jak tylko się dowiem dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u Adasia. Może to wydawać się oczywiste, ale dziś mogę stwierdzić, że Adaś po prostu był bity smyczą przez jakiegoś ............................. :angryy: :angryy:

Z lepszych wieści, prócz tego, że wchodzi pod nogi to jest ok. Byliśmy na spacerku, bez problemu wszystko, po wyjściu z boksu zero burku....
Nawet rozdawał dziś buziole ;-) Ale niestety tylko mi :oops:
Ag czemu nie chciałaś buziola od Adasia co ? ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Też się zakochałam w Adasiu:) on zawładnął moim sercem! chciałabym go zaadoptować ale nie mogę:placz:.Mam psa i trzy koty(miałam cztery koty,jeden znalazł domek) Trzymam kciuki za Adasia. Jest piękny,cudowny.Niestety nic nie mogę teraz zadeklarować,gdyż płacę za hotel Cezara 400 zł.Karolina jesteś niesamowita:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Ag czemu nie chciałaś buziola od Adasia co ? ? :diabloti:[/QUOTE]

Na pierwszej randce z przyzwoitkami to tak nie bardzo... ;)
Adaś był bity na pewno, na widok smyczy robi się bardzo niepewny i spięty. Jest jeszcze nieufny, ale bez problemu nas obwąchał, była radość, próby zdominowania Karolci, buziaki i straszne pchanie się pod nogi.
Po tym jak Adaś mnie pogryzł i rzucał się na kraty jak przechodziłam obok, patrząc dziś na niego na spacerze, jak macha ogonem i obserwuje wszystko co się dzieje wokół niego na zewnątrz z radością - stwierdzam, że to inny pies. Karola odwaliła kawał dobrej roboty, mimo młodego wieku wielu ludzi może się od niej uczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Nasza wolontariuszka, która pragnie wychodzić z Adasiem na spacery przygotowała mu dzisiaj porcję jedzenia domowego. A Adaś tak się odwdzięczył, że przez kraty złapał ją za kurtkę, szarpał i nie chciał puścić. Na mnie się oczywiście tradycyjnie rzucał, za to widziałam, że uwielbia naszego wolontariusza (starszy pan), który przez kraty mógł z nim robić co chce. W ogóle na mężczyzn w schronisku łagodniej reaguje. Pokora czy radość z poprzedniego domu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...