Jump to content
Dogomania

Pudel Kajo: cena życia=cena miesiąca. aktualne rozliczenia str35 post 867


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdajedral']No właśnie proszę też o info do którego dnia mam wpłacać za Kajo i jaką kwotę konkretnie???[/QUOTE]

kwota to jest 5 zł za dzień plus 50 zł za karmę, czyli za listopad będzie 250 zł, jakoś tak pod koniec miesiąca zgodnie z umową.

przypominam o potwierdzeniu opłaty za październik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']kwota to jest 5 zł za dzień plus 50 zł za karmę, czyli za listopad będzie 250 zł, jakoś tak pod koniec miesiąca zgodnie z umową.

przypominam o potwierdzeniu opłaty za październik.[/QUOTE]

tja...znowu ;)
5 x 30 to jest 150 + 50 na karmę to 200......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaRe']Przepraszam, że dopiero dzisiaj, wczoraj mnie dogo wywaliło:
kasa za październik doszła, dziękuję[/QUOTE]

dziękuję, czyli z mojej strony jest rozliczone wszystko.

[quote name='AniaRe']tja...znowu ;)
5 x 30 to jest 150 + 50 na karmę to 200......[/QUOTE]

nie wiem, uparcie coś innego ubzdurało mi się w głowie... przepraszam :) a co najciekawsze za każdym razem poprawia mnie osoba na korzyść, której się mylę.... haloooo a gdzie reszta osób zainteresowanych :)

[B]magdajedral czyli 200 zł za listopad[/B] :)

Kajo nie ma sierści? tylko wełnę? chodzi o to, że jest psem nieuczulającym dla osoby, która ma uczulenie na sierść?

a może znalazłybyście kawałek miejsca w podobnej cenie dla dwóch małych suniek? adopcyjnych bardzo i bez problemów z gryzieniem?

Link to comment
Share on other sites

Dziś znajoma odnowi gumtree dla Kajo.
Co do tego jedzenia - to ja niestety teraz jestem kompletnie spłukana więc nie dam rady kupić tego Brita, kurcze a to by się opłacało bo Brit Adult 15kg za niecałe 78zł czyli miesiecznie karma by kosztowała 20 zł a więc to 30 zł oszczędności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Dziś znajoma odnowi gumtree dla Kajo.
Co do tego jedzenia - to ja niestety teraz jestem kompletnie spłukana więc nie dam rady kupić tego Brita, kurcze a to by się opłacało bo Brit Adult 15kg za niecałe 78zł czyli miesiecznie karma by kosztowała 20 zł a więc to 30 zł oszczędności...[/QUOTE]

no pewnie, tylko jak to załatwić?

Link to comment
Share on other sites

Jak będę w hurtowni to mogę kupić i jakoś bym się z Anią umówiła na dostarczenie (chyba bywa w Warszawie- bo ma kursy?) ale tak jak piszę - nie mam teraz kasy.

A co do ogłoszeń to moja znajoma pyta czy nie chcemy tego ogłoszenia na gumtree jakoś przeredagować bo jej zdaniem nikt nie zadzwoni już na to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Co do dzielnicy to ja się poruszam w okolicach Bielan, Bemowa i Centrum.[/QUOTE]

ok, a to jest np ta karma: [URL]http://allegro.pl/brit-adult-15kg-2kg-puszka-5-prezentow-dostawa-i1925248965.html[/URL] ?

95 zł za 17 kg plus jakieś tam gratisy.
a w hurtowoni 15 kg za 75 zł w sumie nie taka duża różnica w cenie o ile to to samo, bo nie znam tej karmy, myślałam, ze jest sporo droższa, chyba że da się jakoś sprawnie zorganizować przejęcie karmy.
Na ile dla takiego psa starcza 15 kg? jak po 230 gr na dzień, to na 65 dni. Dobrze liczę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...