Jump to content
Dogomania

Pixie (teraz Luna) w DS, Dixie (teraz Sasza) ma dom, za który trzymamy kciuki!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żeby się tylko do wizyty ktoś szybko znalazł, zanim Pan straci cierpliwość i poszuka innego psiaka. Dziś, ze znalezieniem osoby wizyty w centrum Warszawy był nie lada problem :(
Trzeba wziąć ankietę i "przerabiać" punkt po punkcie - nie ma się czego bać! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Przygotowałam sobie listę 14 pytań, żeby o niczym nie zapomnieć ;)[/QUOTE]

Nie zapomnij długopisu, żeby "odhaczać"! :) O 19-tej połączę się duchowo z Pruszkowem - będzie dobrze!!!!
A że świat mały, wiadomo nie od dziś... Tym razem jego "małość" może się okazać baaaaaaaaardzo przydatna ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki więc tak, są 3 koty, w tym jeden uratowany i świnka morska. Najdłużej jest kot koło 7 lat u nich. Wszystkie koty są wysterylizowane. Koty wyglądają na zadbane. Jest kuwetka i przyczepiony drapak w przedpokoju. Ich koty są nie wychodzące. Mieszkanie jest ich. Są 2 osoby dorosłe i dziewczynka 9-cioletnia. Dixie byłaby max 8 godzin sama. Pani ma nienormowany czas pracy. Poinformowałam Państwa że Dixie ma być szczepiona na wściekliznę i wirusówki. Państwo są świadomi, ze mogą być zniszczenia w domu i nasiusianie. I podejrzewają, ze jeden z kotów też będzie posikiwał. Spacery sa planowane 3 razy dziennie, pan ma poranne wstawanie. Pani powiedziała, że na czas wakacji jak będą jeździć po Polsce to Dixie będzie jechać z nimi. Jak nie to będzie pod opieką teścia, który tez ma psy. Państwo są chętni w niedzielę pojechać do Dixie i ją zobaczyć jak zaiskrzy to chcieli by ja zabrać ze sobą. Pani pracuje w Warszawie i po pracy by jechali do chauwy. Ja oczywiście tez tam bym była. Pani chce uczyć Dixie podstawowych komend. Pan chciał adoptować owczarka niemieckiego, a Pani chciała małego psiaka. Wreszcie stanęło na psiaku średnim. Dixie została wypatrzona przez Panią. Pani pytała się, czy tylko jedno ucho stawia Dixie do góry.

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że to wszystko brzmi bardzo rozsądnie i obiecująco. Choćby fakt, że Państwo chcą jechać i poznać Dixie, a nie oczekują "dostawy pod same drzwi" też mnie przekonuje i jest plusem dla domku.

Kciuki zaciśnięte do białości!

Edek - wielkie dzięki za wizytę (dzielna Dziewczynka :)) i za niedzielny wypad.

Jestem dobrej myśli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...