Jump to content
Dogomania

Pixie (teraz Luna) w DS, Dixie (teraz Sasza) ma dom, za który trzymamy kciuki!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpadam na chwilę. Wprawdzie Arnold ma swój wątek, ale już od ponad półtora roku jest u nas, więc wątek nieużywany - i dobrze! Donoszę, że wczoraj miał operację na SGGW. Sam Profesor Galanty z ekipą studentów go operował. Arnoldzik wszystko dzielnie zniósł, był podobno bardzo grzeczny i nawet go polubili. Odjajczony, czerniak ucięty, przerzutów nie ma. Czuje się dobrze, tylko kołnierz mu przeszkadza, bo ślepy i tłucze się po ścianach. Ale to minie. Pozdrawiam psiaki i Cioteczki, bo nadal nie mam komputera (remont).

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie chauwa, Dixie dojechała !!! nie chciała się odkleić od wujka Jaduna :roll:. Dixolek przywitał resztę psiaków groźnym warczeniem i pokazaniem ząbków :mad:. Teraz Dixolek jest oddzielony w pokoiku i rozpocznie się stopniowe poznawanie reszty stada. Jest najmniejsza w stadzie. Chauwa wieczorkiem napisze na wątku jak poszło.

Link to comment
Share on other sites

Uff, jeśli chodzi o Arnolda! Tylko biduś musi być straszny z tym kołnierzem :( Oby przepisowe dni do zdjęcia szwów minęły jak najprędzej!

U Dixola malusie uff, że podróż już ma za sobą. Na większe jeszcze muszę poczekać do wpisu Chauwy ;) Biedny Dixik, sądził, że może Judan to już wreszcie JEJ CZŁOWIEK!... :(
Będzie dobrze, psiaki u Chauwy fajne i zabawowe, więc to tylko kwestia czasu jak zaczną razem biegać.
Najmniejsza?!?!?! Mniejsza od Kiko?!?!?!? Niemożliwe!

Link to comment
Share on other sites

Dostałam podsumowanie wydatków od Sylwiaso:
- za hotelowanie Pixie w grudniu (2 dni) = 13 zł
- za hotelowanie Dixie w grudniu (13 dni) = 87 zł
- za szelki = 34 zł
- za kubraczek posterylkowy dla Pixie = 25 zł
- za lek Cerenie dla Pixie = 30 zł
- za lek Cerenie dla Dixie = 30 zł

Razem do zapłaty = 219 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dixi przybrała pozycje obserwatora.
Pokazywanie uzębienia minęło w niepamięć.
Zjadła kolacje z reszta grupy w postaci suchej karmy.
Jest trochę spłoszona nowa sytuacja ale myślę, że po dzisiejszej nocy będzie szaleć z moimi łobuzami na całego.
Żaden z moich tymczasowiczów nie pokazał jej zębów wiec jest lepiej niż się spodziewałam, chyba zrozumiała, że nic jej u nas nie grozi :)

Link to comment
Share on other sites

a to dzisiejsze fotki z Lasku Brzozowego - rano jeszcze niczego nie świadoma

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/344ae3d27c5966ff8285259bf1154e23,12,19,0.jpg[/IMG]

a tu już wiedziała, że gdzieś jedzie, ale nie wiedziała do końca gdzie, zobaczcie jak Sylwie zegnała...

[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c2b123b4fac95aa1b1d8c4b534e32890,12,19,0.jpg[/IMG]

ciesze sie, że już jej dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...